برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 3647 , پاسخ ها : 5
موضوع: مشکل پرش جای ( برش ) در پریمیر

Question مشکل پرش جای ( برش ) در پریمیر

با سلام قسمت اساتید

یک هفته است که مشکلی برای سیستم های تدوین شرکت ما به وجود آمده ، می خواستم راهنمایی کنید .

وقتی یک پروژه ی فیلم را در یکی از سیستم ها تدوین میکنیم و بعد برای ادامه مراحل کاری ، در سیستم دیگه ای پروژه رو باز میکنیم ، تعدادی از کات ها جا به جا میشه ( یک فریم عقب میره ) و این مسدله رو هر چی دنبال حلش گشتم ، کمتر موفق به برطرف آن شدم ، می خواستم ببینم دوستان کسی علت این مشکل رو نمیدونه ؟

توضیح کامل تر :
    کار ما آماده سازی فیلم و سریال است ، تعدادی از دوستان ، فیلم رو در پریمیر شروع به زدن برش ها می کنند ، و بعد برای تصمیم گیری برای اینکه کدام یک از این تیکه های برش خورده ، باید روتوسکوپی بشه و کدامیک باید حذف بشه ، به سیستم های دیگه انتقال پیدا میکنه ،
    وقتی که این پروژه در سیستم دیگه باز میشه ، بعضی از کات ها یک فریم جا به جا میشن ، مشکل از کجاست ؟

با سپاس از عزیزان
    ?????
    ???????
    ?? ?? ??? ?? ?????? ?? ?? ???
    ??
    ????...

سلام مجدد ،
    هیچ یک از اساتید ، نمی تونه کمکی کنه ؟
    ?????
    ???????
    ??
    ????...

پیشنهاد من خروجیxml بگیرید

ببخسید متوجه نشدم ،
    وقتی در یگ پروژهشروع به زدن کات میکنم ، در همون سیستم هم وقتی داریم جای کات ها رو چک میکنیم ، یک فریم در بعضی از کات ها جا به جایی دیده میشه ، با این کار چه کمکی به ما میشه ؟
    ?????
    ???????
    ??
    ????...

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    اینطور که به نظر میاد، مشکل از نحوه پارس/ترجمه کردن ویدیو هست، اگر ویدیوی ورودی فشرده شده هست (h264/mp4/wma/....) آن را ابتدا به یک فرمت که فشردگی کم و یا کاملاً بدون فشردگی باشد (مثلاً AVI بدون کدک و فشردگی و یا ProRes 422 HQ) تبدیل کنید و سپس اقدام به تدوین کنید. اگر مشکل برطرف شد، همین ویدیویی که از فشردگی در آوردید را نیز برای استفاده به سیستم های دیگر منتقل کنید.

شما اون بالا گفنید می بریم سیستم دیگه...الان می گید تو همین سیستم هم فریم جابجاست
    این مشکلات گاهی در پریمیر پیش میاد وقتی فریم ریت سیکوانس 24 فریم باشه ولی راشها فریم ریتهای بالاتره ویا اسلو گرفته دوربین... دستی اومدید فریم ریت ویدو رو 24 کردید...
    خودم مشکل داشتم با وارد کردن پروژه پریمیر به افتر برخی پلانها که اسپید می دادم بین کاتها یک فریم خالی ایجاد می شد..اما xml که خروجی می گرفتم این مشکل ایجاد نمی شد

کلمات کلیدی این موضوع