برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

مشاهده : 1644 , پاسخ ها : 8
موضوع: تبدیل فیلم دو بعدی به سه بعدی

تبدیل فیلم دو بعدی به سه بعدی

سلام به همه بچه های انجمن
    اگه کسی نرم افزار مناسب برای تبدیل فیلم های دو بعدی به سه بعدی سراغ داره که سرکاری نباشه و واقعا جواب بده
    و یه سری توضیحات دربارش مثلا آیا شدنیه یا نه و اینکه چطور باید روی dvd رایت بشه قرار بده ممنون می شم

سوال بیچاره من همینجور مونده کسی نیست جواب بده؟؟؟

راست میگی منم دنبال همچین نرم افزاریم

aminbinazir آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    898
    برنامه خیلی هست ولی هیچکدوم واقعا کار نمیکنن.برای سه بعدی شما باید فاصله ی نقاط از هم رو داشته باشی و این کار رو نمیشه بعد از ساخته شدن فیلم انجام داد.یه عده برای فیلم های هالیوودی میان فیلم رو با دوربین دو بعدی میگیرن بعد با شناسایی و معرفی نقاط فیلم رو سه بعدی میکنند که خیلی خیلی خیلی هزینه داره.شما میخواید فیلم رو سه بعدی کنید یا پروژه ی افتر؟آخه افتر افکت قابلیت سه بعدی و رندر سه بعدی هم داره.

امین جان من فیلم رو می خوام سه بعدی کنم البته اگه آموزشی از افتر تو این زمینه داشته باشی هم ممنون میشم ارائه بدی استفاده کنیم ولی در کل در برنامه kmplayer در پایین و گوشه چپ برنامه دگمه ای تعبیه شده به نام 3d که با انتخابش فیلم رو به حالت سه بعدی در می آره متاسفانه مانیتور من سه بعدی نیست که تست کنم واقعی یا نه ولی به نظر سرکاری هم نیست اگه به این راحتی میشه سه بعدی کرد پس باید برنامه ای هم وجود داشته باشه که شاید ما ازش بی خبریم

aminbinazir آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    898
    اون دکمه که در kmplayer وجود داره در صورتی کار میکنه که فیلم شما سه بعدی باشه و شما بخواید اون رو با عینک ببینید.وقتی یک فیلم سه بعدی دانلود میکنید یا دوتصویر کنار هم یا بالا و پایین هم هستند.اون گزینه دو تصویر رو یکی میکنه و با عینک میتونید ببینیدش.من خودم خیلی دنبال برنامه برای اینکار گشتم ولی بهترین و معروف ترین برنامه make me 3d هستش ولی با این همه شهرت اصلا کار خوب و تمیزی تحویل نمیده و فقط خیلی کم کار رو برجسته میکنه.برای آموزش هم چیزی ندارم ولی اگر شد خودم درست میکنم.

حتما راهی داره تو فکرش باش چون یه جا خوندم که فیلم ملک سلیمان رو 3d کردن پس میشه

aminbinazir آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    898
    من 3سال دنبال برنامه بودم.حتا مانیتور سه بعدی هم خریدم.فقط دو حالت داره.یا فیلم سه بعدی فیلم برداری بشه یا بعدا سه بعدی بشه که سه بعدی کردنش کار من و شما نیست

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564
    نقل قول نوشته اصلی توسط New3d نمایش پست ها
    حتما راهی داره تو فکرش باش چون یه جا خوندم که فیلم ملک سلیمان رو 3d کردن پس میشه
    قضیه مرغ یه پا داره است؟؟؟ حالا چه گیری دادی
    ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

کلمات کلیدی این موضوع