برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564

اساتید کلیپ اسپرت و عکاسی از عروس وداماد؟؟؟کمک؟؟

[B]درود بیکرانه بر اساتید محترم سایت و کلیه اعضا گرامی

هدف از زدن این تاپیک این بود که میخواستم بدونم اگه به جای پرده سبز برای عکس و فیلم

از پرده سفید استفاده بشه (برای عروس و داماد) میشه پرده سفید رو هم حذف کرد؟؟؟اساتیدی که کار

عروسی میکنن کمک کنن. برام مهمه و میخوام بدونم البته عروس لباسش سفید نیست ؟؟؟

یه رویداد مهمه و من میخوام برای یکی از فامیلای نزدیک مون این کارو بکنم بنده خدا نمی خواد

بیرون هزینه کنه خرجش کمتربشه . و

این بعنوان کادو عروسیشه.برام مهمه میشه کمک کنید بعد نور پردازیشو چکار کنم ؟؟رزولیشن عکسا چی

سروران برام مهمه خصوصا برای پرتره چکنم روی چی تنظیم کنم البته یکی از دوستان قراره دوربینش رو بده

چون دوربین من برای این مناسب نیست! خیلی هر چی میدونین بگین ممنون میشم ...جای دوری نمیره
    [/

دعا میکنم قسمت خودتون بشه بعد عروسیتونو کارگردانی کنمB]
    ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

alishadmani آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    2968
    نه چون لباس عروس خانم سفید است و غیر حذف کردن...اگر هم لباس سفید نبود باز نمیشد چون رنگهایی که دقیق برداشته میشن سبز و آبی است.
    موقعی هم که بخوای حذف کنی کیفیت رو خیلی بد میکنه و دیگه بدرد کار کروماکی نمیخوره...
    سوال دومی(مدل دوربین رو بگی بهتره)
    ?? ???? ?? ??? ??????
    ???? ?? ?? ?? ??? ?? ???????? ??? ??? ?????? ?? ???? ???? ????? ??? ???? ?????? ??? ?????? ??.
    ??? ?????? ?? ?? ??? ?????? ????? ???? ?? ???? ?????? ???? ? ?? ????? ?????? ?????.
    ?????? ?????? ????????????? ??? ???????? ?????? ?????? ????? ? ???? ?? ??????? ?? ??? ?? ?????? ?? ???? ??? ????? ?????? ???? ? ?? ?????? ?? ???? ???? ?????? ?? ???? ?? ?????? ???? .

www.psdshopp.ir

برای عکس که فقط از پرده سفید و مشکی استفاده کن و تو فتوشاپ دیگه هر جور خواستی درستش کن ولی حتما پرده سفید یا مشکی باشه که بازتاب نورش عکس رو قشنگ میکنه یا مثلا پرده مشکی بعد نور از کناره ها یا متمایل به پشت سوژه بگیر خیلی خوب میشه.ضمنا چیزی به اسم اینکه چه رزلوشنی بذارم برای عکاسی نداریم.کار عروسی باید با دوربین حرفه ای باشه که مثلا رزلوشن دوربین 5d که 18 هست 100 برابر این دوربین های معمولی ببین و بگیر که 30-40 هم روش میزنن هست.پس شما باید بلد باشی با دوربین حرفه ای کار کنی و اینکه بدونی شاتر دیاف رو چقدر بگیری تا با نورپردازی خوب عکس حرفه ای بگیری
    فیلم هم تو افتر هر پشت صحنه ای که رنگ یک دست داشته باشه رو میشه حذف کرد ولی به خوبی سبز نمیشه ولی باید نور پردازی خوب باشه سایه نندازه و ...در نهایت اگه پرده سبز ندارید و مجبورید سعی کن نور خوب باشه و دیگه تو افتر اگه خواستید یه قسمتهایی رو دستی درست کنید
    من سبک خودم تو کلیپ عروس فوکوس فلو های سریع هست که البته اینجا خیلی مد نیست.بیشتر تو کلیپ های خارجی من دیدم ولی اگه دستت به دوربین هنوز راه نیافتاده میتونی معمولی فیلم بگیر بعدا تو افتر camera lens blur بدی
    دیگه این چیزایی بود که بلد بودم.ببخشید اگه کم بود

شما برای اینکار چند تا چیز نیاز دارید:
    1- چند عدد چراغ قوه برای نورپردازی
    2- یک عدد گوشی تلفن همراه ترجیحا دوربین دار
    3- چادر رنگی مادر بزرگ
    4- عروس و داماد خوشبخت که اولین سوژه شما خواهند شد
    5- همش شوخی بود امیدوارم به دل نگیرید
    به نظر من این کار شدنی نیست البته برای فیلمبرداری. و عکاسی رو با نور فلت هم میشه کار کنی چون کسی که نمی خواد هزینه کنه نتیجه کار هم نباید براش مهم باشه

Member Website

شماره کاربری
    4564
    نقل قول نوشته اصلی توسط alishadmani نمایش پست ها
    نه چون لباس عروس خانم سفید است و غیر حذف کردن...اگر هم لباس سفید نبود باز نمیشد چون رنگهایی که دقیق برداشته میشن سبز و آبی است.
    موقعی هم که بخوای حذف کنی کیفیت رو خیلی بد میکنه و دیگه بدرد کار کروماکی نمیخوره...
    سوال دومی(مدل دوربین رو بگی بهتره)
    ممنون از نظرتون:

دوربین که دقیقا نمیدونم چه مدلی از کنون چون قراره یکی برام بیاره و هنوز مدلشو نمیدونم احتمالا از همین هندی کماست

و دوربین عکاسی هم کنون و اونم باز نمیدونم ولی خوب لنزه تله است و عکساشو دیدم ولی نمیدونم باز مدلش چیه
    ویرایش توسط Elka Eydipor : 01-11-14 در ساعت 09:52
    ?? ??? ????? ??????!

Member Website

شماره کاربری
    4564
    نقل قول نوشته اصلی توسط New3d نمایش پست ها
    شما برای اینکار چند تا چیز نیاز دارید:
    1- چند عدد چراغ قوه برای نورپردازی
    2- یک عدد گوشی تلفن همراه ترجیحا دوربین دار
    3- چادر رنگی مادر بزرگ
    4- عروس و داماد خوشبخت که اولین سوژه شما خواهند شد
    5- همش شوخی بود امیدوارم به دل نگیرید
    به نظر من این کار شدنی نیست البته برای فیلمبرداری. و عکاسی رو با نور فلت هم میشه کار کنی چون کسی که نمی خواد هزینه کنه نتیجه کار هم نباید براش مهم باشه
    ممنون .
    آره بد نبود حتما استفاده میکنم واقعا چاره ای نیست با این وضعیت گرونی بنده خدا اینام گیر افتادن مجبور شدن جشن عقد بگیرن.

بعد خوب گفتن که تو بگیر فیلمو منم گفتم یه کاری کنم که تو خاطرشون بمونه یادگار دلم نمیاد کارشون بد از آب در بیاد.و میخوام

سنگ تموم بزارم چون این کادوشونه
    ?? ??? ????? ??????!

Member Website

شماره کاربری
    4564
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidbarca نمایش پست ها
    برای عکس که فقط از پرده سفید و مشکی استفاده کن و تو فتوشاپ دیگه هر جور خواستی درستش کن ولی حتما پرده سفید یا مشکی باشه که بازتاب نورش عکس رو قشنگ میکنه یا مثلا پرده مشکی بعد نور از کناره ها یا متمایل به پشت سوژه بگیر خیلی خوب میشه.ضمنا چیزی به اسم اینکه چه رزلوشنی بذارم برای عکاسی نداریم.کار عروسی باید با دوربین حرفه ای باشه که مثلا رزلوشن دوربین 5d که 18 هست 100 برابر این دوربین های معمولی ببین و بگیر که 30-40 هم روش میزنن هست.پس شما باید بلد باشی با دوربین حرفه ای کار کنی و اینکه بدونی شاتر دیاف رو چقدر بگیری تا با نورپردازی خوب عکس حرفه ای بگیری
    فیلم هم تو افتر هر پشت صحنه ای که رنگ یک دست داشته باشه رو میشه حذف کرد ولی به خوبی سبز نمیشه ولی باید نور پردازی خوب
    باشه سایه نندازه و ...در نهایت اگه پرده سبز ندارید و مجبورید سعی کن نور خوب باشه و دیگه تو افتر اگه خواستید یه قسمتهایی رو دستی درست کنید
    من سبک خودم تو کلیپ عروس فوکوس فلو های سریع هست که البته اینجا خیلی مد نیست.بیشتر تو کلیپ های خارجی من دیدم ولی اگه دستت به دوربین هنوز راه نیافتاده میتونی معمولی فیلم بگیر بعدا تو افتر camera lens blur بدی
    دیگه این چیزایی بود که بلد بودم.ببخشید اگه کم بود

درود بر شما ممنونم از نظرتون استفاده کردم مرسی.
    ?? ??? ????? ??????!

از عروسیه ما که گذشت. ولی اگر توی منزل می خواین این کار رو انجام بدین نور فلاش باعث تخت شدن تصویرتون می شه. اگر به فلاش های متحرک دسترسی دارید از یک فلاش متحرک استفاده کنید که بتونید نور رو به سمت دیگه ای مثل بالا با زاویه ی 45 درجه متمایل کنید تا سایه های نرم تری داشته باشید. بک هم 100% در این صورت باید تغییر کنه. چون 100% از فون های مخصوص عکاسی استفاده نمیکنید. نگران تغییر بک نباشید چون می تونید با یک پلاگین به نام Knockout حتی موهای فشن آقا داماد و موهای تو در توی عروس خانم را به بهترین شکل برش بدین. در ضمن کتاب الکترونیکی که برای ژست یا همون پوز گذاشتم رو هم مطالعه کنید. خیلی کمکتون می کنه. استفاده از آینه برای ساخت ژست رو فراموش نکنید. فراموش هم نکید که هرچه بیشتر خودتون رو حرفه ای نشون بدین مدل ها باهاتون راحت تر ارتباط برفرار می کنن و ژست مورد نظر شما رو راحت تر اجرا می کنن. به امید اینکه عکس های بسیار زیبایی رو بگیرید. در ضمن حتماً از یک پارچه ی سفید برای بک استفاده کنید.
    ویرایش توسط mohammad_anvaran : 01-12-14 در ساعت 00:13

Member Website

شماره کاربری
    4564
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_anvaran نمایش پست ها
    از عروسیه ما که گذشت. ولی اگر توی منزل می خواین این کار رو انجام بدین نور فلاش باعث تخت شدن تصویرتون می شه. اگر به فلاش های متحرک دسترسی دارید از یک فلاش متحرک استفاده کنید که بتونید نور رو به سمت دیگه ای مثل بالا با زاویه ی 45 درجه متمایل کنید تا سایه های نرم تری داشته باشید. بک هم 100% در این صورت باید تغییر کنه. چون 100% از فون های مخصوص عکاسی استفاده نمیکنید. نگران تغییر بک نباشید چون می تونید با یک پلاگین به نام Knockout حتی موهای فشن آقا داماد و موهای تو در توی عروس خانم را به بهترین شکل برش بدین. در ضمن کتاب الکترونیکی که برای ژست یا همون پوز گذاشتم رو هم مطالعه کنید. خیلی کمکتون می کنه. استفاده از آینه برای ساخت ژست رو فراموش نکنید. فراموش هم نکید که هرچه بیشتر خودتون رو حرفه ای نشون بدین مدل ها باهاتون راحت تر ارتباط برفرار می کنن و ژست مورد نظر شما رو راحت تر اجرا می کنن. به امید اینکه عکس های بسیار زیبایی رو بگیرید.
    ممنون از راهنماییتون مرسی حقیقتش عقد دادشمه برای همین ریسک این قضیه رو به من سپردن

میخوان منو از حاشیه بیارن وسط معرکه یعنی خودم باید همه کارشو انجام بدم
    منم خوب اولین بارمه که میخوام این کارو بکنم همه چیزو اول به خدا بعد به شما اساتید سپردم
    ولی هنوز دوربین خوب پیدا نکردم ناگفته نماند یه چند تایی فون دارم ...ولی خوب بیشتر دوست دارم

توی افتر کار کنم روی عکسا ..
    ?? ??? ????? ??????!

نقل قول نوشته اصلی توسط کلاغک نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون مرسی حقیقتش عقد دادشمه برای همین ریسک این قضیه رو به من سپردن

میخوان منو از حاشیه بیارن وسط معرکه یعنی خودم باید همه کارشو انجام بدم
    منم خوب اولین بارمه که میخوام این کارو بکنم همه چیزو اول به خدا بعد به شما اساتید سپردم
    ولی هنوز دوربین خوب پیدا نکردم ناگفته نماند یه چند تایی فون دارم ...ولی خوب بیشتر دوست دارم

توی افتر کار کنم روی عکسا ..
    خوب بالاخره برادرتون چندتا عکس رو می خواد که چاپ کنه. تجربه فتوشاپ ندارید؟ روتوش؟ طراحی؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین