برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 15 از 42 نخستنخست ... 5131415161725 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 141 به 150 از 415

مشاهده : 112553 , پاسخ ها : 414
موضوع: آموزشهاي درخواستي نرم افزار فلش

نقل قول نوشته اصلی توسط neda * نمایش پست ها

ببينيد اون ويدئو كه ديروز دادين رو ميگم كه حاج اقا بود بعد كادر ميومد در صفحه رو ميگم به همون صورت ميخواييد چي داخلش قرار بدم ؟
    منظورتون اینکه برای این نرم افزار یک کلیپ درست کنین که توضیح میده که توی این نرم افزار چی هست

منظورتون این هست مثل خود همون کلیپ که درمورد نرم افزارش توضیح میداد که چی هست توی این نرم افزار.....؟

یا علی
    ویرایش توسط alimorteza : 11-21-14 در ساعت 13:11

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    نقل قول نوشته اصلی توسط alimorteza نمایش پست ها
    منظورتون اینکه برای این نرم افزار یک کلیپ درست کنین که توضیح میده که توی این نرم افزار چی هست

منظورتون این هست مثل خود همون کلیپ که درمورد نرم افزارش توضیح میداد که چی هست توی این نرم افزار.....؟

یا علی

خودتون گفتين به اين شكل ميخواييد شايد من درست متوجه نشدم منظور شمارو

?????? ???? ????? ??? ??? ?? ?? ??????? ?????? ????? ??????? ???

سلام ممنون شما لطف داريد
    بله ميشه با فلش ولي برا اتوران با مالتي مديا بيلدر ميسازن كامل توضيح بدين يا نمونه نشون بدين كمكتون ميكنم
    استاد جان درود.نمونه ای ندارم ولی بیشتر توضیح میدم میخوام اتورانی بسازم که مثلا یه عنوانی داره به نام "کتاب " .که وقتی موس روی این عنوان میره ، منویی باز شه و حدود ده تا زیر مجموعه از جلوی عنوان "کتاب" در بیاد به صورت زیبا و روی هر کدوم که کلیک میکنم کتابی باز بشه .نمونش تو تمام اتوران ها هست استاد .فک کنم متوجه شده باشین چی میگم درسته؟؟؟من افتر کارم اصن با مولتی مدیا بیلدر کار نکردم میشه بدون برنامه نویسی این چیزی که میخوام رو دراورد؟؟؟یا نیازمند هفته ها اموزش دیدنه؟؟؟بازم ازتون تشکر میکنم استاد جان

خودتون گفتين به اين شكل ميخواييد شايد من درست متوجه نشدم منظور شمارو
    بله میخوام به این شکل باشه فقط میخوام نحو اونطور کلیپ درس کردن رو یا بگیرم که یه کلیپ با تمام چیزی که توی نرم افزار قرار میدم بتونم توضیح بدم
    ممنون چنین چیزی درنظر داشتم اما فکر میکردم بعد از اتمام کار اموزش ساخت نرم افزار این نوع کلیپ درست کردن ها رو بهم یاد بدین ممنون چنین چیزی میخوام

ممنون از لطف تون التما س دعا

یا علی
    ویرایش توسط alimorteza : 11-21-14 در ساعت 14:06

نقل قول نوشته اصلی توسط sali1000i نمایش پست ها
    استاد اینم نمونه

در نمونه بالا منو ها به صورت خیلی زیبایی و گرافیکی و نرم باز میشه .حالا سوالم ا ز استادم اینه که 1-ایا میشه همچین چیزی با مولتی مدیا بیلدر ساخت یا باید از فلش هم کمک گرفت؟؟2-آموزش داره؟؟3-اگه آموزش داره میشه لطف کنید بذارید؟؟ ممنونتون میشم ،هرچی آموزش دارید از بیلدر بسیار سپاسگذار میشم لینکش رو بدید.بینهایت از لطفتون سپاسگذارم

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    در نمونه بالا منو ها به صورت خیلی زیبایی و گرافیکی و نرم باز میشه .حالا سوالم ا ز استادم اینه که 1-ایا میشه همچین چیزی با مولتی مدیا بیلدر ساخت یا باید از فلش هم کمک گرفت؟؟2-آموزش داره؟؟3-اگه آموزش داره میشه لطف کنید بذارید؟؟ ممنونتون میشم ،هرچی آموزش دارید از بیلدر بسیار سپاسگذار میشم لینکش رو بدید.بینهایت از لطفتون سپاسگذارم

اين با نرم افزار مخصوص اتوران هست اموزشش در انجمن نيست خواستين بايد براتون اموزشو اماده كنم

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    نقل قول نوشته اصلی توسط alimorteza نمایش پست ها
    بله میخوام به این شکل باشه فقط میخوام نحو اونطور کلیپ درس کردن رو یا بگیرم که یه کلیپ با تمام چیزی که توی نرم افزار قرار میدم بتونم توضیح بدم
    ممنون چنین چیزی درنظر داشتم اما فکر میکردم بعد از اتمام کار اموزش ساخت نرم افزار این نوع کلیپ درست کردن ها رو بهم یاد بدین ممنون چنین چیزی میخوام

ممنون از لطف تون التما س دعا

یا علی
    متوجه شدم من گالري عكسو و اين جور چيزا آموزش ميدم ببينم شما ميپسندين اگه خوب بود باز ادامه ميدم براتون ميذارم

اين با نرم افزار مخصوص اتوران هست اموزشش در انجمن نيست خواستين بايد براتون اموزشو اماده كنم
    استاد همون مالتی مدیا بیلدر رو میفرمایید؟؟

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    استاد جان درود.نمونه ای ندارم ولی بیشتر توضیح میدم میخوام اتورانی بسازم که مثلا یه عنوانی داره به نام "کتاب " .که وقتی موس روی این عنوان میره ، منویی باز شه و حدود ده تا زیر مجموعه از جلوی عنوان "کتاب" در بیاد به صورت زیبا و روی هر کدوم که کلیک میکنم کتابی باز بشه .نمونش تو تمام اتوران ها هست استاد .فک کنم متوجه شده باشین چی میگم درسته؟؟؟من افتر کارم اصن با مولتی مدیا بیلدر کار نکردم میشه بدون برنامه نویسی این چیزی که میخوام رو دراورد؟؟؟یا نیازمند هفته ها اموزش دیدنه؟؟؟بازم ازتون تشکر میکنم استاد جان
    بله ديديم متوجه شدم منظور شما رو با فلش كه نياز به برنامه نويسي داره ولي با نرم افزار مخصوص كه مد نظر منه و من استفاده ميكنم بدون كدنويسي ميشه درست كرد

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    استاد همون مالتی مدیا بیلدر رو میفرمایید؟؟

نرم افزار زياد هست ولي يكيش مديا بيلدر هست يكيش هم مديا استاديو

صفحه 15 از 42 نخستنخست ... 5131415161725 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع