برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 1295 , پاسخ ها : 4
موضوع: کمک در خرید گرافیک برای تدوین و ...

کمک در خرید گرافیک برای تدوین و ...

با سلام
    می خواستم یه کارت گرافیک تهیه کنم که هنگام کار با پریمیر و فتوشاپ و افتر افکت و پلاگین المنت اون و احیانا سینما فور دی و ... به مشکل نخورم، یعنی سرعت قابل قبولی برای تدوین و کارای گرافیکی داشته باشم
    مشخصات این گرافیک رو دیدم خیلی عالی بود، ولی وقتی رفتم قیمتش رو دیدم بیش از 3 میلیون پولش بود!
    GeForce GTX 690
    در حالی که چیزی که من می خوام خرج کنم از 250 تا نهایتا 350 هست، اگه با این بودجه چیز به درد بخوری هست بی زحمت معرفی کنید و اگه قراره به مشکل بخورم توی کارهام، قیمتش بالاتر هم باشه اشکالی نداره
    شما اینطور در نظر بگیرید که من می خوام یه مستند خیلی قشنگ با جلوه های ویژه تدوین کنم
    با تشکر از همه دوستان

شما موقع خرید فقط در نظر داشته باشید که کودا رو ساپورت کنه و سراغ گرافیک های انویدیا برید با این هزینه فکر کنم سری gt رو میتونید بخرید

نقل قول نوشته اصلی توسط تورج یوسفی نمایش پست ها
    شما موقع خرید فقط در نظر داشته باشید که کودا رو ساپورت کنه و سراغ گرافیک های انویدیا برید با این هزینه فکر کنم سری gt رو میتونید بخرید
    با تشکر از پاسخ شما، من چون فعلا به صورت تخصصی توی همه نرم افزارها وارد نشدم لذا خواستم از شما کمک بگیرم تا چیزی انتخاب نکنم که بعدا پشیمون بشم، حالا می خواستم بدونم پیشنهاد شما چی هست؟ برای کیس تدوین به نظرتون چه چیزی بگیرم، اصلا اگه اهمیت زیادی داره بیش از اینها هم می تونم خرج کنم
    با تشکر

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahadto نمایش پست ها
    با تشکر از پاسخ شما، من چون فعلا به صورت تخصصی توی همه نرم افزارها وارد نشدم لذا خواستم از شما کمک بگیرم تا چیزی انتخاب نکنم که بعدا پشیمون بشم، حالا می خواستم بدونم پیشنهاد شما چی هست؟ برای کیس تدوین به نظرتون چه چیزی بگیرم، اصلا اگه اهمیت زیادی داره بیش از اینها هم می تونم خرج کنم
    با تشکر
    درود بر شما با عرض شرمندگی از محضر استاد دوست گرامی اینجا میتونید ببینید این دوستان همه کار

تدوین انجام میدن میتونید مشخصات سیستمهاشون رو یاد دداشت کنید ولی سوالی توی اون بخش نپرسید

http://forum.video-effects.ir/thread7439.html

موفق باشید
    ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

نقل قول نوشته اصلی توسط ahadto نمایش پست ها
    با تشکر
    این هارو ببینید کمک میکنه

http://forum.video-effects.ir/thread7439.html#post66714
    سرچ بزنید تو انجمن زیاد راجع به خرید سیستم هست

کلمات کلیدی این موضوع