برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 4128 , پاسخ ها : 5
موضوع: مشکل باز نشدن افتر افکت

مشکل باز نشدن افتر افکت

سلام ب دوستان وقتی افتر رو نصب میکنم یا پریمیر بعد ی مدت دیگه باز نمیشه میاد رو صفحه اما تو برنامه نمیره (کرک درست وسالم اجرا میشه افترcc2014 یا 2015)ممنون راهنمایی فرمایید💐

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    دقیقاً چه چیزی میاد روی صفحه؟ پیغام خطا؟ صفحه اول برنامه با تصویری که زیر آن نسخه و شماره build برنامه نوشته شده؟ در پایین آنها سمت چپ انتها و یا راست انتها پیغامی هم میاد؟ تصویری از زمان هنگ کردن برنامه میتونید بگزارید؟

و یک مساله دیگه، اگر برنامه را با کلید ترکیبی ctrl+alt+shit اجرا کنید (ریست کردن تنظیمات) آیا بازهم همین مشکل ادامه پیدا میکند؟
    و در نهایت، اگر برنامه را با دسترسی ادمین (راست کلیک روی آیکن و اجرای run as administrator) اجرا کنید چطور؟

سلام خسته نباشید
    اول اینکه ببخشید اینجا سوال رو طرح میکنم ، چون هرچی گشتم امکان ارسال پست جدید رو نتونستم پیدا کنم .

حالا سوالم در مورد بیس دار کردن موزیک پلیر ساخته شده در افترافکت هستش
    وقتی من کاور خودم رو بیس دار میکنم ، همه چی خیلی اوکی روی عکس اعمال میشه فقط تنها سوالم اینه که چرا وقتی کاورم بیس میزنه و بالا پایین میشه ، اکولایزرهایی که دور کاور مشخص کردم به همراه کاور بالا پایین(بیس) نمیزنن

ممنون میشم اگر پاسخ بدین
    با تشکر

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar72 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    اول اینکه ببخشید اینجا سوال رو طرح میکنم ، چون هرچی گشتم امکان ارسال پست جدید رو نتونستم پیدا کنم .

حالا سوالم در مورد بیس دار کردن موزیک پلیر ساخته شده در افترافکت هستش
    وقتی من کاور خودم رو بیس دار میکنم ، همه چی خیلی اوکی روی عکس اعمال میشه فقط تنها سوالم اینه که چرا وقتی کاورم بیس میزنه و بالا پایین میشه ، اکولایزرهایی که دور کاور مشخص کردم به همراه کاور بالا پایین(بیس) نمیزنن

ممنون میشم اگر پاسخ بدین
    با تشکر
    برای اینکه پست جدید بزنید، ابتدا باید وارد یکی از انجمن ها بشید (مثلاً برید داخل انجمن افترافکت) بعد از ورود به انجمن، دکمه ارسال موضوع جدید هم در بالا و هم در انتهای لیست پست ها دیده میشه.

در مورد سوالتون هم، احتمالاً مشکلی در تنظیمات اتان وجود داره، پروژه را به همراه سوال خودتون در یک تاپیک جدید بگزارید تا بررسی بشه.

دوست عزیز وقتی نرم افزار رو میخام باز کنم تااون مرحله ک وقتی داره پلاگینهارو لود میکنه حالت هنگ میشه دگه کاری انجام نمیده تو پریمیر هم تا اون قسمت ک میخام پروژه جدید یا پروژه قدیمو باز کنم تا میزنم صفحه پنجره ها و تایم لاین باز نمیشه و حالت هنگ میشه قبلا باز میشود اما ی مدته اینجوری شدن بنظر شما مال قطع شدن ناگهانی برق نیست ؟

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arad نمایش پست ها
    دوست عزیز وقتی نرم افزار رو میخام باز کنم تااون مرحله ک وقتی داره پلاگینهارو لود میکنه حالت هنگ میشه دگه کاری انجام نمیده تو پریمیر هم تا اون قسمت ک میخام پروژه جدید یا پروژه قدیمو باز کنم تا میزنم صفحه پنجره ها و تایم لاین باز نمیشه و حالت هنگ میشه قبلا باز میشود اما ی مدته اینجوری شدن بنظر شما مال قطع شدن ناگهانی برق نیست ؟
    قطع برق میتونه فایل های خراب بهتون تحویل بده و در چنین مشکلی رو ایجاد کنه.
    پیشنهاد میکنم درایو هایی که داخل آنها فایل های سیستم/برنامه و پروژه و است هاتون قرار داره رو ابتدا بررسی کنید، از My Computer یا This PC یکی از درایوها را انتخاب کنید، روی آن راست کلیک کنید و Properties را بزنید، در پنجره ظاهر شده از برگه Tools گزینه Check را بزنید تا درایو فوق برای خطا ها scan شود.
    بعد از بررسی همه درایوها، مجدد تست کنید، اگر مشکل ادامه پیدا کرد با نگه داشتن کلید های Ctrl+Alt+Shift در هنگام اجرای نرم افزار، تنظیمات آن را ریست کنید.
    در مرحله بعد کلیه پلاگین ها و اسکریپت هایی که نصب کردید را جابجا کرده و یا حذف کنید و مجدد تست کنید.
    در انتها نرم افزار را مجدداً نصب کنید.

* اگر سیستم شما دارای پشتیبان و یا Restore Point میباشد، درایوی که نرم افزار و پلاگین ها روی آن قرار دارد را به یک زمان قدیمی تر برگردانید.