برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

مشاهده : 1856 , پاسخ ها : 8
موضوع: *** سوال مهم مهم در مورد موزیک ویدیو ***

*** سوال مهم مهم در مورد موزیک ویدیو ***

سلام دوستان عزیز
    یه سوال چند روزی میشه ذهنمو درگیر کرده اگه از دوستان کسی اطلاع داره ممنون میشم راهنمایی کنه چون این سوال شاید برای خیلی از دوستان پیش اومده باشه
    برای تدوین موزیک ویدیو وقتی تو پریمیر آهنگو تو تایم لاین قسمت آهنگ قرار میدیدم و اون صحنه هایی که مد نظر هست به دلخواه برش میزنیم و کنار هم میچینیم (بدون اعمال افکت- اسلو موشن و .....) (بصورت خام )
    مثلاً آهنگ مورد نظر 3 دقیقه هست ما هم 3 دقیقه تصویرو برش میزنیم و کنار هم میچینیم
    حالا سوال اصلیم اینه که وقتی هرکدوم از قسمتهایی که میخواییم اسلوموشن کنیم به افتر میبریم اسلو میکنیم//// من وقتی میبرم به افتر اسلو میکنم مدت زمان فیلمم بیشتر میشه؟؟؟مثلاً 4 صحنه بخوام اسلو کنم زمان میشه 3دقیقه و مثلاً45 ثانیه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    همه چیز بهم میخوره!!!!!!!!!!!!!!
    نمیدونم مراحل کارو من اشتباه انجام میدم!!!!!!! که بعده این کار برشهایی که زدم دیگه هماهنگ نیست و لب خواننده با آهنگ دیگه نمیخونه!!!!!
    منتظره راهنماییهای قشنگتون هستم دوستان گلم م م م م

aminbinazir آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    898
    شما روشتون اشتباه.اول باید فیلم هاتون رو اسلوموشن و... بکنید بعد کنار هم بچینید.یا اگر هم میخواید اول بچینید بعد افکت بدید باید از قسمت های دیگه ی آهنگ سریع بگذرید یعنی بعضی جاهارو سریع تر کنید

Amin B3DA آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    5657
    خب دوست عزیز، اسلوموشن یعنی حرکت آهسته و وقتی شما یک قسمت 3 ثانیه ای را با سرعت 50% کاهش میدهید و اسلوموشن میکنید تبدیل به 6 ثانیه میشه
    یا اول باید اسلوموشن کنی و بعد بچینی
    و یا اگه همرو چیدی و بعد اسلوموشن خواستی بکنی باید اون 3 ثانیه که تبدیل به 6 ثانیه شده (در اثر اسلوموشن کرد) برش بدی و 3 ثانیشو کات کنی تا دوباره 3 ثانیه بشه و زمان کلیپت بهم نخوره

mohammadrezadavari آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    1573
    منظورتون اینه
    http://uploadboy.com/s2bpb0af2byz.html

instagram:davarivfx
    telegram.me/davarivfx

ممنون از همه دوستان
    اگه امکانش هست یه توضیح مختصر بدین؟؟؟؟؟
    مثلاًمن برای یک ویدیو 3تا فیلم کامل از خواننده در لوکیشنهای مختلف گرفتم + چند تصویر کوتاه هم برای جاهاییکه خواننده نمیخونه گرفتم!!!
    اولین کار که باید انجام بدم تا آخرین کارو اگه امکانش هست یه توضیح بدید......مرسی عزیزان

marvel آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3094
    منم ما آمین موافقم...شما سابترکتی کار کنید...بع روی هر سابترکت افکت های موجود رو اعمال کنید

????? ? ???? ?? ?????....??? ???? ??? ???? ????

یعنی دوستان اول تمام افکتها(پارتیکولار-- مت پینت--اسلوموشن و ......................) رو روی تک تک اون قسمتهای فیلمی که برش زدم برای تدوین اعمال کنم!!!یعنی یکی یکی ببرم تو افترافکت تغییراتو اعمال کنم بعدش خروجی بگیرم و سیوشون کنم و در آخر بیام تو پریمیر بچینمشون و قسمتهای اضافشو برش بدم؟؟؟؟؟
    اگه کسی از دوستان کلیپ ساز براش امکان داره چندتا عکس از مراحل بزاره.مرسی

marvel آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3094
    شما اگه کار با سابترکت هارو یاد بگیرید انقدر به مشکل نمیخوردید.

????? ? ???? ?? ?????....??? ???? ??? ???? ????

نقل قول نوشته اصلی توسط marvel نمایش پست ها
    شما اگه کار با سابترکت هارو یاد بگیرید انقدر به مشکل نمیخوردید.
    چجوری یاد بگیرم؟؟آموزش داره؟؟ اصلاً ای که گفتی یعنی چه ه ه ه ه ه ه
    من چندتا تصویر(فیلم) برای موزیک ویدیو دارم ولی نمیدونم از کجا باید شروع کنم؟؟؟؟

کلمات کلیدی این موضوع