برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

مشاهده : 1972 , پاسخ ها : 2
موضوع: مشکل کار با مدل در المنت 3d

Unhappy مشکل کار با مدل در المنت 3d

سلام
    سیستم من i7 با رم 8
    و گرافیکم geforce 210
    تو المنت تری دی آبجکت ها رو که وارد محیط سه بعدی میکنم، سرعت کار با مدل بسیار پایینه و نمیشه مدل رو بصورت روون چرخوند و ادیت کرد گیر میکنه هی! کارت گرافیکم هم آخرین نسخش نصبه
    سی پی یو هم که آی سون
    میشه راهنمایی کنید؟ یعنی صددرصد بخاطر مدل کارت گرافیکه؟ اصلا نمیشه مدل رو تکون داد سیستم کلا ری استارت میشه یکم مدل رو جابجا میکنم

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    اول از همه بگم اگه موقع کار سیستم ریستارت میشه یعنی دارید خیلی به سیستم فشار میارید و این کار خطرناکه

کارت گرافیکتون فکر نکنم خوب باشه و شما چه مدلی استفاده میکنید؟ جرئیات رو بالا میبرید؟ توی پیش نمایش خود پلاگین هم مشکل دارید؟
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    هرچقدر هم که به سیستم فشار بیارید، اگه مشکلی توی سخت افزار و یا درایورهاتون نباشه سیستم به هیچ وجه نباید خود به خود ریستارت بشه.

پیشنهاد میکنم سیستم رو جهت بررسی مشکل به تعمیرگاه/متخصص/تکنسین بسپرید و مشکل رو براشون شرح بدید تا بررسی کنند ببینند مشکل از چیه که ریست میشه.

در مورد گرافیکتون، geforce 210 و 210gt از کارت های ارزانی هستند که فقط و فقط برای کارهای معمولی مانند وب گردی و یا پخش ویدیوهای از پیش رندر شده (mp4 , mkv و امثال آنها) تولید شدند و برای کارهای سنگین پیشنهاد نمیشند.

رم 8 گیگ شما هم در مورد کرش کردن سیستم و یا سنگینی پروژه در هنگام اعمال تغییرات هیچ ربطی نخواهد داشت (حد اقل میزان آن، اگر مشکل در خود ماژول های رم باشه که بحث جداگانه ای است)، بالای 4 گیگ داشته باشید نباید برای کار روی یک فریم و تغییرات مشکلی رو مشاهده کنید، بیش از اون فقط در رندرگیری تاثیر میگزاره.