برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

zabihhosseini آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    8401

اساتید موزیک ویدئو به این موزیک لطفا گوش کنید.

این آهنگ رو دوستم خونده میخوام براش موزیک ویدئو بسازم شما با شنیدن این آهنگ چه ایده هایی به ذهنتون میرسه یا چه سنارییویی به ذهنتون میاد البته من خودم ایده هایی دارم خواستم ببینم اساتید و دوستان چه ایدهایی به ذهنشون میاد شونو تا بتونم یه کار خوب بسازم.
    http://www.uploadkadeh.com/file/52545/arash1.mp3.html

سلام...فیلمشو شما بگیر...من تدوین میکنم...درخدمتیم

خوب اگر من بخوام همچین کاری رو کلیپ کنم فضایی رئال براش می سازم. منظورم اینه که مت پنتیگای خاص و جلوه های ویژه ی خاصی که باعث تغییر در فرم رئال بشه رو انجام نمی دم. این به این معنا نیست که از ابزارهای افترافکت استفاده نمی کنم. مثلاً اگر بارون بخوام داشته باشم می سازمش یا اگر بارون رو زمان تصویربرداری ساخته باشم شدتش رو و کیفیت بارش رو تغییر می دم. ولی نمیام بک آتشفشان و از اینجور چیزا براش بسازم. می تونه فضای این کلیپ توی یه اتاق چهارگوش کاملاً سفید باشه با نورپردازی که سایه های نرم بسازه. به همراه یه پیانوی دیواریه سفید. و همه چیز سفید جز لباس خاننده. یک طرف اتاق یه پنجره ی قدیمی و سمت دیگه یه در قدیمی. می تونی از مت پنتیگ برای اضافه کردن چندتا شاخه ی درخت پشت پنجره استفاده کنی. به بازیگر دیگه ای هم نیاز نداری. برای اورتور موزیک می تونی کمی جلوه های ویژه اضافه کنی. اتاق خالیه و فقط یه پیانو توشه ولی در حال حرکت بازیگر و دوربین یک تخت سفید از به تصویر اضافه شه البته نه با ترنزیشن خاص و همون لحظه روش دراز بکشه و با بلند شدنش باز هم ناپدید بشه. این تصاویر می تونه در مورد میز کار خاننده هم تکرار بشه. و...

????? ?? ??? ?????? ???? ???

???? ?? ?????? ???.... ??? ???? ????? ??? ???? ???? ? ????? ????? ??
    ??? ?? ??? ?? ?? ??? ??????... ?? ?? ????? ? ????? ???
    ??? ??? ???? ??? ?? ????... ?? ????? ???? ??? ?? ??? ?????
    ?? ???? ??? ????? ???

????? ??????... ????? ??????????? ??????? ? ???????

shahin_hich آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3991
    سناریوی عالیی نوشتی محمد جان.در کل برای موفقیت و پیشرفت تو کار موزیک ویدیو و کارگردانیش بهتره تا میتونید نمونه کار ایرانی و خارجی ببینید.نمیگم کارو کاور کنید.با نگاه کردن نمونه کارها ایده پردازی و خلاقیتتون بالا میره و واقعا به پیشرفت کارهاتون کمک میمنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط shahin_hich نمایش پست ها
    سناریوی عالیی نوشتی محمد جان.در کل برای موفقیت و پیشرفت تو کار موزیک ویدیو و کارگردانیش بهتره تا میتونید نمونه کار ایرانی و خارجی ببینید.نمیگم کارو کاور کنید.با نگاه کردن نمونه کارها ایده پردازی و خلاقیتتون بالا میره و واقعا به پیشرفت کارهاتون کمک میمنه.
    لطف دارید شاهین جان.
    فرمایشات شاهین عزیز درسته.
    برای مثال کلیپی از امینم دیدم که توش اسلحه رو میذاره زیر فکش و شلیک می کنه. تو اون کلیپ وقتی وارد کافه می شه تصویر دوتا می شه. چندیدن بار فریم به فریم نگاهش کردم. ترفندش رو از طریق سوتی های بسیار ناچیزی که داشت یادگرفتم. کاورش نکردم ولی حالا هزار تا کار جالبتر می تونم با به کارگیری این ترفند بسازم.

?? ???? ??? ????? ???

shahin_hich آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3991
    ای ول واقعا باید اینجوری کار کرد.محمد جان من هم از این تکنیک خوشم میاد.نمیدونم همونه ک شما میگید یا نه؟اونی ک من میگم اینجوریه ک دوربین پشت سوژه حرکت میکنه بعد سوژه دو تا میشه(گاها دو سوژه هستن)یا سوژه ها از هم دور میشن و دوربین دو تکه میشه و هر کدوم دنبال یکی از سوژه ها میرن.من تکنیکو اجرا نکردم اما وقتی تو ی فیلم دیدم فهمیدم چی به چیه و راه اجراشو بلدم.

marvel آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3094
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_anvaran نمایش پست ها
    خوب اگر من بخوام همچین کاری رو کلیپ کنم فضایی رئال براش می سازم. منظورم اینه که مت پنتیگای خاص و جلوه های ویژه ی خاصی که باعث تغییر در فرم رئال بشه رو انجام نمی دم. این به این معنا نیست که از ابزارهای افترافکت استفاده نمی کنم. مثلاً اگر بارون بخوام داشته باشم می سازمش یا اگر بارون رو زمان تصویربرداری ساخته باشم شدتش رو و کیفیت بارش رو تغییر می دم. ولی نمیام بک آتشفشان و از اینجور چیزا براش بسازم. می تونه فضای این کلیپ توی یه اتاق چهارگوش کاملاً سفید باشه با نورپردازی که سایه های نرم بسازه. به همراه یه پیانوی دیواریه سفید. و همه چیز سفید جز لباس خاننده. یک طرف اتاق یه پنجره ی قدیمی و سمت دیگه یه در قدیمی. می تونی از مت پنتیگ برای اضافه کردن چندتا شاخه ی درخت پشت پنجره استفاده کنی. به بازیگر دیگه ای هم نیاز نداری. برای اورتور موزیک می تونی کمی جلوه های ویژه اضافه کنی. اتاق خالیه و فقط یه پیانو توشه ولی در حال حرکت بازیگر و دوربین یک تخت سفید از به تصویر اضافه شه البته نه با ترنزیشن خاص و همون لحظه روش دراز بکشه و با بلند شدنش باز هم ناپدید بشه. این تصاویر می تونه در مورد میز کار خاننده هم تکرار بشه. و...
    فکر نکنم بهتر از این ر بیاد که محمد میگه..
    بابا شما چقدر خلاقید..
    من خلاقیتم در حد 0
    موفق باشید

????? ? ???? ?? ?????....??? ???? ??? ???? ????

نقل قول نوشته اصلی توسط marvel نمایش پست ها
    فکر نکنم بهتر از این ر بیاد که محمد میگه..
    بابا شما چقدر خلاقید..
    من خلاقیتم در حد 0
    موفق باشید
    ماهان جان شما همیشه به بنده لطف داشید. ممنون.

?? ???? ??? ????? ???

کلمات کلیدی این موضوع