برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

Unhappy کمک برای برای برطرف کردن مشکل هنگام خروجی گرفتن از کورل دراو

سلام دوستان ... من جدیدا دارم کار با کورل روشروع میکنم..کاری هم که انجام میدم باید به صورت دورنگ باشه اما موقع خروجی گرفتن از کورل همه رنگ ها قاطی میشه به صورتی که اگر از خروجی کار کانال های رنگی که استفاده نشده رو حذف کنم کل رنگ ها به هم میریزه ...پیشاپیش از راهنمایی دوستان متشکرم
    ?????? ??? ??? ???? ?????.....?

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    دوست عزيز خروجي با فرمت tif بگيريد ومد رنگ هم روي CMYK قرار بدين

?????? ???? ????? ??? ??? ?? ?? ??????? ?????? ????? ??????? ???

ممنون که پاسخ دادید ولی مشکل بر طرف نشد

همچین ایرادی نباید وجود داشته باشه. همونطور که مدیر انجمن گفتن شما باید از فرمت tif استفاده کنید. ولی یک راه حل دیگه هم هست که ممکنه جواب بده. اونم اینه که از کورل به فرمت eps یا psd خروجی بگیرید. بعد وارد فتوشاپ بکنید و از فتوشاپ خروجی با فرمت tif بگیرید و کار رو واسه پرینت آماده کنید.

ممنونم که جواب دادید ولی منم همین کار رو میکنم تقریبا با اکثز فرمت ها امتحان کردم...ولی باز این مشکل رو دارم کارم نشریه هست و برای صفحه بندی از کورل استفاده میکنم...از Coreldraw X6استفاده میکنم خواستید از خصوصیات سند ایجاد شده هم عکس میزارم شاید مشکل اونجا باشه

با تشکر از همه دوستان مشکلم رو حل کردم چون من بعضی ازابجکت ها و طراحی هارو ازفوتوشاپ وارد کورل میکردم به صورت خودکار پروفایل رنگ او نها تغییر میکرد که با یه سری تنضیمات این مشکل رفع شد ممنون از همه ی دوستان که پاسخ دادن

موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط abzdesigner نمایش پست ها
    موفق باشی
    ممنونم

کلمات کلیدی این موضوع