برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

مشاهده : 1531 , پاسخ ها : 7
موضوع: آنفولانزای و کشف یه بیماری جدید!!!

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564

Exclamation آنفولانزا و کشف یه بیماری جدید!!!

درود بر همه اعضاء انجمن و همه اساتید محترم شرمنده ام والله که این پست رو گذاشتم یه تجربه است که شاید خیلی
    یا زودتر رسیده باشن بهش و گفتنش تکراری باشه ولی خالی از لطف نیست !حقیقتش الان یه هفته ایه که این آنفولانزای
    دست از سر ما بر نداشته حالا همه میگید خوب این چه ربطی داره حقیقتش توی این مدت که مریض بودم به یه
    نتیجه دیگه و یه بیماری دیگه در وجود خودم و شاید خیلی آدمهای دیگه پی بردم این بیماری حرص وطمع
    (نصبت به یادگیری برنامه های مختلف و پر زرق و برق دیگه است)
    شرمنده ام ولی قصد توهین ندارم .بیشتر منظورم به خودمه و اینکه این بیماری رو قبلا هم داشتم و چرا تا حالا
    نتونستم جلوشو بگیرم یکم اراده میخواست که این آنفولانزا باعث شد که این اراده رو در من قوی کنه
    و بعد از 15 سال پشت کامپیوتر نشینی و 3چهار سال کار با برنامه های مختلف و 40 سال سن بالاخره پی به این
    ضرب المثل بابام بردم ( جور بنگشت هی ای شاخه او شاخه نپر) (مثل گنجشک این شاخه اون شاخه نپر)
    و تصمیم گرفتم با اراده فقط با فتوشاپ و افترافکت وپریمیر (برای تدوین نهایی ) کار کنم و همین سه مارا بس
    آخه همینم خودش خیلیه یعنی فتوشاپ و خصوصا افتر افکت آپشن های زیادی داره و اگه خوب خوب باهاش کار کنی
    و همه چیشو یاد بگیری قشنگ میتونه کارای خوبی انجام بدی و اینکه دیگه سراغ زیبراش و تری دی مکس و مایا نرم و تموم اون
    برنامه های اضافی رو هم روی سیستمم در یک حرکت انقلابی پاک کردم
    خوبه ما بعد 40 سال به این نتیجه رسیدیم خوب ببخشید سرتون رو درد آوردم ممنونم که مطلب رو خوندید امیدوارم این تجربه بدردتون بخوره چون والله به قول قدیمیا و حالا ما که جز قدیمیاییم این راهو رفتیم شما یه راه جدیدترو امتحان کنیدکه تجربه بشه برای بعدها!
    پایدار باشید
    ویرایش توسط Elka Eydipor : 12-12-13 در ساعت 10:17
    ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

hossein آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    897
    سلام
    با حرفت کاملا موافقم
    درستشم همینه که گفتی
    انسان با توجه به نیاز هاش اهدافشو تعیین میکنه
    منم فقط دارم روو نرم افزارهایی که نیازمو برطرف میکنن کار میکنم یعنی اینطور نیست که پراکنده کار کنم
    هیچوقت نباید کیفیت رو فدای کمیت کرد

سلام دوست عزیز اول ازهمه که گفتید40 سالتونه برام جالب بود.
    بعد اینکه شما راست میگید اما توکار گرافیک باید با خیلی از نرم افزارها کارکنید مثلا من هم میخواستم یکسری نرم افزارها مثل مکس رو پاک کنم اما به یه اموزش برخوردم که خیلی هم جالب بود که حتما باید از تری دی مکس هم استفاده میشد.پس نتیجه میگیریم اگه گوشه ای ازسیستم رو اشغال هم کرده باشن باز هم یه روزی به درد میخورن.مرسی
    Poyanak3D

marvel آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3094
    اصلا موافق نیستم....این حرفتون این شاخه اون شاخه نیست...وقتی همه با هم باشن و همه رو با هم کار کنی هی پیشرفت میکنی و تو همه
    حرفه ای میشی؟؟؟این شاخه اون شاخه یعنی یه روز فتوشاپ کار کنی بعد پاکش کنی مکس کار کنی بعد یه روز برنامه نویسی..و...هر وقت که فکر کنی کاملی و دیگه نیاز به علم و یادگیری نرم افزار جدیدی نداری که کارت تمومه...
    بعدشم جسارت نباشه...شما از 15 سال پشت کامپیوتر نشینی بستگی داره چه کار میکردی که این نتیجه ها رو گرفتی..یکی فیلم میبینه...یکی وبمستره...یکی برنامه نویسه..یکی بازی میکنه...خیلی ها هستن شاید 50 سال پشت کامپیوتر باشن..ولی یه بچه مثل آمین که شاید 5 سال هم پشت کامپیوتر نبوده (مثلا) 100 برابر اون علم نرم افزار داشته باشه.
    به هر حال این نظر من بود....
    امیدوارم با لحن تند برداشت نکرده باشید..
    موفق باشید

????? ? ???? ?? ?????....??? ???? ??? ???? ????

Member Website

شماره کاربری
    4564
    درود بر شما فرمایش هر دوی شما متین من برداشت و تجربه شخصی خودمو نوشتم. آقا ماهان من اصلا والله بازی نکردم با کامپیوتر شما این بخش رو اشتباه برداشت کردید من این 15 سالو با فتوشاپ
    گاهی کار کردم و خیلی از چیزایی که داره رو کشف کردم ولی خوب کم بوده البته یه بخشی هم بایگانی نوشته هام و یا طراحی پوستر برای کار خودم بوده ولی خوب . اینو هم قبول دارم که میگین همه برنامه ها رو باهم حرفه ای بشه . ولی زیاده هم خوب نیست.خوب من منظورم به تناسب کاریه که انجام میدم مثلا من انیمیشن رو علاقمندم و بیشتر دوست دارم با افتر و دو بعدی کار کنم (البته انیمیشن هایی که زیر دوربین حرکت میدن و بقیه کاراش رو فتوشاپ و افتر میشه انجام داد و در نهایت میکس و صداشو توی پریمیر ) و از اونطرف هم به این اعتقاد دارم خلاقیت توی هر کاری خیلی مهمه ؟ حتما لازم نیست همه برنامه ها رو یاد بگیری گاهی با یکی دو برنامه هم میشه کار کرد و خوبم کار کرد! حالا هر کی هر جور دوست داره یکی میخواد همه برنامه ها رو با هم یاد بگیره یکی هم نه !
    یه چیزی هم بگم اون موقع ما هر دختری دیپلم میگرفت(کلاس خیاطی ،کلاس تایپ،گلسازی و آشپزی و کیک پزی و غیره میفرستادن تا به هنرهاش اضافه بشه و دخترا تعداد کلاسای هنری که میرفتن رو به رخ هم میکشیدن!!!)در حالی که گاهی تو یه هنر بلدی و خوب اونو یاد
    میگیری و خوبم نشون میدی هنرتو مثلا نقاشی - طراحی- حتی خیاطی بودن آدمهایی که تو یه زمینه پیشر فت کردن و خوبم پیشرفت کردن.مثلا خیاط درجه یک شدن،نقاش شدن.
    مثلا همین تونی وایت- ریچارد ویلیامز اینا طراح (نقاش) و یا مثلا ون گوک
    یه بنده خدایی میگفت: که متاسفانه آدمها وقتی کاری انجام میدهند مثلا :راه میرن به تنها چیزی که فکر نمیکنن راه رفتنه!!!
    منظورم اصل و شالوده کار یا هنر یا هر چیزیه نه تعدد راههای انجام اون کاره!
    ویرایش توسط Elka Eydipor : 12-12-13 در ساعت 21:04
    ?? ??? ????? ??????!

Talking

اینقد رو کامپیوترم برنامه نصب کردم دیگه کشش نداره.وحالا قصد دارم فقط برنامه های مورد نیازم رو بدارم و بقیه رو پاک کنم(بابا نخواستیم پیشرفت کنیم :d)

من مخالفم بهتره که 2 یا 3 تا برنامه رو تخصصی بلد باشی و برنامه های دیگه رو فقط در حد نیاز یاد بگیری چون دانستن توانایی یک نرم افزار تو کار خیلی مهمه حتی اگه نخوایی با اون کاری انجام بدی حداقل میدونی از یک مایا کار چه انتظاری باید داشته باشی

Member Website

شماره کاربری
    4564
    نقل قول نوشته اصلی توسط tysong نمایش پست ها
    من مخالفم بهتره که 2 یا 3 تا برنامه رو تخصصی بلد باشی و برنامه های دیگه رو فقط در حد نیاز یاد بگیری چون دانستن توانایی یک نرم افزار تو کار خیلی مهمه حتی اگه نخوایی با اون کاری انجام بدی حداقل میدونی از یک مایا کار چه انتظاری باید داشته باشی
    برا منه پیرزن همین افترو فتوشاپ و پریمیر هم زیادیه یادگیریش
    ?? ??? ????? ??????!

کلمات کلیدی این موضوع