برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17

مشاهده : 3425 , پاسخ ها : 16
موضوع: سوال در مورد کادر ویدیو ؟؟؟؟؟

سوال در مورد کادر ویدیو ؟؟؟؟؟

سلام به دوستان
    دوستان این کادر ویدیوها چطوریه؟؟؟؟
    یکی بصورت مستطیل عریض و یکی هم بصورت کامل(یعنی کل کادر تصویرو گرفته)؟؟
    اینکار با تنظیمات دوربینه یا تنظیم در خروجی پریمیر هستش؟؟
    آیا به تصویر ضبط کردن فول اچ دی یا اچ دی یا فرمت ربط داره؟؟
    ممنون میشم کاملاً منو راهنمایی کنین..مرسی

نام: axxxxxx.jpg نمایش: 136 اندازه: 58.0 کیلو بایت

با سلام
    بعضی مواقع با کیفیت hd یا full hd تصویر برداری میشه و در مونتاژ سایز میخوان کوچکتر بشه مثلا از 1280*720 به 800*600 بخواد ریسایز بشه به این مشکلات بر میخورن سایز را در محور x یا y ریسایز یا scale میکنند که اشتباهه و بالعکس . یا اینکه یک نوار مشکی را در بالا و پایین فیلم میذارن تا مشکل ریسایز کردن حل شود

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran.a نمایش پست ها
    با سلام
    بعضی مواقع با کیفیت hd یا full hd تصویر برداری میشه و در مونتاژ سایز میخوان کوچکتر بشه مثلا از 1280*720 به 800*600 بخواد ریسایز بشه به این مشکلات بر میخورن سایز را در محور x یا y ریسایز یا scale میکنند که اشتباهه و بالعکس . یا اینکه یک نوار مشکی را در بالا و پایین فیلم میذارن تا مشکل ریسایز کردن حل شود
    نه منظورم این نیست!!!!!!
    میخوام بدونم که چرا بعضی ویدیوها از بالا و پایین کادر سیاه دارن و بقیه ویدیوها تمامه کادرو پر کردن
    آیا به تنظیمات دوربینه؟؟؟؟

دوست عزیز این موارد مربوط به خروجی هست که دوربین میده و فرمت های که تلوزیون پخش میکنه
    مثلا شما یک فیلم رو با سایز1920*1080 میگیرید ، و وقتی شما این رو در یک تلوزیو معمولی 3*4 نگاه میکنید، تلوزیون به خاطر اینکه بتونه تمام تصویر رو پخش کنه مجبور میشه ، از طول فیلم شما کم کنه تا بتونه عرض فیلم رو که همان 1920 است رو درون خودش جای بده
    شما این مشکلات رو با تلوزیون های wide screen نخواهید داشت

نقل قول نوشته اصلی توسط Ariana نمایش پست ها
    دوست عزیز این موارد مربوط به خروجی هست که دوربین میده و فرمت های که تلوزیون پخش میکنه
    مثلا شما یک فیلم رو با سایز1920*1080 میگیرید ، و وقتی شما این رو در یک تلوزیو معمولی 3*4 نگاه میکنید، تلوزیون به خاطر اینکه بتونه تمام تصویر رو پخش کنه مجبور میشه ، از طول فیلم شما کم کنه تا بتونه عرض فیلم رو که همان 1920 است رو درون خودش جای بده
    شما این مشکلات رو با تلوزیون های wide screen نخواهید داشت
    الان من برای رسیدن به پخش تصویری مثل سمت چپب(امیر تتلو) باید با چه تنظیماتی در دوربین کار کنم آیا به فول اچ دی گرفتن یا اچ دی گرفتن ربطی داره؟؟؟؟؟؟؟
    و برای رسیدن به تصویری مثل سمت راستی(باراد) باید چیکار کنم؟؟؟
    من اصلاً به تلویزیون کاری ندارم!!!!!
    خروجی باید چی باشه؟؟؟؟
    امیدوارم منظورمو خوب رسونده باشم!!!!!!!!

دوست عزیز ، این کادر ربطی به تنظیمات دوربین شما نداره ، دوربین شما ممکنه دی وی یا اچ دی و یا فول اچ دی باشه
    شما برای رسیدن به تصویر سمت چپ موقع تدوین فیلم باید خروجی دوربین رو در نظر بگیرید به طور مثال اگر دوربین شما اچ دی است (720*1280)شما باید خروجی که از کارتون میگیرید 576*720 باشه
    البته من این رو پیشنهاد نمیکنم ، چون با این کار فیلم شما افت کیفیت پیدا میکنه
    و برای رسیدن به تصویر سمت راست که تصویر تمام صفحه است ، شما همان سایز خروجی دوربین رو تنظیم کنید که مثلا 720*1280 است
    ویرایش توسط Ariana : 01-11-14 در ساعت 18:29

نقل قول نوشته اصلی توسط Ariana نمایش پست ها
    دوست عزیز ، این کادر ربطی به تنظیمات دوربین شما نداره ، دوربین شما ممکنه دی وی یا اچ دی و یا فول اچ دی باشه
    شما برای رسیدن به تصویر سمت چپ موقع تدوین فیلم باید خروجی دوربین رو در نظر بگیرید به طور مثال اگر دوربین شما اچ دی است (720*1280)شما باید خروجی که از کارتون میگیرید 576*720 باشه
    البته من این رو پیشنهاد نمیکنم ، چون با این کار فیلم شما افت کیفیت پیدا میکنه
    و برای رسیدن به تصویر سمت راست که تصویر تمام صفحه است ، شما همان سایز خروجی دوربین رو تنظیم کنید که مثلا 720*1280 است
    همینو میخواستم م م م م م م م م.دمت گرم م م مم م م م م
    مرسی داداش ش ش ش ش ش ش

خواهش می کنم دوست گلم
    موفق باشید

دوست عزیز من متوجه منظورت شدم.این کادر برای زیبایی به موزیک ویدئو به تصویر داده میشه و مقداری از تصویر میره زیر کادر و به ناچار حذف میشه! کادرشم با پلاگینی که در پک red giant وجود داره اما سایز اون کادر سیاهو ندارم.باید یه نمونه ازین کلیپارو بزاری تو افتر و سایزشو از اون اندازه بگیری!
    بازم نظر شخصیم اینه.

نقل قول نوشته اصلی توسط TROJAN نمایش پست ها
    دوست عزیز من متوجه منظورت شدم.این کادر برای زیبایی به موزیک ویدئو به تصویر داده میشه و مقداری از تصویر میره زیر کادر و به ناچار حذف میشه! کادرشم با پلاگینی که در پک red giant وجود داره اما سایز اون کادر سیاهو ندارم.باید یه نمونه ازین کلیپارو بزاری تو افتر و سایزشو از اون اندازه بگیری!
    بازم نظر شخصیم اینه.
    دوست عزیز ، این روشی که شما گفتید ، متاسفانه تصویر رو از بالا و پایین قطع میکنه ، اگه این روش مد نظر باشه حتی نیاز به پلاگین هم نیست ، شما یک solid مشكی درست میکنید و اونو بالا و پایین تصویرتون قرار میدید به همین سادگی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین