برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 29
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza57 نمایش پست ها
    ووووووووووووووووووواااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااایییییییییییییییییییی یییی سرم گیج رفت ، واقعا این قیمتها خیلی بالاست ،ما باید یه همچین سیسمتی رو تو خواب ببینیم ،فقط میتونم بگم که خدایا نصیب ما هم بفرما الهی آآآآآآآممممممیییییییییییی یننننننننن:77:
    اگه اشتباه نکرده باشم توی سیستم w 210 تعداد هسته ها رو 40 نشون میده اصلا یه چیز رویایین خدا میدونه کار با این سیستمها چه حالی داره
    ضمنا از این لطف و بزرگواری شما دوست خوبم خیلی سپاسگذارم که برای اطلاع قیمتها رو لطف کردین ممنون
    خواهش ميكنم دوست عزيز.شما ميتونيد خودتون هم سفارشي سيستم جمع كنيد تا ارزونتر براتون دربياد.

نقل قول نوشته اصلی توسط sajad2013 نمایش پست ها
    خواهش ميكنم دوست عزيز.شما ميتونيد خودتون هم سفارشي سيستم جمع كنيد تا ارزونتر براتون دربياد.
    یه سوال برام مطرح شده اینه که ، این شرکت قطعات مورد استفاده رو گرونترنسبت به بازار موجود میده ؟ اونم به واسطه خدماتی که ارائه میکنه ؟ یا نه تفاوت قیمتی نداره و حتی گاهی ارزونتر هم میشه ؟
    چون چیزی در حدود یک ماهه که مشخصات یک سیستم رو بدون تغییر قیمت قرار دادند !! درصورتی که در بازار شاهد نوساناتی بودیم
    ممنون میشم توضیح کاملی بفرمایید چرا که در این تاپیک به گونه ای شده که انگار این شرکت سیستم هاشو مقداری گرونتر ارائه میکنه ؟؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_m_s نمایش پست ها
    یه سوال برام مطرح شده اینه که ، این شرکت قطعات مورد استفاده رو گرونترنسبت به بازار موجود میده ؟ اونم به واسطه خدماتی که ارائه میکنه ؟ یا نه تفاوت قیمتی نداره و حتی گاهی ارزونتر هم میشه ؟
    چون چیزی در حدود یک ماهه که مشخصات یک سیستم رو بدون تغییر قیمت قرار دادند !! درصورتی که در بازار شاهد نوساناتی بودیم
    ممنون میشم توضیح کاملی بفرمایید چرا که در این تاپیک به گونه ای شده که انگار این شرکت سیستم هاشو مقداری گرونتر ارائه میکنه ؟؟
    با تشکر
    دوست عزيز اين تاپيك سيستم هارو گرونتر نشون نداده و قيمت واقعي قطعات هست.؟كجا مشاهده كرديد كه قيمتهارو حدود يك ماهه بدون تغيير قرار دادند؟منظورتون همون توضيحاتي كه بنده در همين تاپيك درمورد قيمت دادم هست؟بنده توضيحات كامل رو عرض ميكنم.قبلش شما سوالات بنده رو لطفا پاسخ بديد.ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط sajad2013 نمایش پست ها
    دوست عزيز اين تاپيك سيستم هارو گرونتر نشون نداده و قيمت واقعي قطعات هست.؟كجا مشاهده كرديد كه قيمتهارو حدود يك ماهه بدون تغيير قرار دادند؟منظورتون همون توضيحاتي كه بنده در همين تاپيك درمورد قيمت دادم هست؟بنده توضيحات كامل رو عرض ميكنم.قبلش شما سوالات بنده رو لطفا پاسخ بديد.ممنون.
    متاسفانه الان که چک کردم اون لینک قیمت برداشته شده بود !!
    دقیق یادم نیست اسم مدل چی بود ، شما که با شرکت در ارتباط هستین بهتر میدونین که توی یک ماه گذاشته فقط یک مدل روی سایت با قیمت و کانفیگ فروش ویژه گذاشته شده بود که در دو مدل و با اختلاف مادربورد اسوس و ام اس آی بود !! بنده منظورم این مدل بوده که بدون تغییر قیمت و نوسانی باقی مانده بود !
    در کل بنده قصد خرید دارم حتی با اقای دارابی هم صحبت کردم ( البته اگه خود شما نباشید !) فقط وقتی این تاپیک رو دیدم برام جا سوال پیش اومده بود از باب قیمت
    قطعات . . .

دقیق یادم نیست اسم مدل چی بود ، شما که با شرکت در ارتباط هستین بهتر میدونین که توی یک ماه گذاشته فقط یک مدل روی سایت با قیمت و کانفیگ فروش ویژه گذاشته شده بود که در دو مدل و با اختلاف مادربورد اسوس و ام اس آی بود !! بنده منظورم این مدل بوده که بدون تغییر قیمت و نوسانی باقی مانده بود !
    در کل بنده قصد خرید دارم حتی با اقای دارابی هم صحبت کردم ( البته اگه خود شما نباشید !) فقط وقتی این تاپیک رو دیدم برام جا سوال پیش اومده بود از باب قیمت
    قطعات . . .
    دوست عزيز لطفا نام و نام خانوادگي شريفتون وشماره تماستون رو به بنده پيام بديد.تا دقيق به سوالاتون پاسخ بدم.ممنون

قطعات . . .
    دوست عزيز قراربود نام و شماره تماستون رو برام بفرستيد.درباره سيستم ها ميخوام باهاتون صحبت كنم.

amin heydari آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    10955
    سلام من میخوام یه کامپیوتر بدون کیس بگیرم با این مشخصات :

مشخصات فنی
    - مشخصات کلی:ابعاد: 175 × 450 × 528 میلی‌متر - وزن: 5.68 کیلوگرم
    - پردازنده:Intel Core i5 Quad-Core 2.7GHz Up To 3.2GHz 4MB Cache
    - حافظه رم (RAM):دارای 8 گیگابایت حافظه رم از نوع DDR3
    - حافظه داخلی:دارای حافظه داخلی با ظرفیت یک ترابایت
    - پردازشگر گرافیکی:Intel Iris Pro Graphics
    - صفحه نمایش:از نوع LED-backlit IPS LCD با سایز 21.5 اینچ و با دقت تصویر 1080 × 1920 پیکسل
    - امکانات:- دارای بلوتوث داخلی - دارای کارت خوان - وب‌کم - پورت LAN - شبکه بی‌سیم (Wi-Fi) - پورت HDMI - پورت USB 3.0 - پورت تاندربولت - ورودی میکروفون - خروجی هدفون
    - سایر مشخصات:- سیستم عامل: Apple Mac OS X Mountain Lion نسخه‌ی 10.8

یه سوال رو این سیستم عامل اپل میشه بجای لینوکس ویندوز نصب کرد ؟؟؟؟

آیا برای رندرینگ خوبه؟؟؟؟ برای پلاگین المن مشکلی نداره؟؟؟
    ویرایش توسط amin heydari : 01-07-15 در ساعت 10:33

نقل قول نوشته اصلی توسط amin heydari نمایش پست ها
    سلام من میخوام یه کامپیوتر بدون کیس بگیرم با این مشخصات :

مشخصات فنی
    - مشخصات کلی:ابعاد: 175 × 450 × 528 میلی‌متر - وزن: 5.68 کیلوگرم
    - پردازنده:Intel Core i5 Quad-Core 2.7GHz Up To 3.2GHz 4MB Cache
    - حافظه رم (RAM):دارای 8 گیگابایت حافظه رم از نوع DDR3
    - حافظه داخلی:دارای حافظه داخلی با ظرفیت یک ترابایت
    - پردازشگر گرافیکی:Intel Iris Pro Graphics
    - صفحه نمایش:از نوع LED-backlit IPS LCD با سایز 21.5 اینچ و با دقت تصویر 1080 × 1920 پیکسل
    - امکانات:- دارای بلوتوث داخلی - دارای کارت خوان - وب‌کم - پورت LAN - شبکه بی‌سیم (Wi-Fi) - پورت HDMI - پورت USB 3.0 - پورت تاندربولت - ورودی میکروفون - خروجی هدفون
    - سایر مشخصات:- سیستم عامل: Apple Mac OS X Mountain Lion نسخه‌ی 10.8

یه سوال رو این سیستم عامل اپل میشه بجای لینوکس ویندوز نصب کرد ؟؟؟؟

آیا برای رندرینگ خوبه؟؟؟؟ برای پلاگین المن مشکلی نداره؟؟؟
    سلام.دوست عزيز شما اين سيستم رو از شركتي كه بنده باهاش همكاري دارم ميخواييد خريداري بفرماييد؟شما بفرماييد تا چه مبلغي قصد داريد هزينه كنيد تا بنده نكات مهم رو به شما ياداور بشم و خودم يه پيشنهادي بدم به شما درباره سيستم.

اروزنترینش همین 3 میلیون به بالایه؟ مشخصات
    Render Box و W81 چی میباشد؟؟؟؟؟؟؟؟ ارزونتر نی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirzoly نمایش پست ها
    اروزنترینش همین 3 میلیون به بالایه؟ مشخصات
    Render Box و W81 چی میباشد؟؟؟؟؟؟؟؟ ارزونتر نی؟
    دوست عزيز شما تا چه مبلغي ميخواييد خرج كنيد.بفرماييد تا راهنماييتون كنم درباره قطعات حرفه اي.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین