برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 29

خريد سيستمهاي قول و فوق تخصصي رندرينگ و ميكس و رندر باكس با قيمت عالي

سلام.دوستان عزيزي كه تصميم به خريد سيستمهاي فوق العاده حرفه اي رندرينگ-رندر باكس-ميكس و مونتاژ اون هم با قيمت بسيار عالي رو دارن در صورت تمايل ميتونن به بنده پيام خصوصي بدن تا با معرفي كردن اون عزيزان به شركتي كه باهاش همكاري دارم دوستان از مزاياي بيشتري نسبت به يه خريداري كه به صورت مستقيم خريد ميكنه برخوردار بشن.اهل تعريف كردن نيستم ولي اين شركت كارش درسته و خيلي تخصصي در اين زمينه كار ميكنه.البته قضاوتم ميزارم به عهده ي دوستان.ميتونيد به سايت اين شركت مراجعه كنيد و از نحوه اسمبل سيستمها مطلع بشيد و بعد در صورت تمايل براي خريد به بنده پيام خصوصي بديد.
    چون آقاي حسين هاديپور آقايي كردن مثل هميشه و با زدن اين تاپيك موافقت كردن ولي گفتن كه لينك سايت گذاشته نشه چون جنبه آموزشي فارسي داره.بنده هم اطاعت امر كردم.به همين دليل از گذاشتن آدرس سايت معذورم.
    اسم اين شركت مازستا هست.توي گول سرچ كنيد شركت مازستا.براتون سايتش مياد.ممنون.

shahin_hich آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3991
    دوست عزیز سلام
    ممنون از اطلاع رسانیتون
    سیستم ها که عالین ولی چطوری میتونیم از قیمت باخبر بشیم؟

این شرکت رو سایتشو دیدم درسته سیستم های خیلی خوبی ارائه میده ولی قیمت هاش هم پایین نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط shahin_hich نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام
    ممنون از اطلاع رسانیتون
    سیستم ها که عالین ولی چطوری میتونیم از قیمت باخبر بشیم؟
    ممنون شاهين عزيز نظر لطفته.شما سيستم و قطعاتي كه مد نظرته برام پيام خصوصي كن.من انجام طظيفه ميكنم و قيمت رو خدمتت عرض ميكنم.

آقاي يوسفي عزيز شما لطف داريد.ولي من براي همين اين تاپيك رو زدم كه اعضاي محترم سايت بزرگ ويديو افكت بتونن سيستم ها رو با مزاياي بيشتري نسبت به يك خريداري كه به صورت مستقيم براي خريد اقدام ميكنه برخوردار باشند.چون من با اين شركت همكاري دارم مشتري هايي كه ميفرستم از مزاياي بيشتري برخوردار ميشن.
    درسته يكم هزينه بر هست ولي واقعا ارزششو داره چون سيستم ها اصولي بسته ميشن.البته شما استاد مايي و مسلما خودت پي بردي به اين مموضوع.اميدوارم كه بتونم در قبال همهي دوستان و همچنين دوستان عزيزي مثل شما انجام وظيفه كنم.

reza57 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    2817
    دوست عزیز لطفا قیمت سیستمها رو هم لطف کرده بنویسین که الان قیمتها چنده مثلا سیستم w - 210 قیمتش چنده ؟ میخواستم درخواست کنم که برای اطلاع دوستان همینجا لطف بفرمایین خیلی از شما سپاسگذارم

قيمت سيستمهاي قول رندرينگ , ميكس و رندر باكس

سيستم w 81 .......> از 4 ميليون تومان به بالا ......

سيستم w 110 ......> از 6/5 ميليون تومان به بالا .....

سيستم w 210 ......> از 11 ميليون تومان به بالا ......

سيستم workstation HP ......> از 13 ميليون تومان به بالا ......

Render Box ......> از 3 ميليون به بالا .......

Renderway pro ......> از 25 ميليون به بالا .......

RenderFarm .......> از 30 ميليون به بالا ........

قيمت ها شايد نسبتا بالا باشند ولي واقعا ارزششو دارن چون تخصصي اسمبل ميشن.دوستان قبلش ميتونن جزئيات دقيق اين سيستم هارو بر روي سايت شركتي كه باهاش همكاري دارم رو مشاهده كنن و در صورت تمايل به خريد هركدام ازين سيستمها ميتونن با بنده هماهنگي كنن تا انجام وظيفه كنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط reza57 نمایش پست ها
    دوست عزیز لطفا قیمت سیستمها رو هم لطف کرده بنویسین که الان قیمتها چنده مثلا سیستم w - 210 قیمتش چنده ؟ میخواستم درخواست کنم که برای اطلاع دوستان همینجا لطف بفرمایین خیلی از شما سپاسگذارم
    دوست عزيز بفرماييد

reza57 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    2817
    نقل قول نوشته اصلی توسط sajad2013 نمایش پست ها
    دوست عزيز بفرماييد
    ووووووووووووووووووواااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااایییییییییییییییییییی یییی سرم گیج رفت ، واقعا این قیمتها خیلی بالاست ،ما باید یه همچین سیسمتی رو تو خواب ببینیم ،فقط میتونم بگم که خدایا نصیب ما هم بفرما الهی آآآآآآآممممممیییییییییییی یننننننننن:77:
    اگه اشتباه نکرده باشم توی سیستم w 210 تعداد هسته ها رو 40 نشون میده اصلا یه چیز رویایین خدا میدونه کار با این سیستمها چه حالی داره
    ضمنا از این لطف و بزرگواری شما دوست خوبم خیلی سپاسگذارم که برای اطلاع قیمتها رو لطف کردین ممنون

چه سیستمهای رویایی....
    خداااا به ما هم بده لطفا

???? ?? ??? ???? ????? ?????? ?? ??? ?? ??? ???? ????? ??? ? ????? ?? ???? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??????? .....

MY LINE ID : scream3196

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین