برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 1602 , پاسخ ها : 5
موضوع: آنتی ویروس

آنتی ویروس

سلام دوستان
    میخواستم بدونم نظر شما رو کدوم انتی ویروس واسه یه سیستم نسبتا ضعیف میخوام
    خودم شید رو دارم خیلی خوبه ولی هزینه داره
    واسه یه بنده خدا میخوام شما چی پیشنهاد میکنید که هم راحت کرک بشه و هم قوی و سبک باشه
    javan

MiladBahmanyar آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3442
    اول از همه به نظز من هیچ وقت سعی نکن انتی ویروسیتو کرک کنی چون کرک به موتورش اسیب میرسونه از کجا معلوم شاید همون کرک یه فایل جاسوسی باشه

بعد من انتی ویروس نود رو پیشنهاد میکنم هم سبک هم قدرت نسبتا خوب لایسنس هم بگردی تو اینترنت هم 1 ماه هست هم 3 ماهه رایگان
    بعد اگه یه سیستم معمولی داسته باشی کاسپرسکی رو پیشنهاد میکنم 2015 خیلی سبک قدرت بسیار قوی لایسنس 3 ماهه رایگان

اگه سیستم قوی داشته باشی بیددفندر 2015 سبک و فوق قوی ولی با کرک بسیار زیاد مشکل داره حطا اگه تو فایل زیپ هم باشه هم پاک میکنه فقط تنها راهش اینه که فایل زیپ رو پسورد بزاری تا نتونه حذف کنه لایسنس 6 ماهه و 3 ماهه رایگان

Effector
    نقل قول نوشته اصلی توسط MiladBahmanyar نمایش پست ها
    اول از همه به نظز من هیچ وقت سعی نکن انتی ویروسیتو کرک کنی چون کرک به موتورش اسیب میرسونه از کجا معلوم شاید همون کرک یه فایل جاسوسی باشه

بعد من انتی ویروس نود رو پیشنهاد میکنم هم سبک هم قدرت نسبتا خوب لایسنس هم بگردی تو اینترنت هم 1 ماه هست هم 3 ماهه رایگان
    بعد اگه یه سیستم معمولی داسته باشی کاسپرسکی رو پیشنهاد میکنم 2015 خیلی سبک قدرت بسیار قوی لایسنس 3 ماهه رایگان

اگه سیستم قوی داشته باشی بیددفندر 2015 سبک و فوق قوی ولی با کرک بسیار زیاد مشکل داره حطا اگه تو فایل زیپ هم باشه هم پاک میکنه فقط تنها راهش اینه که فایل زیپ رو پسورد بزاری تا نتونه حذف کنه لایسنس 6 ماهه و 3 ماهه رایگان

سلام بابا چی شد این Lego تا حالا 2 تا کار قبول کردم تو هم اگر میخوای بسازم
    .

MiladBahmanyar آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3442
    نقل قول نوشته اصلی توسط Effector نمایش پست ها
    سلام بابا چی شد این Lego تا حالا 2 تا کار قبول کردم تو هم اگر میخوای بسازم
    .
    داداش من این جور صحبتها رو پیام خصوصی میدن نه این که اینجا بگی
    لوگو رو میخوام فقط رو اسم موندم اگه همه چیز اوکی شد خودم بهت خبر میدم نه این که شما بیاین بگین هر جایی
    ببخش از دستم دل خور نشو

Effector
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladbahmanyar نمایش پست ها
    داداش من این جور صحبتها رو پیام خصوصی میدن نه این که اینجا بگی
    لوگو رو میخوام فقط رو اسم موندم اگه همه چیز اوکی شد خودم بهت خبر میدم نه این که شما بیاین بگین هر جایی
    ببخش از دستم دل خور نشو
    ok

اقا میلاد دستت درد نکنه
    توضیحات کامل و عالی بود
    javan

کلمات کلیدی این موضوع