برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 2178 , پاسخ ها : 3
موضوع: سوال در مورد تایپوگرافی

Cool سوال در مورد تایپوگرافی

سلام به همه دوستان فتوشاپیست!!!
    این اولین موضوع منه که ارسال کردم!ایشالا که تونسته باشم به قوانین ویدئو افکت و آقای هادی پور که خیلی دوستش دارم احترام گذاشته باشم!
    آقا من میخواستم بدونم واسه تایپوگرافی باید چیکار کنم!؟چه فونتایی در این زمینه هست؟کسی آموزش درست و حسابی نداره درباره تایپوگرافی؟؟ هر چی تو اینترنت میزنی آموزش های به درد نخور میان!تایپوگرافی که مد نظر من هست رو تو عکس هایی که فرستادم مشاهده میکنین!اگه کسی بتونه کمکم کنه ی دنیا ازش ممنون میشم!
    یا علی...
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده     

درود ... اگه قرار باشه آموزشی در این رابطه باشه نحوه اجرا و افکت ها رو تعلیم میدن ... که کاره ساده ای هست
    مهم تر از همه طراحی هست که معمولا قبلش طراح، خوشنویسی رو روی کاغذ انجام میده ... و باید اصول خوشنویسی رو بدونه و هنرش رو داشته باشه
    من زیاد کار تایپو گرافی انجام دادم ولی طرح اولیه هیچکدوم رو نزدم
    بعضیا که میگن آموزش کالیگرافی یا تایپوگرافی، بعد توی ویدیوشون یه نوشته رو قشنگش میکنن کاملا در اشتباه هستند ..
    پس قبل از هرچیزی اصول خوشنویسی رو یاد بگیرید

aligazboland آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3102
    دوست من تکنیک رو اموزش میدن خلاقیت با دیدن و ایده پردازی اغاز میشه و این که بتونی تکنیک رو تبدیل به یک اتجرای خوب کنی ،کارهی استاد رضا عابدینی و دیدن اونها برای شما کارگشاست.ولی تایپو گرافی و فرق اون با خط نقاشی اشتباهیه که اکثر گرا فیست ها انجام میدن،تایپو گرافی بر مبنای استفاده از فونت شکل میگیره و با کالیگرافی ،نقاشی خط فرقهایی داره ،بادیدن کار های اساتید این رشته به کلیت ماجرا پی میبرید ئیگه ما بقی اون مربوط به تلاش خودتون بستگی داره.موضوع خیلی مهم در تایپوگرافی درگیری متن تایپی و فونتها با ساختار ابجکتهای درون طرح کلیست مثل نقش ها.

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده     

از دوتا داداش گلم که واقعا راه های کاربردی جلوی پای من گذاشتن ممنونم.....واقعا ممنونم ازتون...تا حالا جایی توضیحاتی به این قشنگی ندیده بودم....ی دنیا ممنون..
    ??? ?? ?? ?? ???? ?? ?? ????? ??????? ???????!

کلمات کلیدی این موضوع