برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 23

مشاهده : 4256 , پاسخ ها : 22
موضوع: راهنمایی برای شرکت در کلاس تدوین 0تا 100 حیاطیه

zabihhosseini آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    8401

راهنمایی برای شرکت در کلاس تدوین 0تا 100 حیاطیه

از اونجایی که محل سکونتم آمله من یکی رو پیدا کردم که که مدعیه 0تا100 تدوین رو بهم یاد میده و 1میلیون هم میگیره فقط یخرده تردید دارم
    آخه نرم افزارهایی که گفته یاد میده من دست هیچ تدوین کاری ندیدم مثلا واسه عکس از نرم افزاری به نام photoimpacو برای تدوین از نرم افزار pinacle(املاش فک کنم غلطه) استفاده میکرد و اصلا ادیوسو قبول نداشت نظرتون چیه برم پیشش؟

proshot آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    4843
    تهرانــ ☼_̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡�
    دوست عزیز عجله نکن ...
    بنده در شرکت تخصصی
    SahelMix مشغول به کارم . که یکی از فعالیت هامون تولید پکیج های آموزشی هستش ...
    بزودی در بخش فروشگاه سایت نحوه خرید از شرکتمون رو البته با لحاظ تخفیف برای دوستان ویدئوافکتی قرار میدم ...
    تو پکیج
    (آنچه یک ادیوس کار باید بداند) شما به طور کامل با نرم افزار ادیوس آشنا شده و ترفندهای بسیاری رو در مورد Edius یاد خواهی گرفت ...
    نیازی نیست هزینه سنگینی رو متحمل بشی ...

Member Website

شماره کاربری
    8401
    یعنی من بدون اینکه استادی داشته باشم می تونم تو زمینه ساخت فیلم و موزیک ویدئو موفق بشم .یادگیری نرم افزارو شاید بتونم با فیلم آموزشی یاد بگیرم ولی کار با دوربین، فیلمبرداری اصولی، نورپردازی درستو چیکارکنم؟تازه حتی در مورد این چیزایی که گفتم فیلم آموزشی فارسی که وجود نداره؟

دوست عزیز نرم افزار بخشی از تدوین هستش. آیا بهتون اصول تدوین رو هم آموزش می دن.
    همونطور که مجتبی عزیز (Proshot) فرمودند شما با آموزش هایی که در پکیجشون قرار می دن می تونید ادیوس رو یاد بگیرید. با در نظر گرفتن اینکه اکثر نرم افزارهای تدوین تقریباً شبیه به هم هستن می تونید بعد از یادگیری ادیوس خودتون پریمیر رو هم یاد بگیرید و در این امر سایت محبوب (Video-effects.ir) هم یاریتون می کنه.
    شما سعی کنید در صورتی که قصد دارید ویدئو کلیپ کار کنید (همانطور که در تاپیک دیگری فرمودید) کتوب مربوط به تدوین رو هم مطالعه کنید. برا مثال فن تدوین فیلم (انتشارات سروش)

????? ?? ??? ?????? ???? ???

???? ?? ?????? ???.... ??? ???? ????? ??? ???? ???? ? ????? ????? ??
    ??? ?? ??? ?? ?? ??? ??????... ?? ?? ????? ? ????? ???
    ??? ??? ???? ??? ?? ????... ?? ????? ???? ??? ?? ??? ?????
    ?? ???? ??? ????? ???

????? ??????... ????? ??????????? ??????? ? ???????

Member Website

شماره کاربری
    8401
    من بشتر به این خاطر تصمیم گرفتم پیش این یارو برم که هیچی از دورببین انواعش فرمتهاش نحوه کار باهاش نحوه نورپردازی نمیدونم آگه شما محصول آموزشی در این زمینه داشته باشی قطعا کلاسشو نمیرم

proshot آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    4843
    نقل قول نوشته اصلی توسط zabihhosseini نمایش پست ها
    یعنی من بدون اینکه استادی داشته باشم می تونم تو زمینه ساخت فیلم و موزیک ویدئو موفق بشم .یادگیری نرم افزارو شاید بتونم با فیلم آموزشی یاد بگیرم ولی کار با دوربین، فیلمبرداری اصولی، نورپردازی درستو چیکارکنم؟تازه حتی در مورد این چیزایی که گفتم فیلم آموزشی فارسی که وجود نداره؟
    دوست عزیز شما در ابتدای پست فقط کار تدوین رو بیان کردید ...
    ساخت فیلم ، موزیک ویدئو ، فیلمبرداری ، نورپردازی .....
    که هر کدوم یک مقوله تخصصی هستش و نیاز به کلاس تخصصی جداگانه داره
    (البته اگه قصد حرفه ای کار کردن رو دارید) ...

Member Website

شماره کاربری
    8401
    با کتاب میشه از نظر تئوری قوی شد ولی انجام و کاربردش رو چه کنم وقتی مرجعی واسه جواب به سوالام نداشته باشم

proshot آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    4843
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_anvaran نمایش پست ها
    دوست عزیز نرم افزار بخشی از تدوین هستش. آیا بهتون اصول تدوین رو هم آموزش می دن.
    همونطور که مجتبی عزیز (Proshot) فرمودند شما با آموزش هایی که در پکیجشون قرار می دن می تونید ادیوس رو یاد بگیرید. با در نظر گرفتن اینکه اکثر نرم افزارهای تدوین تقریباً شبیه به هم هستن می تونید بعد از یادگیری ادیوس خودتون پریمیر رو هم یاد بگیرید و در این امر سایت محبوب (Video-effects.ir) هم یاریتون می کنه.
    شما سعی کنید در صورتی که قصد دارید ویدئو کلیپ کار کنید (همانطور که در تاپیک دیگری فرمودید) کتوب مربوط به تدوین رو هم مطالعه کنید. برا مثال فن تدوین فیلم (انتشارات سروش)
    محمد جان دوست عزیزمون قصد دارن کلاً به طور تخصصی فیلمسازی رو یاد بگیرن که در بالا توضیح دادم ...
    بالاخره خود محمد عزیز در زمینه فیلمسازی و کارگردانی و شاخه های تصویربرداری و اصول عکاسی استاد هست مدرک این رشته رو دارن
    اما مواردی که دوستمون بیان کرد احتیاج به کلاس های متفاوت داره ...
    به نظر بنده شما باید ببینید در آینده به چه شغلی میخواهید رو بیارید و متمرکز شید روی تخصص اون شغل
    البته در کنارش موارد دیگر رو هم بدونید بسیار کمک میکنه ...
    اما تصویربرداری ، فیلمسازی ، نورپردازی ... شروع همه با هم به نظرم سردرگمتون بکنه ...
    ویرایش توسط proshot : 02-14-14 در ساعت 18:21

Member Website

شماره کاربری
    8401
    چون تصمیم گرفتم که کار حرفه ای رو یاد بگیرم و قطعا باید راجع به همه چی یاد بگیرم واسه همین دارم میرم پیش اون یارو که گفته همه اینارو یاد میده؟پیشنهادتون چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zabihhosseini نمایش پست ها
    با کتاب میشه از نظر تئوری قوی شد ولی انجام و کاربردش رو چه کنم وقتی مرجعی واسه جواب به سوالام نداشته باشم
    خوب حمتی کنید و دست به کار بشید.
    ما و تمامی دوستان فعال در انجمن هم در اینجا تا جایی که علممون یاری کنه به سوالات شما دوستان پاسخگو هستیم.

????? ?? ??? ?????? ???? ???

???? ?? ?????? ???.... ??? ???? ????? ??? ???? ???? ? ????? ????? ??
    ??? ?? ??? ?? ?? ??? ??????... ?? ?? ????? ? ????? ???
    ??? ??? ???? ??? ?? ????... ?? ????? ???? ??? ?? ??? ?????
    ?? ???? ??? ????? ???

????? ??????... ????? ??????????? ??????? ? ???????

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین