برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

Question خروجی گرفتن از composition مورد نظر در یک پروژه به صورت جداگانه

سلام به همه اساتید و دوستان گل
    من سعید هستم و چند روزه با افترافکت آشنا شدم
    یه سوال داشتم :
    من میخوام کامپوزیشن خودم رو صورت جدا گانه با پسوند aep ذخیره کنم
    چون کل فایل 400 مگابایته و من نیازی به سایرقسمت ها و
    کامپوزیشن
    دیگه ندارم؟

توضیح بیشتر:

من یه فایل آماده افتر افکت خریدم که توش کلی ایکن و پرچم آماده هستش و فکر می کردم تمام نیازهام همین جا برطرف میشه پس یه کامپوزیشن درست کردم و بعد که پروژه جلو رفت دیدم نه به چیز های بیشتری احتیاج دارم که توی این فایل آماده که خریدم وجود ناشت، الان یه فایل آماده دیگه دارم اما نمیدونم چطور از کامپوزیشنم خروجی بگیرم و وراد اون فایل دیگه بکنم در کل چطور میشه قسمتی از فایل رو به صورت مجزا ذخیره کرد

چه راهی وجود داره که کامپوزیشن رو جدا ذخیره کنم یا اینکه یه قسمت از اون فایل ها رو وارد فایلی بکنم که کامپوزیشن من درونش قرارداره
    مثلا من از بین 1000 افکت ایکن از یه افکت آیکنش خوشم میاد ، چطور اون رو به صورت جدا ذخیره بکنم و وارد فایلی که کامپوزیشن من توش هست قرار بدم.
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    ویرایش توسط saeed34 : 10-28-18 در ساعت 23:03

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    http://forum.video-effects.ir/thread21347.html
    شما باید از منوی File - Import File رو بزنید و پروژه رو به صورت یک پوشه وارد افتر افکت کنید تا تمام کامپوزیشن ها داخل پوشه باشه و بتونی به پروژه اصلی اضافه کنید

پسوند شما حتما باید MOV و Video code اون PNG Sequence باشه و بعد در تنظیمات باید Alpha + Rgb رو انتخاب کنید
    اموزش خروجی گرفتن پروژه ها به صورت کانال الفا
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

سلام
    آموزش ذخیره یک کامپوزیشن برای یک پروژه دیگه در افتر افکت
    شما باید از منوی File - Import File رو بزنید و پروژه رو به صورت یک پوشه وارد افتر افکت کنید تا تمام کامپوزیشن ها داخل پوشه باشه و بتونی به پروژه اصلی اضافه کنید

پسوند شما حتما باید MOV و Video code اون PNG Sequence باشه و بعد در تنظیمات باید Alpha + Rgb رو انتخاب کنید
    اموزش خروجی گرفتن پروژه ها به صورت کانال الفا
    سپاس گذارم دانلود میکنم و خبرش رو میدم که درست شد یا نه
    یه سوال دیگه داشتم البته ببخشید اینجا می پرسم توی انجمن گشتم پیدا نکردم
    من میخوام با فرمت mp4 ,و h264 خروجی بگیرم برای این کار پلاگین AfterCodecs رو دانلود کردم اما فقط 500 فریم رندر میکنه ، چون کرک نیست و من تمام آموزش های سایت و انجمن رو هم انجام دادم اما جواب نمیده و کرک نمیشه
    کد:
    http://forum.video-effects.ir/thread25894.html
    ایا راهی هست که کرک بشه ؟ یا اگه نیست میشه لطف کنید و پلاگینی مثل AfterCodecs معرفی کنید؟
    کلیپ من دو دقیقه و نیم هستش با کویک تایم و hd1080 و کیفیت نصف در کل شده 1600 مگابایت؟؟ و کیفیت خوبی هم نداره
    با خود افتر افکت یه خروجی نیست که بدون افت کیفیت مثلا 50 مگ بشه یا برای مبایل کیفیتش خوب باشه؟؟
    با تشکر از وقتی که میزارین
    مشخصات:
    افتر افکت 2014 (توی درایو c نصب نیست/مشکلی به وجود میاره ؟؟؟)
    ویرایش توسط saeed34 : 10-30-18 در ساعت 06:00

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed34 نمایش پست ها
    سپاس گذارم دانلود میکنم و خبرش رو میدم که درست شد یا نه
    یه سوال دیگه داشتم البته ببخشید اینجا می پرسم توی انجمن گشتم پیدا نکردم
    من میخوام با فرمت mp4 ,و h264 خروجی بگیرم برای این کار پلاگین aftercodecs رو دانلود کردم اما فقط 500 فریم رندر میکنه ، چون کرک نیست و من تمام آموزش های سایت و انجمن رو هم انجام دادم اما جواب نمیده و کرک نمیشه
    کد:
    http://forum.video-effects.ir/thread25894.html
    ایا راهی هست که کرک بشه ؟ یا اگه نیست میشه لطف کنید و پلاگینی مثل aftercodecs معرفی کنید؟
    کلیپ من دو دقیقه و نیم هستش با کویک تایم و hd1080 و کیفیت نصف در کل شده 1600 مگابایت؟؟ و کیفیت خوبی هم نداره
    با خود افتر افکت یه خروجی نیست که بدون افت کیفیت مثلا 50 مگ بشه یا برای مبایل کیفیتش خوب باشه؟؟
    با تشکر از وقتی که میزارین
    مشخصات:
    افتر افکت 2014 (توی درایو c نصب نیست/مشکلی به وجود میاره ؟؟؟)
    متاسفانه این پلاگین بعضی وقتها کار میکنه بعضی وقتها نه - مشکل داره
    باید افترا فکت درایو c باشه تا پلاگین ها بتونند درست کار کنند.
    مسر نصب رو تغییر ندید
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

متاسفانه این پلاگین بعضی وقتها کار میکنه بعضی وقتها نه - مشکل داره
    باید افترا فکت درایو c باشه تا پلاگین ها بتونند درست کار کنند.
    مسر نصب رو تغییر ندید
    ممنونم ، باشه تغییر میدم و تست میکنم اما میخوام بدونم بهترن خروجی چیه بدون پلاگین ، یعنی اگه پلاگین درست نشه با چه خروجی بگیرم که از هر نظر خوب باشه ، کدک h264 فقط با پلاگین میشه گرفت یا راهی هست این کدک رو جدا برای افتر افکت نصب کرد
    و اینکه اگه مثلا خروجی بشه 10 گیگ برنامه ای هست بدون افت کیفیت اون رو به مثلا 200 مگ برسونه من کیفیت 720 باشه بسه برام
    ممنونم

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed34 نمایش پست ها
    1- میخوام بدونم بهترن خروجی چیه بدون پلاگین، یعنی اگه پلاگین درست نشه با چه خروجی بگیرم که از هر نظر خوب باشه.
    2- کدک h264 فقط با پلاگین میشه گرفت یا راهی هست این کدک رو جدا برای افتر افکت نصب کرد.
    3- و اینکه اگه مثلا خروجی بشه 10 گیگ برنامه ای هست بدون افت کیفیت اون رو به مثلا 200 مگ برسونه؟
    1- بهترین راه اینه که Adobe Media encoder هم نسخه افترافکت نصب کنید، البته به دلیل اینکه افترافکت خودتون رو در آدرس پیش فرض C نصب نکردید، احتمال داره نتونید افترافکت را به Media encoder لینک کنید و رندر بگیرید ولی اگه بشه این بهترین راه هست و مستقیماً میتونید از داخل افترافکت پروژه را برای رندر به مدیا انکودر بفرستید (منوی Composition گزینه send to media encoder..)

2- راه مستقیم نداره، باید توسط پلاگین یا نرم افزار جانبی استفاده کنید.

3- نرم افزار handbrake رو پیشنهاد میکنم استفاده کنید، ساده و قوی است و خرجی mp4 استاندارد و با کیفیت و حجم مناسبی هم میتونید ازش بگیرید.
    دانلود Handbrake، مطالب مرتبط/آموزشی از Handbrake

1- بهترین راه اینه که Adobe Media encoder هم نسخه
    افترافکت
    نصب کنید، البته به دلیل اینکه
    افترافکت
    خودتون رو در آدرس پیش فرض C نصب نکردید، احتمال داره نتونید
    افترافکت
    را به Media encoder لینک کنید و رندر بگیرید ولی اگه بشه این بهترین راه هست و مستقیماً میتونید از داخل
    افترافکت
    پروژه را برای رندر به مدیا انکودر بفرستید (منوی Composition گزینه send to media encoder..)

2- راه مستقیم نداره، باید توسط پلاگین یا نرم افزار جانبی استفاده کنید.

3- نرم افزار handbrake رو پیشنهاد میکنم استفاده کنید، ساده و قوی است و خرجی mp4 استاندارد و با کیفیت و حجم مناسبی هم میتونید ازش بگیرید.
    دانلود Handbrake
    ،
    مطالب مرتبط/آموزشی از Handbrake
    سپاس
    توی درایو c نصب کردم بازهم پلاگین کرک نشد اما با توجه به اموزش های این صفحه و جستوجو توی انجمن از 2 راه پایین خروجی خوبی گرفتم

1- نصب نرم افزار کویک تایم و خروجی گرفتن در افتر افکت با کدک h264 و پسوند mov با حجم 150مگابایت
    2-خروجی از مدیا انکودر با کدک h264 و پسوند mp4 با حجم 60 مگابایت

ممنون بابت وقتی که گذاشتین

ببخشید که این همه سوال می پرسم
    میگم من یه تیزر درست کردم برای استوری واتساپ، اما بعد اپلود شدن بدون صدا پخش میشه ، خروجی با پسوند mov و mp4 تست کردم توی مدیا انکودر هم خروجی تبلت اندرویدی زدم ، شما چه خروجی سراغ دارید که بشه با صدا پخش کرد

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    یه رندر هم با handbrake که بالاتر پیشنهاد کرده بودم تست کنید.

یه رندر هم با handbrake که بالاتر پیشنهاد کرده بودم تست کنید.
    ممنونم ، نرم افزار handbrake نصب و تست کردم خروجی های زیادی داشت اما یکم کیفیت رو پایین میورد ولی در مدیا انکودر با خروجی bitrate عالی بود و صدا هم پخش شد اما حجم زیاد بود که یه نرم افزار عالی پیدا کردم به نام Advanced Video Compressor که واقعا بدون افت کیفیت (حداقل 90%)رو خروجی گرفتم با نصف حجم اولیه با سرعت عالی

سپاس مجدد

ویرایش توسط saeed34 : 11-03-18 در ساعت 20:36

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین