برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15

مشاهده : 6121 , پاسخ ها : 14
موضوع: چطوری نویز کارت صدا رو بگیرم ؟

vahid mostaghim آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    7440

چطوری نویز کارت صدا رو بگیرم ؟

سلام خدمت همه دوستان عزیز من یه کارت صدای آنبرد معمولی گرفتم ولی متاسفانه تو صدا نویز داره .... حالا چطوری میتونم نویز رو بگیرم ؟ ممنون
    ????? ????? ???? ??? ??? ?? ?? ?? ?? ??? ?????? .

?? ??? ?? ??? ??? ????? ??? ?? ?? ????? ??????? ???? ??? !

سلام ... تو نرم افزار fl studio با پلاگین maximus میتونید صدا هایی که از دسی بل مشخصی پایین ترن رو حذف کنید
    ولی اساتید حتما روش های بهتر رو بلدن.

کارت صدا باید با ویندوز همخونی داشته باشه ، یعنی مثلا کارت صدا قدیمه ولی درایور جدید هست ، یا مثلا درایور مال یه ویندوز دیگه باشه . هر مشکلی میتونه باشه . بازم من زیاد وارد نیستم

آقا وحید نویز خالی رو ضبط کنید بعد برای من بفرستید تا بگم چیکار کنید فقط 1 ثانیه کافیه یک بار با میکرفون روشن یک بار هم بدون میکروفون شاید هم کابل میکروفون ایراد داشته باشه

notron آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    5569
    نقل قول نوشته اصلی توسط تورج یوسفی نمایش پست ها
    آقا وحید نویز خالی رو ضبط کنید بعد برای من بفرستید تا بگم چیکار کنید فقط 1 ثانیه کافیه یک بار با میکرفون روشن یک بار هم بدون میکروفون شاید هم کابل میکروفون ایراد داشته باشه
    جناب یوسفی واقعا دستخوش...با یک ثانیه شنیدن مشکل رو میفهمید...کاش میتونستم یک دهم شما با cubase کار کنم دیگه هیچی از خدا نمیخواستم جز مرگ
    ویرایش توسط notron : 07-05-14 در ساعت 20:26
    ??? ???? ??????? ???:?????/????/??????/??????? ? ???????
    ???? ????

Active Member

شماره کاربری
    7440
    نقل قول نوشته اصلی توسط Silent-Night نمایش پست ها
    کارت صدا باید با ویندوز همخونی داشته باشه ، یعنی مثلا کارت صدا قدیمه ولی درایور جدید هست ، یا مثلا درایور مال یه ویندوز دیگه باشه . هر مشکلی میتونه باشه . بازم من زیاد وارد نیستم
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mustafa Eradi نمایش پست ها
    سلام ... تو نرم افزار fl studio با پلاگین maximus میتونید صدا هایی که از دسی بل مشخصی پایین ترن رو حذف کنید
    ولی اساتید حتما روش های بهتر رو بلدن.
    ممنون دوستای گلم لطف کرید

Active Member

شماره کاربری
    7440
    سلام آقای یوسفی
    منظور من این صدایی که از سیستم بخش میشه نویز داره یعنی خیلی بد حتی نمیشه گوش داد چشم حتما یه تیکه از صدای خروجی سیستم ظبط میکنم تا گوش بدید .
    قربان یاد هست گفتم داخل سوکت وردی صدای مادر برد سر سوزنی گیر کرده ...دادم درست کن اینجا تعمییر کار ولی متاسفانه مقع تعویض سوکت به مادر برد آسیب زدن طوری که به اتحادیه رفتم و کارشناس دیده و قرار بر این که مادر برد رو تعویض کن ...
    الان برای خروجی صدا یک کارت صدا گرفتم ولی در حین بخش صدا اثلا خیلی بده امروز مشتری داشتم ولی نتانستم چیزی براش بخش کنم رو این حساب دیشب تو چت روم برسیدم ولی دیر شد ..
    به کارشناس گفتم این جوری ایشان گفت میشه نویز گرفت ؟
    ممنون از وقتی گذاشتید

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid mostaghim نمایش پست ها
    سلام آقای یوسفی
    منظور من این صدایی که از سیستم بخش میشه نویز داره یعنی خیلی بد حتی نمیشه گوش داد چشم حتما یه تیکه از صدای خروجی سیستم ظبط میکنم تا گوش بدید .
    قربان یاد هست گفتم داخل سوکت وردی صدای مادر برد سر سوزنی گیر کرده ...دادم درست کن اینجا تعمییر کار ولی متاسفانه مقع تعویض سوکت به مادر برد آسیب زدن طوری که به اتحادیه رفتم و کارشناس دیده و قرار بر این که مادر برد رو تعویض کن ...
    الان برای خروجی صدا یک کارت صدا گرفتم ولی در حین بخش صدا اثلا خیلی بده امروز مشتری داشتم ولی نتانستم چیزی براش بخش کنم رو این حساب دیشب تو چت روم برسیدم ولی دیر شد ..
    به کارشناس گفتم این جوری ایشان گفت میشه نویز گرفت ؟
    ممنون از وقتی گذاشتید
    وحید جان این ساند کارت شما 100% مشکل داره دوستانی هم که فرمودند با فلان چیز نویز رو بگیرید یه کار بیهوده هست چون تمام صداهای هم قرکانس با اون نویز هم حذف میشه من اون یک ثانیه رو واسه آنالیز میخوام حتی خود شما هم میتونید اونو تو یه ترمافزار صوتی آنالیز کنید ببینید تو چه فرکانسی هست اگه تو فرکانس 50 هرتز باشه مربوط به برق هست اگه محدوده زیاد باشه مربوط به نشتی قطب مثبت ومنفی اتصال میکروفون هست ویا یک خازن تو مدار کارت صدا از بین رفته خودتون رو خسته نکنید اگه بدون میکروفون هم نویز دارید کارت صدا رو پس بدید
    من الان نمیدونم موقع پخش نویز میده یا موقع ضبط یعنی وقتی ضبط میکنید تو دستگاه دیگه اون نویز هست یا نه ؟

Active Member

شماره کاربری
    7440
    وحید جان این ساند کارت شما 100% مشکل داره دوستانی هم که فرمودند با فلان چیز نویز رو بگیرید یه کار بیهوده هست چون تمام صداهای هم قرکانس با اون نویز هم حذف میشه من اون یک ثانیه رو واسه آنالیز میخوام حتی خود شما هم میتونید اونو تو یه ترمافزار صوتی آنالیز کنید ببینید تو چه فرکانسی هست اگه تو فرکانس 50 هرتز باشه مربوط به برق هست اگه محدوده زیاد باشه مربوط به نشتی قطب مثبت ومنفی اتصال میکروفون هست ویا یک خازن تو مدار کارت صدا از بین رفته خودتون رو خسته نکنید اگه بدون میکروفون هم نویز دارید کارت صدا رو پس بدید
    من الان نمیدونم موقع پخش نویز میده یا موقع ضبط یعنی وقتی ضبط میکنید تو دستگاه دیگه اون نویز هست یا نه ؟
    بازم سلام آقای یوسفی 10 بار سیستم رو روشن میکنم یک بارش صدا زلال پخش میشه بقیه به این صورت ..
    ممنون از وقتی گذاشتید اینو تست کنید بازم این خوبه بیشتر مواقع اصلا هیچی قابل شنیدن نیست

ویرایش توسط vahid mostaghim : 07-05-14 در ساعت 14:52

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid mostaghim نمایش پست ها
    بازم سلام آقای یوسفی 10 بار سیستم رو روشن میکنم یک بارش صدا زلال پخش میشه بقیه به این صورت ..
    ممنون از وقتی گذاشتید اینو تست کنید بازم این خوبه بیشتر مواقع اصلا هیچی قابل شنیدن نیست
    وحید جان من هیچ نویزی نشنیدم فقط موزیک اندی بود که قطع و وصل میشد منظورت همین بود ؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع