برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

مشاهده : 3494 , پاسخ ها : 8
موضوع: مشکل فارسی نویسی در افتر

مشکل فارسی نویسی در افتر

نمیدونم چرا اینجوری میشه تو مریم ببنویسم میشه ولی کپی نمیدونم چرا نمیشه [آپارات فقط 5 کلمه آخری]Qjn8Y[/آپارات فقط 5 کلمه آخری]

ali646 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4814
    سلام. خوب دوست عزیز معلومه وقتی شما مطلبتون رو از جایی دیگه داخل مریم کپی میکنید اینجوری میشه چون فونت مطلبتون با فونت مریم سازگاری نداره. و تا جایی که من اطلاع دارم شما باید مطلبتون رو به صورت دستی داخل مریم تایپ کنید تا مشکلتون حل بشه.

یعنی مطالب هم که خیلی زیاده باید خودم وارد کنم؟؟؟؟ پس بدد بخت شدم
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali646 نمایش پست ها
    سلام. خوب دوست عزیز معلومه وقتی شما مطلبتون رو از جایی دیگه داخل مریم کپی میکنید اینجوری میشه چون فونت مطلبتون با فونت مریم سازگاری نداره. و تا جایی که من اطلاع دارم شما باید مطلبتون رو به صورت دستی داخل مریم تایپ کنید تا مشکلتون حل بشه.

ali646 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4814
    یه راه. نوشته هات رو وارد فتوشاپ کن و داخل یک فایل psd بذارشون و به صورت عکس باشه نه تکست. بعد اون رو وارد افتر کن.

اینم راه خوبیه ولی فکر نکنم بشه رو نوشته ها افکت گذاشت
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali646 نمایش پست ها
    یه راه. نوشته هات رو وارد فتوشاپ کن و داخل یک فایل psd بذارشون و به صورت عکس باشه نه تکست. بعد اون رو وارد افتر کن.

یه راه حل ساده

مطلبتو تو notpad ا past کن و بعد ازش کپی بگیر تو مریم past کن اینجوری خوب میشه
    ?? ??? ??? ?? ??? ??????? ?? ???? ???????!

Mohammad _.-+*+-._ Amiri

نقل قول نوشته اصلی توسط mpa94 نمایش پست ها
    یه راه حل ساده

مطلبتو تو notpad ا past کن و بعد ازش کپی بگیر تو مریم past کن اینجوری خوب میشه
    مرسی ولی حل نشد مشکلم نمیدونم چرا؟ شاید بخاطر لپ تاپ باشه چون یکی بهم گفت برا تو
    HP probook4530s هست و با حروف فارسی یکم مشکل داره

از نرم افزار LeoMoon استفاده کن

پاسخ

سلام شما باید اول متنتون رو کپی کنید و بعد برید توی برنامه مریم و روی convert و بعد گزینه paste arabic windows رو بزنید و مشکلتون حله دیگه

کلمات کلیدی این موضوع