برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 19 از 22 نخستنخست ... 91718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 181 به 190 از 212

مشاهده : 52219 , پاسخ ها : 211
موضوع: آموزش تکنیک های موزیک ویدیو

نقل قول نوشته اصلی توسط تورج یوسفی نمایش پست ها
    دوستانی که تازه به انجمن تشریف آوردن اگه آموزش خاصی مد نظرشون هست تو این تاپیک نمونه شو قرار بدند تا آموزشش رو بسازم البته اگه در توانم باشه
    چش مایی اقا تورج ...
    من وسط این کلیپ رو نمیفهمم چجوریه از نظر کارگردانی ... امکان داره راهنمایی کنید ؟؟ دانلود

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa Eradi نمایش پست ها
    چش مایی اقا تورج ...
    من وسط این کلیپ رو نمیفهمم چجوریه از نظر کارگردانی ... امکان داره راهنمایی کنید ؟؟ دانلود
    ببخشید من نبودم
    این ویدیو 2 بار تصویر برداری شده و هر دو بار دوربین اول ثابت بوده بعد موقع حرکت امینم دوربین رو حرکت میدن و تو تدوین تصویر رو از وسط بریده و کنار هم قرار میدن و هیچ ترفند دیگه ای نداره فقط کادر بندی اولش که ثابته باید دقیق انجام بشه تا موقع تدوین مجبور به ریسایز و پوزیسیون کردن نباشه

slam dooste aziz mn daram ye music vido misazam albate ham madrake film bardari ham akasi daram jelve haye vizhe ham dar hadi ke betoonmye kare khub anjam bedam baladam ye chand ta nokte behem begu ke stres nagiram va chikar konm ke behtar betoonm karo anjam bedaaam

نقل قول نوشته اصلی توسط offcall نمایش پست ها
    slam dooste aziz mn daram ye music vido misazam albate ham madrake film bardari ham akasi daram jelve haye vizhe ham dar hadi ke betoonmye kare khub anjam bedam baladam ye chand ta nokte behem begu ke stres nagiram va chikar konm ke behtar betoonm karo anjam bedaaam
    درود بر شما
    قبل از هر چیز ورود شما رو به انجمن تبریک میگم و خواهشمندم فارسی تایپ کنید و از پاسخ با نقل قول استفاده کنید تا از پیغام شما مطلع بشم
    برای اینکه استرس نگیرید روز تصویر برداری با عجله کار نکنید و اگه میبینید کارتون درست پیش نمیره به روز دیگه ای موکول کنید چون استرس شما به خود ویدیو منتقل میشه مطمئن باشید
    تنهایی تصویر برداری نکنید و حداقل دو نفر به عنوان دستیار با خودتون ببرید ولی اجازه دخالت به اونها ندید
    بدون برنامه ریزی تصویر برداری نکنید که بعد تو تدوین مشکل پیدا کنید
    یک هفته قبل از تصویر برداری هر موردی که به ذهنتون میاد بنویسید و روز قبل تصویر برداری جمع بندی کنید
    با بازیگر و خواننده دوست باشید و سعی کنید راحت باشید جدیت خودتون رو تو تدوین بکار ببرید
    موفق باشید

آموزش هفتم اضافه شد
    مربوط به ساخت تصاویر قدیمی و کلاسیک هست که امروز رکورد کردم hot
    مواردی رو بکار بردم که معمولا خیلی ها تواین تکنیک استفاده نمیکنن مثل poosterize time و دستور wiggle
    قابل شما دوستان رو نداره:79:
    نام: Untitled2.jpg نمایش: 66 اندازه: 77.3 کیلو بایت

shahin_hich آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3991
    آموزش هفتم اضافه شد
    مربوط به ساخت تصاویر قدیمی و کلاسیک هست که امروز رکورد کردم hot
    مواردی رو بکار بردم که معمولا خیلی ها تواین تکنیک استفاده نمیکنن مثل poosterize time و دستور wiggle
    قابل شما دوستان رو نداره:79:
    نام: Untitled2.jpg نمایش: 66 اندازه: 77.3 کیلو بایت
    دستت درد نکنه داداش

up برای آموزش هفتم جلوه قدیمی کردن تصاویر

hameddsg آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    12548
    up برای آموزش هفتم جلوه قدیمی کردن تصاویر
    آقای یوسفی برای تند کردن موزیک و تصویربرداری برای اسلوموشن چه قاعده ای وجود داره
    آیا نسبتی بینشون هست ؟
    یا اینکه به هر اندازه ای موزیک رو تند میکنی و بعد موقع تدوین تست میکنی و مچ میکنی اسلو رو با آهنگ طبیعی
    این موضوع برام خیلی مهمه که چه قاعده ای رو باید رعایت کرد و چطور استفادش کردم ولی اطلاعاتی در این زمینه ندارم
    ممنون از اینکه جواب میدین

نقل قول نوشته اصلی توسط hameddsg نمایش پست ها
    آقای یوسفی برای تند کردن موزیک و تصویربرداری برای اسلوموشن چه قاعده ای وجود داره
    آیا نسبتی بینشون هست ؟
    یا اینکه به هر اندازه ای موزیک رو تند میکنی و بعد موقع تدوین تست میکنی و مچ میکنی اسلو رو با آهنگ طبیعی
    این موضوع برام خیلی مهمه که چه قاعده ای رو باید رعایت کرد و چطور استفادش کردم ولی اطلاعاتی در این زمینه ندارم
    ممنون از اینکه جواب میدین
    برای این کار یه آموزش درست میکنم که کاملا مشخص بشه فرمول داره

hameddsg آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    12548
    برای این کار یه آموزش درست میکنم که کاملا مشخص بشه فرمول داره
    واقعا ممنون آقای یوسفی لطف میکنین
    خدا خیرتون بده
    منتظریم پس...

صفحه 19 از 22 نخستنخست ... 91718192021 ... آخرینآخرین