برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1738 , پاسخ ها : 3
موضوع: مشکل کپی گرفتن از تایتل های آماده

Question مشکل کپی گرفتن از تایتل های آماده

سلام به همه و اقای هادی پور عزیز
    مشکل بزرگی که من دارم اینه وقتی از زیرنویس ها یا تایتل های آماده استفاده میکنم تو یه کامپوزیشن و اگه بخوام کپی کنم و تو اون یکی متن رو عوض کنم تو هر دوتاش عوض میشه. چون هردو از یه کامپ متن خامو میگیرن. من چیکار کنم که بتونم جداشون کنم و وقتی متنو عوض کردم اون یکی عوض نشه دیگ . ممنون میشم اگه راهنمایین کنین

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    ساده ترین راه اینه که در پنجره project از کامپوزیشن داپلیکیت بگیرید.

اگه پروژه/کامپوزیشن ترکیبی از چندین کامپوزیشن دیگه باشه، بهترین راه اینه که از پروژه داپلیکیت بگیرید (فایل پروژه را به پنجره Project کشیده و در آن رها کنید، یک کپی کامل از کل پروژه و کامپوزیشن هایش به پروژه فعلی وارد میشود و کاملاً مستقل از فایل/پروژه اصلی عمل خواهد کرد).
    ?????? ?? ??? ????? ???? ????? ???? ?????. ??? ??????? ?????? ???? ?????? ????? ???? ? ?????. aparat.com/pejii/live

نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    ساده ترین راه اینه که در پنجره project از کامپوزیشن داپلیکیت بگیرید.

اگه پروژه/کامپوزیشن ترکیبی از چندین کامپوزیشن دیگه باشه، بهترین راه اینه که از پروژه داپلیکیت بگیرید (فایل پروژه را به پنجره Project کشیده و در آن رها کنید، یک کپی کامل از کل پروژه و کامپوزیشن هایش به پروژه فعلی وارد میشود و کاملاً مستقل از فایل/پروژه اصلی عمل خواهد کرد).
    سلام خیلی ممنون ولی پروژه خیلی سنگینه اخه نمیشه از پروژه دوبلیکیت گرفت راه ساده تری نیس؟

از کمپ اصلی که نوشته توش هست
    داپلیکیت
    بگیر
    ???? ?? ???.???? ??? ????? ????( ?? ??? ????????)
    ?????? ???? ??

کلمات کلیدی این موضوع