برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 22

مشاهده : 4733 , پاسخ ها : 21
موضوع: مشکل رندر و خروجی در افتر

مشکل رندر و خروجی در افتر

سلام بر دوستان عزیز.من یک مشکل تو افتر افکت 6 دارم.چند وقته کارت گرافیک ati 4890 فروختم بجاش g force 7600 خریدم که سرعت کارم تو افتر و خروجی بالا تر بره که متاسفانه بدتر شد.هرکاری که فکرش کنید انجام دادم ولی اصلا تغییری حاصل نشد .پروژه ای که با ای تی ای تو 5 دقیقه خروجی میگرفت با اوپن جی ال تو 7600 با فناوری کودا کور 23 دقیقه میگیره. ممنون میشم راهنمایم کنید

دلیلش مچ نبودن هستش
    ?? ???? ????? ?? ? ????? ?? ?? ??? ???? ????
    ?????

عزیز.من وقتی افتر 5.5 نصب میکنم کارت 7600 رو اوپن جی ال که میزارم همون سرعت ای تی ای 4890 داره.فقط رو افتر 6 این مشکل داره.پس قضیه مچ کاملا منتفیه داداش گلم.فکر میکنم مشکل از جای دیگه

درایورات اپدیته ؟
    ?????

آره داداش آخرین درایور نصب کردم.هرکاری بگی کردم.یه پروژه عکس که با اوپن جی ال 4890 5 میگرفتم با سی پی یو 4 هسته ای و 4 گیگ رم دی دی آر 2.تو این سیستم تو افتر6.با سی پی یو 8 هسته ای و 8 گیگ رم دی دی آر3 .7 دقیقه طول میکشه.عجیب نیست بنظرت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط CG.Edriss نمایش پست ها
    درایورات اپدیته ؟
    آره داداش آخرین درایور نصب کردم.هرکاری بگی کردم.یه پروژه عکس که با اوپن جی ال 4890 5 میگرفتم با سی پی یو 4 هسته ای و 4 گیگ رم دی دی آر 2.تو این سیستم تو افتر6.با سی پی یو 8 هسته ای و 8 گیگ رم دی دی آر3 .7 دقیقه طول میکشه.عجیب نیست بنظرت؟

عزیز فقط تو افترافکت cs6 این مشکل رو دارید ؟؟
    ?????

نقل قول نوشته اصلی توسط CG.Edriss نمایش پست ها
    عزیز فقط تو افترافکت cs6 این مشکل رو دارید ؟؟
    آره دیگه داداشم.افتر6 اوپن جی ال حذف کرده بجاش کودا کور گذاشته.همه میگن بهتر میشه ولی مال من افتضاحه

abbaskarimi78 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3615
    به نظر من محصولات سی اس 6 اصلا جالب نیستن من همین امروز دیگه اعصابم خرد شد کلا ویندوز رو عوض کردم و رفتم محصولات سی سی رو نصب کردم فتوشاپم که سی اس 6 بود همش هنگ میکرد و فرمت bmp رو نمیشناخت فکر کن bmp رو نمیشناخت همش هم هنگ میکرد افترم هم زیاد خوب نبود برا همین پاکشون کردم خلاص اها راستی ایلاسترور و ادوب بریجم هم همش هنگ میکرد
    گرافیکم ati 7800 هستش و cpui7 هستش و تقربیا سیستم خوبیه 16 گیگ هم رم دارم اشکم در اومده
    ????? ?? ????? ???? ??? ?? ?????? ???? ?? ????? ?? ????? ???? ????

آخه عزیز من سی سی روهم نصب کردم افتر سی سی ولی اونم همین بود

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع