برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

مشاهده : 3213 , پاسخ ها : 12
موضوع: *قابل توجه دوستانه کانورتور*

Exclamation *قابل توجه دوستانه کانورتور*

دوستانه گله کانورتور حالتون چطوره؟
    یه برنامه کانورتور کم حجم در عینه حال فوقالعاده کاربردی میخوام بهتون معرفی کنم.
    *توضیحات* : من قبلا با این برنامه یه فایل 1 gigi رو فقط در 55 ثانیه به فرمت mp4 تبدیل کردم بدونه حتی 1 درصد کاهش کیفیت و افت صدا..!! شاخم در اومد
    تخصص این برنامه اینه که به کیفیت و صدا اهمیت نمیده و فقط به تعغیر فرمت میپردازه. دوستان دانلود کنن که ضرر نمیکنن..
    الانم داشتم یه فایلی رو به mp4 تبدیل میکردم گفتم تصاویر مربوط به رونده کار رو رد اختیار دوستان بزارم که به مشکلی بر نخورن
    1. بعد از اینکه ویدئو رو اینپورت کردید تو برنامه به قسمت format رفته و فرمت mp4 انتخاب کنید . بعد به قسمت video رفته و mode convert را به copy تعغیر بدید . بعد بع قسمت audio رفته و mode convert را به copy تعغیر بدید. 4. محل ذخیره فایل. 5. رویه addjob کلیک کنید. 6. رویه encod کلیک کنید و فقط 55 ثانیه دیگه کار تموم
    لینک دانلود : http://www.mediafire.com/?551kgmtivsz935e
    نام: 11.jpg نمایش: 99 اندازه: 129.4 کیلو بایت

نام: 22.jpg نمایش: 87 اندازه: 141.8 کیلو بایت

نام: 33.jpg نمایش: 91 اندازه: 152.4 کیلو بایت

نام: 44.jpg نمایش: 92 اندازه: 148.4 کیلو بایت

نام: 55.jpg نمایش: 87 اندازه: 146.1 کیلو بایت

نام: 66.jpg نمایش: 88 اندازه: 95.4 کیلو بایت
    J!M

سلام دوست عزیز یه سوال داشتم من فیلمم با کیفیت فول اچ دی هستش بعدش وارد افتر کردم و خروجی گرفتم حالا میخوام به فرمت دی وی دی تبدیل کنم نرم افزاری سراغ داری که بتونه به دی وی دی تبدیل کنه بدون افت کیفیت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mjpompy نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز یه سوال داشتم من فیلمم با کیفیت فول اچ دی هستش بعدش وارد افتر کردم و خروجی گرفتم حالا میخوام به فرمت دی وی دی تبدیل کنم نرم افزاری سراغ داری که بتونه به دی وی دی تبدیل کنه بدون افت کیفیت؟
    دوسته عزیز من برنامهvso ConvertXtoDVD رو بهت پیشنهاد میکنم. عالیه . فقط خیلی زمانبره
    J!M

زمان مهم نیس فقط کیفیتش افکت نکنه الان بعضی از این فیلمها هستش مثلا 500مگ حجمش ولی خیلی با کیفیته.

زمان مهم نیس فقط کیفیتش افکت نکنه الان بعضی از این فیلمها هستش مثلا 500مگ حجمش ولی خیلی با کیفیته.
    توضیحات در مورد کیفیتها : http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=117315
    J!M

دوست عزیز من نسخه 5 این نرم افزار رو دانلود کردم اما تو توضیحاتش اینا رو نوشته :از دیگر مزایای این نرم افزار قابلیت تنظیم وضوح تصویر می باشد که میتواند به صورت خودکار یا دستی مطابق فایل اصلی تنظیم شود،دوست عزیز این دقیقا چه جوریه یعنی اموزشی داری تو این زمینه؟

دوست عزیز من نسخه 5 این نرم افزار رو دانلود کردم اما تو توضیحاتش اینا رو نوشته :از دیگر مزایای این نرم افزار قابلیت تنظیم وضوح تصویر می باشد که میتواند به صورت خودکار یا دستی مطابق فایل اصلی تنظیم شود،دوست عزیز این دقیقا چه جوریه یعنی اموزشی داری تو این زمینه؟
    آموزش خاصی نداره . ویدئو رو میدی بهش کانورت میکنی تموم..
    من نسخه 4 رو استفاده میکنم.
    کیفیته خروجیش واقعا خوبه.
    J!M

دوست عزیز این روش شما که کانورت نیست !!!!!!!!!عملا یه کپی پیست سادس
    .
    چرا؟
    چون شما همه چیز رو از مود کانورت به مود کپی تغیر میدید .
    من فایل اصلیم 185 مگ بود و روش شما رو رفتم و شد 198 مگ در حدود 10 ثانیه
    شما باید همون مود فیلم و صدا رو دستکاری نکنید ....اگر دیدید صدا بعد از کانورت کیفیت خودشو از دست داده اونوقت حالت صدا رو کپی بذارید که کیفیتش همون اصلی بمونه

خیلی ممنون علیرضا جان

ممنون دوست عزیز

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع