برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14

مشاهده : 4195 , پاسخ ها : 13
موضوع: پیغام خطای ویندوز هنگام پارتیشن بندی

reza57 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    2817

Smile پیغام خطای ویندوز هنگام پارتیشن بندی

با سلام خدمت دوستان گلم
    راستش یه مشکلی برام در حین نصب ویندوز پیش اومده که خواستم از شما دوستان راهنمایی بخوام تا شاید بکمک شما بشه این مشکل رو حل کرد، راستش مشکل اینه که هنگام نصب ویندوز هنگامی که در صفحه انتخاب درایو برای نصب ویندوز میرسیم درایوها رو اصلا نمیتونم سایزشون رو تغییر بدم ، درایو رو با دکمه دیلیت در همون صفحه نمیشه حذف کنم چون این دکمه هایلایت هستش و همچنین گزینه new هم هایلایت هستش و.... بغیر از یک درایو برای نصب ویندوز بقیه درایوها رو روشون نمیشه ویندوز نصب کرد بدلیل پیغام خطای زیر :

windows cannot be installed to this hard drive disk space ,the partition containes one or more dynamic volumes that are not supported for installation

و به این دلیل روی این درایو نمیشه نصب کرد حال از شما دوستان گلم درخواست میکنم که راهنمایی بفرمایین چیکار باید بکنم و چرا اینجوریه؟
    قبلا از لطف شما بزرگواران نهایت تشکر رو دارم

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    آقا رضا يك سوم هارد سيستم بايد خالي باشه بعد از نرم افزار magic partition استفاده كنيد

?????? ???? ????? ??? ??? ?? ?? ??????? ?????? ????? ??????? ???

همین پیغام رو یه راست بزن توی گوگل سایت ماکروسافت رو برات میاره با توضیح کامل که چکار کنی

reza57 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    2817
    ممنون دوستان بزرگوارم ، راستش اصلا نمیدونم چرا این خطا رو میده دلیلش چیه ؟ کسی میتونه راهنمایی کنه؟ چیکار باید بکنم

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza57 نمایش پست ها
    ممنون دوستان بزرگوارم ، راستش اصلا نمیدونم چرا این خطا رو میده دلیلش چیه ؟ کسی میتونه راهنمایی کنه؟ چیکار باید بکنم

آقا رضا فضاي هارد سيستمتون پر نيست ؟ من جواب دادم بايد حداقل مطمئن باشيد يك سوم فضا خالي داشته باشيد

?????? ???? ????? ??? ??? ?? ?? ??????? ?????? ????? ??????? ???

faeze hoseini آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    9241
    سلام...والا من خودم نمیدونم اما از کسی پرسیدم اینو گف:

Behtarin karr baarayee taghire hajmee drive haa inee ke moghee naasb windows ro ro hamon drive ghabli nasb kone badd ke tamom shod to khode windows barbameye acronis partion ro nasb kone baa on barname to khode windows hajme drive ha rro kheyli asoon dast kari kone
    . . .???? ???? ??? ????...

سلام
    دوست عزیز چه ویندوزی را قصد داری نصب کنی 7 - 8 - 8.1
    با خود سیستم عامل ویندوز سعی نکن پارتیشن بندی کنی از نرم افزار استفاده کن . به جزء ویندوز ایکس پی که برای پارتیشن بندی خیلی خوبه .
    برای پارتیشن بندی یا کم زیاد کردن حجم پارتیشن EASEUS.Partition.Master برات پیشنهاد می کنم که تحت داس باشه .

اما در حال حاضر فکر می کنم که پارتیشن تیبل های هارد دیسک به هم ریخته البته این فقط یک حدس است .
    باید اول پارتیشن تیبل ها را چک کنی بعد از خاطر جمع شدن که مستر بوت و پارتیشن تیبل ها مشکلی نداشت بری سراغ پارتیشن بندی اما اول هارد را چک کن .

یک حدس دیگه که فایل سیستم هارد را چک کن ببین که FAT32 هست یا NTFS
    چون نمیدونم کدوم سیستم عامل را می خواستی نصب کنی فقط اینا می گم که ویندوز 7 از FAT32 پشتیبانی نمی کنه
    در این صورت باید FAT32 را تبدیل به NTFS کنی که EASEUS.Partition.Master این کار را انجام میده .
    دلیل اینکه این نرم افزار را برات پیشنهاد دادم چون با اکرونیس و پارتیشن مجیک زیاد کار کردم .
    EASEUS.Partition.Master نسخه های متفاوت داره و محیط کاریش شبیه پارتیشن مجیک است .
    اینا بگم که Partition Magic 8.05 قدمی شده و زیاد کارایی نداره .

اینا گفتم نمیدونم مشکلت حل میشه یا نه .
    در ضمن اگر با نرم افزارهای پارتیشن بندی زیاد کار نکردی مراقب باش که اطلاعات هارد را پاک نکنی .

من در زمینه دیسک راه اندازه سیستم فعالیت زیادی داشتم و دارم .
    ساخت دیسک های راه اندازه سیستم یکی از حرفه های من است البته کوچیک دوستان هستم .

آخرین نسخه از دیسک راه انداز سیستم حرفه ای که ساختم .
    PCF MASTER BOOT 2015
    http://photo-poster.blogfa.com/post/10

اما متاسفانه پشتیبان مالی نداشتم که وارد بازار کنم .
    ویرایش توسط alirezai : 08-06-14 در ساعت 18:35

reza57 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    2817
    نقل قول نوشته اصلی توسط neda * نمایش پست ها

آقا رضا فضاي هارد سيستمتون پر نيست ؟ من جواب دادم بايد حداقل مطمئن باشيد يك سوم فضا خالي داشته باشيد
    ممنون ندا خانم بزرگوار شما همیشه لطف داشتین و بنده ممنون بزرگواریتون هستم ، در مورد فضای هارد دیسک خدمتتون عرض کنم که حدودا 4 تا درایو 250گیگی هستش حدودا بعضیا یکم کم یا بیشتر ، و توی درایو سی فقط یه دونه ویندوز 7 نصب کردم و بقیه درایوهام خالیه و در مورد نرم افزار پیشنهادی شما چند نفر هم این نرم افزار رو پیشنهاد دادن حتما امتحانش میکنم اگه جواب دیر شد عذر خواهی میکنم
    بازم از لطفی که کردین و راهنماییم کردین بینهایت ممنون و سپاسگذارم

reza57 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    2817
    نقل قول نوشته اصلی توسط faeze hoseini نمایش پست ها
    سلام...والا من خودم نمیدونم اما از کسی پرسیدم اینو گف:

Behtarin karr baarayee taghire hajmee drive haa inee ke moghee naasb windows ro ro hamon drive ghabli nasb kone badd ke tamom shod to khode windows barbameye acronis partion ro nasb kone baa on barname to khode windows hajme drive ha rro kheyli asoon dast kari kone
    خیلی ممنون فائزه خانم ، پیشنهاد جالبی بود فکر کنم که با این روشی که گفتین توی خود ویندوز سایز پارتیشنها رو تغییر داد ولی مشکلی که هست اینه که با تغییر سایزدرایوها توی ویندوز آیا مشکلی برا ویندوز یا برای اطلاعات روی درایو پیش نمیاد ؟ ولی روی هم رفته و در کل اگه بشه ، بنظرم فکر خوبیه واقعا راهنماییه مفیدی بود خیلی ممنون ، و ازبابت لطفی که کردین بینهایت ممنون و سپاسگذارم

reza57 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    2817
    نقل قول نوشته اصلی توسط alirezai نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز چه ویندوزی را قصد داری نصب کنی 7 - 8 - 8.1
    با خود سیستم عامل ویندوز سعی نکن پارتیشن بندی کنی از نرم افزار استفاده کن . به جزء ویندوز ایکس پی که برای پارتیشن بندی خیلی خوبه .
    برای پارتیشن بندی یا کم زیاد کردن حجم پارتیشن EASEUS.Partition.Master برات پیشنهاد می کنم که تحت داس باشه .

اما در حال حاضر فکر می کنم که پارتیشن تیبل های هارد دیسک به هم ریخته البته این فقط یک حدس است .
    باید اول پارتیشن تیبل ها را چک کنی بعد از خاطر جمع شدن که مستر بوت و پارتیشن تیبل ها مشکلی نداشت بری سراغ پارتیشن بندی اما اول هارد را چک کن .

یک حدس دیگه که فایل سیستم هارد را چک کن ببین که FAT32 هست یا NTFS
    چون نمیدونم کدوم سیستم عامل را می خواستی نصب کنی فقط اینا می گم که ویندوز 7 از FAT32 پشتیبانی نمی کنه
    در این صورت باید FAT32 را تبدیل به NTFS کنی که EASEUS.Partition.Master این کار را انجام میده .
    دلیل اینکه این نرم افزار را برات پیشنهاد دادم چون با اکرونیس و پارتیشن مجیک زیاد کار کردم .
    EASEUS.Partition.Master نسخه های متفاوت داره و محیط کاریش شبیه پارتیشن مجیک است .
    اینا بگم که Partition Magic 8.05 قدمی شده و زیاد کارایی نداره .

اینا گفتم نمیدونم مشکلت حل میشه یا نه .
    در ضمن اگر با نرم افزارهای پارتیشن بندی زیاد کار نکردی مراقب باش که اطلاعات هارد را پاک نکنی .

من در زمینه دیسک راه اندازه سیستم فعالیت زیادی داشتم و دارم .
    ساخت دیسک های راه اندازه سیستم یکی از حرفه های من است البته کوچیک دوستان هستم .

آخرین نسخه از دیسک راه انداز سیستم حرفه ای که ساختم .
    PCF MASTER BOOT 2015
    http://photo-poster.blogfa.com/post/10

اما متاسفانه پشتیبان مالی نداشتم که وارد بازار کنم .
    دست شما درد نکنه علیرضای عزیز واقعا راهنمایی شما جامع و خوب بود
    ویندوزی که بنده میخوام نصب کنم 7 هستش و متاسفانه نمیدونم چی شده که در هنگام پارتیشن بندی در موقع نصب فقط یکی از درایوهای کامپیوتر که قبلا پارتیشن بندی شده رو میشناسه و توی بقیه درایوها اکثر گزینه ها هایلایت هستش و نمیشه هیچ تغییری توش داد مثلا درایوی رو حذف کرده از نو پارتیشن بندی کرد و...
    و علت اینکار رو مینویسه که این درایوهایی که گفتم هایلایت هستش میگه اینا داینامیک هستند و باید بیسیک بشن من هر چی توی نت گشتم کانورتوری یا تبدیل کننده ای برای تبدیل درایو داینامیک به بیسیک پیدا نکردم نمیدونم اینم از شاهکارهای مایکروسافت هستش هر دم از این باغ بری میرسد
    راه حلی که خود مایکروسافت پیشنهاد میده میگه بعد از نصب ویندوز در manage در مای کامپیوتر در قسمت دیسک منیجمنت درایوهارو حذف کرده و دوباره پارتیشن ها رو ساخته و روی هر درایو جدید راست کلیک و convert to basic رو بزنین که این راه عملی نشد
    خلاصه موندم چیکار کنم بازم ارراهنمایی مفیدتون ممنونم
    از اینکه توی کارتون انقد موفق بودین که یه همچین کار یا هنری از دستتون برمیاد باعث افتخار هستش ، و جای تاسفی برای شما نمیبینم بالاخره همیشه که بدین منوال نخواهد بود امیدوارم که همیشه بیش از پیش موفق باشین

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع