برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

مشاهده : 2345 , پاسخ ها : 11
موضوع: اطلاع رسانی!

اطلاع رسانی!

با سلام به همه دوستان و با کسب اجازه از آقای هادی پور و امید جان عزیز و سایر مدیران!
    هدفم از این پست فقط اطلاع رسانیه.دوستان من یه هاردی داشتم توش دوتا فیلم عروسی ذخیره شده بود متاسفانه هاردم ضربه خورد و اطلاعاتش رفت من این هارد رو بردم تهران و به شرکت خانه هارد ایران دادم که تعمیر و ریکاوری کنن اما بعد چهار ماه متوجه شدم که این شرکت کلاه برداره نه تنها از مردم پولهای میلیونی میگیرن بلکه هارد رو هم تعمیر نمیکنن و خرابش میکنن اما متاسفانه این شرکت هنوز پابرجاست اسم مدیر این شرکت مهندس اشکان نظری هست دوستان تو گوگل سرچ کنن اطلاعات شرکتش میاد خلاصه کلام اینکه اگه خدای نکرده یه همچین مشکلی واستون پیش اومد به این شرکت ندین و اگه کسانی رو میشناسید که مشکل مشابه منو داشتن و به شرکت خانه هارد ایران دادن حتما حتما بهشون بگین که برن هاردشون پس بگیرن...

shahin_hich آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3991
    عزیز جان خدایی ناکرده مشکل خرابی هارد داشتی بهم خبر بده.یکی از دوستای خودم ک کار جلوه های ویژه انجام میدن در این مورد خیلی وارد هستن و تجهیزات کاملی هم دارن مشکلتونو حل میکنن.فرد خلیی امینی هم هستن.تمام فیلمبردارای شهرمون و حتی شهرای دوروبر برای این جور کارا و کارای نرم افزاری و بک اپ ب اون رجوع میکنن.ایشالا ک هیچ وقت از این مشکلات برا هیچ کدوممون پیش نیاد چون خیلی سخته.موفق باشید

marvel آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3094
    ممنون دوست عزیز

????? ? ???? ?? ?????....??? ???? ??? ???? ????

دوست عزیز خوب شد که گفتی آخه منم همین مشکل رو دارم.یه هارد 1 ترابایت دارم که سوخته خیلی هم اطلاعات داخلش دارم به یه تعمیرکارهم دادم که بعد از یک ماه که پیشش بود گفت درست نمیشه .من موندم و شرمندگی جلوی مشتریام که عکس ها و خیلی از فیلم های مشتریام پاک شدن. حالا نمیدونم کجا ببرم که هم مطمئن باشن هم بتونن درستش کنن

محمد جان من دیروز رفتم تهران و هاردمو بردم شرکت آسیا نوین مهندس هومن نور محمدی کارش درسته هاردمو درست کرد البته سه میلیون بابتش پول دادم اگه خواستی ببر اونجا اما دوست عزیزمون شاهین جان میگن کسی رو دارن که میتونه درست کنه چه بهتر که از ایشون کمک بخوای.

سه ملیون ن ن ن!!!!!!!!!
    فک کنم بیخیالش بشم بهتره.

اره داداش بر حسب اطلاعات پول میگیرن واسه من دوتا فیلم عروسی بود به اضافه بیست تا عکس عروس و داماد شد سه میلیون البته این شرکتی که من گفتم کلاه بردارن یعنی شرکت هارد ایران به من گفت تو ایران این هارد تعمیر نمیشه باید بره سنگاپور هزینشم 63 میلیون تومن میشه.من خیلی خوش شانسم که باز با سه میلیون تومن مشکلم حل شد.

دوس عزیز واقعا اینا کلاه بردارن از اطلاع رسانیت ممنونم.
    موفق باشی

عزیزان توجه کنید
    بهترین شرکت در حال حاضر در کشو ایران در زمینه سخت افزاری و مخصوصا در زمینه تعمیر هارد اکسترنال و اینترنال، همین شرکت "خانه سخت افزار" هستش که در شهر تهران هستش
    چون من خودم در همین سال جاری در نمایشگاه الکامپ شرکت کرده بودم و به عینه(با چشمهای خودم) دیدم که اطلاعات هارد معیوب رو بازگردانی میکرد
    نرم افزار و سخت افزاری هم که برای این کار استفاده میکردن PC-3000 Express بود که اگه کسی بخواد بخره، حدود 40 میلیون تومن پولشه
    اینم آدرسhttp://ihh-co.com/default.aspx?lang=Fa
    ???? ??? ???? ???? ???:"??? ?? ??? ??? ???? ??? ???? ?????? ??? ?? ????? ????? ????? ???????? ???? ????"

محمد عزیز این شرکت تو شهر تهران جنب بازار کامپیوتر رضاست ساختمان 17 طبقه 4 که شرکت نوین آسیا تو همین ساختمان طبقه 3 حتی دیروز که رفته بودم اتفاقا مدیر این شرکتم اونجا بود البته این شرکت دستگاه pc 3000 روسیه به سایر شرکتا میفروشه.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع