برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 8 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 74

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza57 نمایش پست ها
    دست گلتون درد نکنه خانم عیدی پور بزرگوار با ایجاد این تاپیک بسیار کاربردی و مفید ممنون
    همه دوستان نکاتی مفید و کاربردی بسیاری رو اشاره کردند و چیزی بنظرم نمیرسه که به نظرات مفید و پر محتوای دوستان اضافه کنم
    اما برای خالی نبودن عریضه باید نکته ای رو یاد آوری کنم که بنده خیلی از اوقات به اون برخورد کردم و نکته ساده و بسیار مهمی هستش که خیلی برای بنده ایجاد مشکل کرده بود و خواستم تا اینجا مطرح کنم
    به نظر بنده قبل از نصب ویندوز باید در نظر داشته باشیم که چه ویندوزی میخوایم نصب کنیم و ترتیب نصب ویندوز رو رعایت کنیم آخه ترتیب نصب ویندوز خیلی خیلی مهمه برای نصب چند ویندوز باید ابتدا اکس پی و بعد سون و بعد ویندوز 8 به ترتیب نصب بشه

درود بر شما بله آقا رضا یه سوال که پیش میاد حتما" لازمه که مثلا ویندوز سون میخوایم نصب کنیم اکس پی هم نصب بشه؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط amir6417 نمایش پست ها
    شرمنده خانم عیدی پور حقیر یه مطلبی رو عرض کنم و اون اینکه با مثال بگم بهتره....وقتی داریم در مورد یه نرم افزار صحبت میکنیم مثل اینه که داریم در مورد یه ماشین ساخته شده از یه شرکتی حرف میزنیم ولی وقتی بحث و گفتگو پیرامون ویندوز هستش انگاری داریم از خود اون شرکت حرف میزنیم.اینو رو این حساب میگم که حدود 15 ساله درگیر اینجور کارا و مشکلات هستم و به هر نوعی از این مشکلات هم که بگید برخورد کردم. و هر دفعه هم مشکل یه چیز بوده. مثلا در رابطه با بوت نشدن دیسک ویندوز یه بار کثیف بودن دیسک...یه بار ضعیف بودن دیسک خوان...یه بار بد سکتور داشتن هارد...یه بار ویروسی بودن سییستم و......آدم میمونه واقعا تو این مشکلات مربوط به ویندوز چجوری راهنمایی کنه بخدااا
    درود... بله بله دقیقا" میدونم چی میگید و اینم میخوایم به یه نتیجه اساسی برسیم و اگه ارورها یادتونه در موردش با عکس

بنویسید که خیلی خوبه بهترین راهنمایی برای دوستان که میخوان خودشون ویندوز عوض کنن.!!!

من مثلا یکی دوبار آخر مجبور شدم بدم بیرون برام ویندوز نصب کنن! و اینکه اگه بدونم هر مشکی که پیش میاد چی هست

و ناشی از چیه خیلی بهتره خودم اونو حل کنم!
    ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

aliranger آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    11632
    استاد عیدی پور ممکنه تو بوت منو هم باشه یعضی وقتها تنظیمات بوت اولیه روی فلشه یا روی هارد در حقیقت روی سی دی رام نیست
    ولی راحت ترین و سریع ترین روشی که میتونید ویندوز بزنید استفاده از فلش هستش من توی یه روز 12 تا سیستم رو ویندوز میزدم تنها روشیه که اگه درست انجام بشه هیچ ایرادی نداره
    در مورد اون سوال هم نه لازم نیست سون میزنین ایکس پی هم بزنین فقط ترتیب ویندوز ردن در حالت چند ویندوزه رو بیان کردن
    مثلا الان من هم ویندوز 8 دارم و هم سون و باید موقع نصب طوری باشه که ویندوز قدیمی تر توی درایو c و ویندوز جدیدتر درایو مثلا d در مورد ظرفیت درایو ها هم بسته به ویندوز اصلی شما باید حجم کافی داشته باشید
    مثلا منی که توی سیستم افتر افکت و فتوشاپ کار می کنم و ویندوز اصلی 8 هستش 80 گیگ گذاشتم و برای ویندوز 7 50 گیگ گذاشتم که اضافست
    مسلما با افزایش نرم افزارهای تخصصی باید حجم درایو هم به طبع بیشتر باشه

????? ???? ???? ? ??? ???? ????? ?????? ???? ???

Member Website

شماره کاربری
    4564
    درود بر همه دوستان!!!! متاسفانه پریروز ویندوز دوباره پرید! و واقعا" واقعا" نتونستم دلیل منطقی براش پیدا کنم!

اینترنت دانلود منیجررو پاک کردم که یه بهتر رو نصب کنم! بعد متاسفانه وقتی پاک کردم منیجر رو ازطریق کنترل پنل

ویندوز ری استارت شد دیگه بالا نیومد!!!!!!!!!!!!!!!!!!خیلی خیلی مسخره بود!!! یعنی ناباورانه بهش نگاه کردم!!!

آخه همش ده روز بود که ویندوز پریده بود و نصب شده بود حساب کنید نرم افزارها و غیره بعد الان دوباره .....

واقعا" نمیدونم اگه در این مورد چیزی دوستان به نظرشون میرسه بگن!!! آخه اینترنت دانلود منیجر چه ربطی به ویندوز

داره! من بارها این کارو کردم .. ولی الان!!!! هیچ دلیل منطقی نداره!
    ?? ??? ????? ??????!

amir6417 آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    386
    احتمال زیاد مشکل از هاردتونه

Member Website

شماره کاربری
    4564
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir6417 نمایش پست ها
    احتمال زیاد مشکل از هاردتونه
    درود نمیدونم ...فقط میدونم طرف گفت که احتمالا اشتباها" فکر میکنید اینترنت دانلود منیجر رو پاک کردید

درایوهای ویندوز رو پاک کردید...! نمیدونم...
    ?? ??? ????? ??????!

باسلام.احتمالافایل ویندوز پاک کردین ومتوجه نشدین.پریدن ویندوز ربطی به دانلود منیجر نداره تاجایی که من میدونم واسه من چنین موردی پیش نیومده.نیازی نبودمنیجر رو پاک کنید،ورژن جدیدش رو نصب کنیداوکی میشه.بعدش هم کرک کنید.

Member Website

شماره کاربری
    4564

درود برهمه دوستان گرامی ..و اساتید محترم دوستان من ویندوز دوباره عوض شد... و الان با این

ارور مواجه میشم اپن جل رو هم نصب کردم ولی بازم همین ارور میاد! و نرم افزارهای ادوبی بسته میشه!

و همینطور اینکه پاک هم کردم بازم این ارورو دارم!!! به قول دوستان ک بدادم برسید هایییییییی کمک
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  
    ?? ??? ????? ??????!

shahin_hich آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3991
    نقل قول نوشته اصلی توسط Elka Eydipor نمایش پست ها

درود برهمه دوستان گرامی ..و اساتید محترم دوستان من ویندوز دوباره عوض شد... و الان با این

ارور مواجه میشم اپن جل رو هم نصب کردم ولی بازم همین ارور میاد! و نرم افزارهای ادوبی بسته میشه!

و همینطور اینکه پاک هم کردم بازم این ارورو دارم!!! به قول دوستان ک بدادم برسید هایییییییی کمک
    خانوم عیدی پور در مورد پریدن ویندوز احتمال میدم هاردتون مشکل داشته باشه.برا این ارور هم به نظرم یک درایور پک بگیرید کل درایور ها و چیپست هاتونو اپدیت میکنه.

Member Website

شماره کاربری
    4564
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahin_hich نمایش پست ها
    خانوم عیدی پور در مورد پریدن ویندوز احتمال میدم هاردتون مشکل داشته باشه.برا این ارور هم به نظرم یک درایور پک بگیرید کل درایور ها و چیپست هاتونو اپدیت میکنه.

والله دیگه عقلم به جایی قد نمیده!!!!هنکم...
    ?? ??? ????? ??????!

نقل قول نوشته اصلی توسط Elka Eydipor نمایش پست ها
    والله دیگه عقلم به جایی قد نمیده!!!!هنکم...
    باسلام لینک درایورپک رو میذارم دانلود ونصب کنید.بهتره یه هارد دیگه هم تهیه کنید.
    http://soft98.ir/software/drivers/11...-Solution.html

صفحه 2 از 8 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع