برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 19

مشاهده : 4433 , پاسخ ها : 18
موضوع: نرم افزاری برای ساخت انیمیشن 2 بعدی

نرم افزاری برای ساخت انیمیشن 2 بعدی

با درود
    دوستان عزیز این یک نرم افزار بسیار قوی و ساده برای ساخت انیمیشن های دو بعدی است به اسم Crazy Talk Animator
    اين هم یک آموزش کوتاه از سری آموزش های این نرم افزار است که شما هم با نرم افزار آشنا بشید و هم نحوه کارشو ببینید

حجم :15 مگ
    محیط نرم افزارنام: 1.jpg نمایش: 186 اندازه: 223.3 کیلو بایت

نمونه کار و آموزش کوتاه
    http://www.mediafire.com/download/a5170l24ip456bt/1.mp4

من فکر نمی کنم زیاد از این نرم افزار استفاده بشه برای ساخت انیمیشن 2 بعدی بیشتر از نرم افزار Animestudio استفاده میشه
    به هرحال مرســــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــی
    ?? ???? ????? ?? ? ????? ?? ?? ??? ???? ????
    ?????

mhdbadboy آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    8
    داخل ایران من دیدم بیشتر از فلش استفاده می شه

نقل قول نوشته اصلی توسط mhdbadboy نمایش پست ها
    داخل ایران من دیدم بیشتر از فلش استفاده می شه
    به نظر من این نرم افزار برای انیمیشن دو بعدی خیلی قویتر از فلش هست

marvel آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3094
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ariana نمایش پست ها
    به نظر من این نرم افزار برای انیمیشن دو بعدی خیلی قویتر از فلش هست
    دوست عزیز شما به چه جرعت این حرف رو میزنی....همه میدونن که فلش یکی از بهترین نرم افزار هاست....شاید کارکردن با این نرم افزار ساده
    باشه ...ولی فلش کجا این کجا...مثل اینکه شما این برنامه های ساده که تصویر رو برش میدنو سیاه سفید میکنن و از این کارا رو بگی از فتوشاپ
    بهتره....آخه اینم حرفه؟؟؟؟لطفا اگر در مورد چیزی اطلاع ندارید اسپم ندید//
    موفق باشید....

????? ? ???? ?? ?????....??? ???? ??? ???? ????

من فلش رو ترجیح میدم...

نقل قول نوشته اصلی توسط marvel نمایش پست ها
    دوست عزیز شما به چه جرعت این حرف رو میزنی....همه میدونن که فلش یکی از بهترین نرم افزار هاست....شاید کارکردن با این نرم افزار ساده
    باشه ...ولی فلش کجا این کجا...مثل اینکه شما این برنامه های ساده که تصویر رو برش میدنو سیاه سفید میکنن و از این کارا رو بگی از فتوشاپ
    بهتره....آخه اینم حرفه؟؟؟؟لطفا اگر در مورد چیزی اطلاع ندارید اسپم ندید//
    موفق باشید....
    آقا ماهان عزیز طرز صحبتتون اثلا خوب نبود بعد من نظر خودمو گفتم دوست گلم شما چند وقتی هست خیلی جو گیر شدی
    آیا کسی حق اظهار نظر نداره ؟؟؟

marvel آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3094
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ariana نمایش پست ها
    آقا ماهان عزیز طرز صحبتتون اثلا خوب نبود بعد من نظر خودمو گفتم دوست گلم شما چند وقتی هست خیلی جو گیر شدی
    آیا کسی حق اظهار نظر نداره ؟؟؟
    دوست عزیز شما هم خیلی دوست دارید در امور دخالت کنید...لحن من بده یا شما ؟؟؟؟؟...شماا تازگیا فکر کردید هر تایپیکی رو باید تبرک کنید..
    و یه چیزی بگید....من اگه میگم اطلاع ندارید واسه اینکه میدونم شما حتی محیط فلش هم ندید...اگه دیده بودید این حرفو نمیزدید..این اظهار نظر نیست....شما فقط خواستید اسپم بدید..
    در ضمن شما حق نداری بگی کی جو گیر میشی کی نمیشه....شما اگه خودت جو نداشتی درمورد چیزی که درموردش نمیدونستید الکی اسپم نمیدادید...جهت اطلاع باید بگم حجم نرم افزار فلش 4 گیگ (یه دی وی دی) و این برنامه 15 مگ...فکر کنم این واسه اثبات اسپم شما کافی باشه...
    موفق باشید...

نقل قول نوشته اصلی توسط marvel نمایش پست ها
    دوست عزیز شما هم خیلی دوست دارید در امور دخالت کنید...لحن من بده یا شما ؟؟؟؟؟...شماا تازگیا فکر کردید هر تایپیکی رو باید تبرک کنید..
    و یه چیزی بگید....من اگه میگم اطلاع ندارید واسه اینکه میدونم شما حتی محیط فلش هم ندید...اگه دیده بودید این حرفو نمیزدید..این اظهار نظر نیست....شما فقط خواستید اسپم بدید..
    در ضمن شما حق نداری بگی کی جو گیر میشی کی نمیشه....شما اگه خودت جو نداشتی درمورد چیزی که درموردش نمیدونستید الکی اسپم نمیدادید...جهت اطلاع باید بگم حجم نرم افزار فلش 4 گیگ (یه دی وی دی) و این برنامه 15 مگ...فکر کنم این واسه اثبات اسپم شما کافی باشه...
    موفق باشید...
    متاسفانه كسی که تایپک هارو تبرک میکنه شما هستید ، به شما عنوان راهنما و پاسخگو داده شده نه ناظم انجمن اگه یک نگاه کلی به تمام تایپک هاتون بندازید خودتونم متوجه میشید که به جای پاسخ سئوال ها فقط دارید اسپم نامربوط میزنید و از خود سوال یه سوال دیگه می سازید
    در ضمن این تایپک رو خود من زدم و تبرکش نکردم و اگه شما خیلی از فلش سر در میارید خوب همینو می تونستی به من هم توضیح بدی ماهان عزیزم چرا سعی می کنی که با شدید ترین لحن موجود و با الفاظ رکیک جواب دیگر کاربران رو بدی؟؟
    سعی میکنم جوابتون هرچی باشه به این بحث پایان بدم دوستت دارم عزیزم

marvel آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3094
    دوست عزیز جوگیر شدی لحن تندتریه یا دوست عزیز...من توی تمام تایپیک ها به شما میگم دوست عزیز اما شما...
    اصلا بهتره من توی تایپیک های شما نظر ندم و شما هم نظر ندید.....اینکه میگی از سوال یه سوال دیگه میسازی هم واسش خیلی حرف دارم...
    ولی نمیخوام وارد تجزیات شم....
    موفق باشید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع