برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

مشاهده : 1717 , پاسخ ها : 7
موضوع: اساتید کمک کنن

Lightbulb اساتید کمک کنن

سلام دوستان ، توی یکی ار ویدئو های آموزشی دیدم توی 3d max یه گوی درست کرد، بعد خروجی png گرفت طوری که تو افتر افکت 4 ثانیه زمان داشت و، وقتی داخل افتر افکت پلی میکرد این گوی دور خودش میچرخید، این حرکت به چه صورت هست ؟ اینجا گیر کردم
    ویرایش توسط Xclash : 01-05-14 در ساعت 00:40

notron آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    5569
    من 2تا برداشت از حرفت کردم جون کامل توضیح ندادی...
    1.یه گوی درست میکنیو یه single shot ازش میگیری بعدش تو افتر با استفاده از افکت cc sphere انیمیتش میکنی این یه راه
    2.یه گوی رو توی max انیمیت میکنی و خروجی png sequence میگیری و اونو وارد افتر میکنی
    ??? ???? ??????? ???:?????/????/??????/??????? ? ???????
    ???? ????

دوست من حرف من به موضوع دو نزدیک تر هست، ببین یه گوی معمولی درست کرد توی 3d max بعد خروجی png بود 4 ثانیه هم بود وقتی توی افتر افکت پلی کرد این 4 ثانیه هم دور خودش میچرخید فقط، یعنی هیچوقت اینطوری گیر نکردم، توی یه موضوعی ، ممنون میشم انیمیت توی 3d max رو راهنمایی کنی، چون اصلا به 10 15 ثانیه نکشید اوکی کرد طرف، قبل اینکه توی 3d max رندر بگیره یادمه روی قسمت line کلیک کرد، کممک

اینم یه تیکه از فایل ویدئو ایش

http://s5.picofile.com/file/8107359550/1Help.mp4.html
    ویرایش توسط Xclash : 01-05-14 در ساعت 02:08

notron آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    5569
    ببین شما sphere رو میسازی,تبدیلش میکنی به editable poly بعدش shell modifier رو میدی به sphere.این modifier کار اصلیش حجم دادن به یه جسم هست و یه قابلیت دیگه هم داره که همونجوری که دیدی یه line به دلخواهت میکشی و روی bevel spline کلیک میکنی و line مورد نظرت رو که قبلا درست کردی select میکنی.این کار باعث میشه لبه های بریده شده اون شیپه لاینی که کشیدی بشه و به فرم اون bevel بشه.نهایتا هم rotation ابجکت رو animate میکنی و رندر نهایی رو .png sequence میگیری و وارد AE میکنی...برای انیمیت اون پایین گزینه ی Auto key رو فعال کن,rotation رو فعال کن و به اخر time line برو و rotation رو هر مقدار میخوای عدد بده.
    ببین نمیدونم چقدر وقته داری کار میکنی این اموزش فوق حرفه ای هست که داری میبینی چون بعد از اینکه ابجکت رو انیمیت میکنه تازه وارد مبحثهایی میشه که به جز اینکه باید افتر رو بشناسی که چطوری کار میکنه باید زبان خیلی خوبی داشته باشی تا درک کنی که داره چکار میکنه,در اخر یکی از ارزوهام تو زندگی اینه که Andrew Kramer رو از نزدیک ببینم
    ویرایش توسط notron : 01-05-14 در ساعت 08:43
    ??? ???? ??????? ???:?????/????/??????/??????? ? ???????
    ???? ????

مرسی دوست من ، من اصلاً 3D MAX کار نکردم، فقط افتر افکت کار میکنم، داخل این آموزش واسه این کار نیاز به 3d max بود، ، چون با محیط 3d max آشنا نیستم نمیتونم دقیق انجامش بدم، ممکنه به صورت عکس یا فیلم آموزشش رو بزاری ؟؟ ممنون میشم .

آموزش های kramer فوق العادست ، بین همه آموزش هاش داخل این گیر کردم، چون 3d max نمیدیدونم
    ویرایش توسط Xclash : 01-05-14 در ساعت 14:18

دوست من تا اینجا انجام دادم ولی موقع رندر گرفتن png sequence نداره png خالی داره ، به صورت تست avi گرفتم باز هم حرکت نمی کرد، فک کنم یه جایی اشتباه کردم، اینم دو تا عکس ازش

عکس 1

عکس 2

تقریباً انجامش دادم ،انیمیشن رو ساختم فقط نمیدونم چطوری رندر png sequence بگیرم ، کسی هست کمک کنه ؟

حل شد

کلمات کلیدی این موضوع