برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 74

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564
    نقل قول نوشته اصلی توسط alibarca نمایش پست ها
    باسلام لینک درایورپک رو میذارم دانلود ونصب کنید.بهتره یه هارد دیگه هم تهیه کنید.
    http://soft98.ir/software/drivers/11...-Solution.html
    درود و سپاس ویژه قراره یکی از اعضای فامیل بیاد یه نگاه حسابی بندازه ببینه چشه ...کلا" دیگه نمیدونم فعلا دست گذاشتم

روی دست...
    ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

نقل قول نوشته اصلی توسط Elka Eydipor نمایش پست ها
    درود و سپاس ویژه قراره یکی از اعضای فامیل بیاد یه نگاه حسابی بندازه ببینه چشه ...کلا" دیگه نمیدونم فعلا دست گذاشتم

روی دست...
    درلینکی که میذارم توضیحاتی درباره مشکل سیستم شما داده شده.مطالعه کنیدودراخر توضیحات 2راه حل گذاشته.
    http://nvidia.custhelp.com/app/answe...ror%20code%203

Member Website

شماره کاربری
    4564
    درلینکی که میذارم توضیحاتی درباره مشکل سیستم شما داده شده.مطالعه کنیدودراخر توضیحات 2راه حل گذاشته.
    http://nvidia.custhelp.com/app/answe...ror%20code%203

درود برشما سپاس ...دوست گرامی که بفکر هستید این برای من باز نمیشه صفحش....
    ?? ??? ????? ??????!

درود برشما سپاس ...دوست گرامی که بفکر هستید این برای من باز نمیشه صفحش....
    خواهش .با ف ی ل ت ر ش ک ن وارد بشید.

Member Website

شماره کاربری
    4564
    درود برهمه دوستان و اساتید محترم در سایت ویدیو افکت... من شرمنده ام مدتی نمیتونم خیلی در خدمت شما باشم و دلیلش

هم گفتم الان با دیروز بار سومه که من ویندوز عوض میکنم! حالا مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاری هنوز در حال بررسی

هستیم..! تا ریشه یابی بشه..

دوستان سوال بعدی من در برنامه نصب ویندوز از شروع یعنی از لحظه ای که سی دی رو در دستگاه قرار میدیم تا لحظه پایان نصب و

غیره میباشد اصولا چه ویندوزی با توجه به کار باید نصب بشه..! و اساسا" نرم افزارهای ضروری و لازم در ویندوزها چی هست؟!

و خلاصه هر چی که لازمه رو بگید..قبلا از همکاری شما سپاسگذاریم (میخوایم توی این بحثها به یک نتیجه مطلوب برسیم)؟!
    ?? ??? ????? ??????!

درود برهمه دوستان و اساتید محترم در سایت ویدیو افکت... من شرمنده ام مدتی نمیتونم خیلی در خدمت شما باشم و دلیلش

هم گفتم الان با دیروز بار سومه که من ویندوز عوض میکنم! حالا مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاری هنوز در حال بررسی

هستیم..! تا ریشه یابی بشه..

دوستان سوال بعدی من در برنامه نصب ویندوز از شروع یعنی از لحظه ای که سی دی رو در دستگاه قرار میدیم تا لحظه پایان نصب و

غیره میباشد اصولا چه ویندوزی با توجه به کار باید نصب بشه..! و اساسا" نرم افزارهای ضروری و لازم در ویندوزها چی هست؟!

و خلاصه هر چی که لازمه رو بگید..قبلا از همکاری شما سپاسگذاریم (میخوایم توی این بحثها به یک نتیجه مطلوب برسیم)؟!
    باسلام.بدلایل متعددی ویندوز میپره ودقیق نمیشه گفت که مشکلش چیه وتا از نزدیک بررسی نشه نمیشه تشخیص داددربرخی موارد هم شاید بشه.حتما از نظر سخت افزاری بررسی کنید.درنصب ویندوز هم که نکته خاصی نداره فقط سعی از ویندوزی استفاده کنید که کمتردستکاری شده باشه تمام ویندوزایی که دربازارموجودهست همشون دستکاری شده هست.ویندوزاورجینال هم که گرونه وکمتردربازار هست.اخرین ورژن ویندوز هفت(نسخه خانگی) یا هشت ویک(نسخه خانگی) روتهیه (دانلود ویندوز از سایتهای معتبر)ونصب کنیدوهرازگاهی ویندوز رو اپدیت کنید.درنصب نرمافزارهم دقت فرمائید.نرمافزارهایی که لازم دارید روورژن جدیدش روتهیه ونصب کنید واپدیت کنید ودرمورد اپدیت برخی نرمافزارها دقت کنید که نرمافزارهای همراه با اپدیت دانلود وبصورت اتومات نصب میشه که مانع این کار بشید.ازنصب وپاک کردن زیادی برنامه خودداری کنید که به ویندوز اسیب میرسونه.حتی میتونید بعدازنصب ویندوز جدیدونرمافزارهایی که موردنیاز هست بک آپ بگیریدوبعدازمدتی بجای نصب ویندوز بک آپ رو برگردونیدویا میتوانیددرایوویندوز رو فریزکنید.دراخرهم لینک ویندوزی که خودم استفاده میکنم رومیذارم ودرضمن برای رایت ویندوزی که دانلود میکنید هواستون باشه که با نرمافزار نرو رایت نکنید چون بوت ویندوز رو پاک میکنه نرمافزارهای مختلفی برای رایت هست که میشه ازاونا استفاده کرد..ببخشید نکات مهمی نگفتم وهمه شمامیدونیدولی خوب گفتم شاید بدردکسی بخوره.
    http://soft98.ir/os/windows-7/2113-M...e-SP1-x64.html

Member Website

شماره کاربری
    4564
    باسلام.بدلایل متعددی ویندوز میپره ودقیق نمیشه گفت که مشکلش چیه وتا از نزدیک بررسی نشه نمیشه تشخیص داددربرخی موارد هم شاید بشه.حتما از نظر سخت افزاری بررسی کنید.درنصب ویندوز هم که نکته خاصی نداره فقط سعی از ویندوزی استفاده کنید که کمتردستکاری شده باشه تمام ویندوزایی که دربازارموجودهست همشون دستکاری شده هست.ویندوزاورجینال هم که گرونه وکمتردربازار هست.اخرین ورژن ویندوز هفت(نسخه خانگی) یا هشت ویک(نسخه خانگی) روتهیه (دانلود ویندوز از سایتهای معتبر)ونصب کنیدوهرازگاهی ویندوز رو اپدیت کنید.درنصب نرمافزارهم دقت فرمائید.نرمافزارهایی که لازم دارید روورژن جدیدش روتهیه ونصب کنید واپدیت کنید ودرمورد اپدیت برخی نرمافزارها دقت کنید که نرمافزارهای همراه با اپدیت دانلود وبصورت اتومات نصب میشه که مانع این کار بشید.ازنصب وپاک کردن زیادی برنامه خودداری کنید که به ویندوز اسیب میرسونه.حتی میتونید بعدازنصب ویندوز جدیدونرمافزارهایی که موردنیاز هست بک آپ بگیریدوبعدازمدتی بجای نصب ویندوز بک آپ رو برگردونیدویا میتوانیددرایوویندوز رو فریزکنید.دراخرهم لینک ویندوزی که خودم استفاده میکنم رومیذارم ودرضمن برای رایت ویندوزی که دانلود میکنید هواستون باشه که با نرمافزار نرو رایت نکنید چون بوت ویندوز رو پاک میکنه نرمافزارهای مختلفی برای رایت هست که میشه ازاونا استفاده کرد..ببخشید نکات مهمی نگفتم وهمه شمامیدونیدولی خوب گفتم شاید بدردکسی بخوره.
    http://soft98.ir/os/windows-7/2113-M...e-SP1-x64.html
    درود برشما نه نکات خوبی گفتید.. سپاس من یه فکری اومد به کلم متاسفانه مشغول صحبت شدم تلفنی یادم رفت!!!
    ?? ??? ????? ??????!

درود برشما نه نکات خوبی گفتید.. سپاس من یه فکری اومد به کلم متاسفانه مشغول صحبت شدم تلفنی یادم رفت!!!

ایرادنداره پیش میاد

Member Website

شماره کاربری
    4564
    ایرادنداره پیش میاد

درود یادم آومد...

خوب در مورد این بود که اساسا" با دانلود ویندوز مخالفم! ترجیح میدم به شخصه که دی وی دی ویندوز تهیه کنم از شرکت

معتبر! که یکی دوبار کلاه رفت سرمان! به ما پیشنهاد یه شرکت دیگه رو دادن که الان یه ویندوز برای یه شرکت بهتر هست

و یکی از دوستان پیشنهاد داده بود که حتما" ویندوزی که تهیه میکنید تک ویندوز دی وی باشه... چون چند ویندوزه ها زیاد

جالب نیستند!

یه سوال به ذهنم اومد از دیدگاه شما دوستان دی وی دی درایورهای ویندوز رو باید مارک همون ویندوزی که تهیه میکنیم تهیه کنیم؟!

اصلا لازمه که خریداری کنیم؟! یا نه باید دانلود کرد که بروز باشه؟! نظرتون رو حتما" بدید من توقع داشتم هم دوستان و اساتید نظر

بدن بنده خدا فقط یه نفر پاسخ سوالات رو میده!! هی وای من!
    ?? ??? ????? ??????!

aliranger آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    11632
    وای استاد چه زندگی درست کرده براتونا واه واه واه ویندوز چراا بپره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    در مورد ویندوز
    واللا من از یه فروشگاهی میخرم تو اردبیل
    هر ماه یه ویندوزی لازم میشه و میخرم ترجیحا 8.1 و هر بار این ویندوز با نسخه ی قبلی که خریدم یک سری تفوت هایی داره نمی دونم جریانش چیه
    ولی من تا حالا به جز adobe collection master class v cc شرکت گردو تاحالا از هییییییییییییییییییییییچ اورجینالی خیر ندیدم و کپی بهترین گزینه بوده برام
    اگه لازم شد بگین بگیرم بفرستم براتون واللا اینکه زندگی نشد هی ویندوز اونم چییییییییییی ویندوز استاد که پر از پلاگین و ....

????? ???? ???? ? ??? ???? ????? ?????? ???? ???

صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع