برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

مشاهده : 1744 , پاسخ ها : 9
موضوع: امکان ضبط سایز قلم در فرم های مختلف

Post امکان ضبط سایز قلم در فرم های مختلف

سلام استادان عزیز کاراکتر من قراره مورف بشه به 90 درجه .برای طراحی موهای کاراکتر رو از از افکتهای قلم استفاده کردم ،میخوام موهارو جمع کنم و سپس به پشت لایه سر منتقل کنم ،ولی درست جمع نمیشه،اگه امکان ضبط سایز قلم در فرم های مختلف وجود داره ،مورف طبیعی تر به نظر میرسه فلطفا راهنمایی بفرمایید.متشکرم

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    درست متوجه نشدم عزیز
    اگه میشه عکسی یا ویدیو از کارتون بزارید و بهتر توضیح بدید
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

استاد ،من وقتی دستی نوار تایم لاین رو جابجا میکنم همه چیز سر جاشه ،وقتی از پروژ اکسپورت میگیرم به این شکل در میاد.هر بار مورف رو انجام میدم این اتفاق میفته،ممنوم پاسخ میدید.
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده   
    ویرایش توسط leilirastegar : 06-13-18 در ساعت 05:01

استاد من هر اکشنی بان دیال میسازم تو قسمت اکشن ها کار میکنه ولی وقتی اینزرت میکنم تو تایم لاین ،قسمت تایم لاین فقط استخوان مربوطه تکون میخوره ،ولی اکشن عمل نمیکنه
    در حالی که کاملا تو قسمت اکشن ها عمل میکنه.

استاد من اکشن رو تو قسمت اکشن ها پلی میکنم عمل نمیکنه ولی دستی نوار تایم لاین رو حرکت میدم درست اون چیزی که ساختم رو نشون میده،تو رندر هم وجود نداره اکشنم ،با وجود اینکه تو مین لاین ،تو زمانهای مختلف چند بار اینزرت میکنم.

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط leilirastegar نمایش پست ها
    استاد من اکشن رو تو قسمت اکشن ها پلی میکنم عمل نمیکنه ولی دستی نوار تایم لاین رو حرکت میدم درست اون چیزی که ساختم رو نشون میده،تو رندر هم وجود نداره اکشنم ،با وجود اینکه تو مین لاین ،تو زمانهای مختلف چند بار اینزرت میکنم.
    عزیز مشکل شمارو متوجه نشدم
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

باشه ،بازم ممنون توجه کردید.راهی وجود ن داره پروژ رو با موهو بفرستم،لطف کنید باز کنید.

سلام دوستان کسی میدونه چطور میشه لایه ها مربوط به فضا رو فیکس کنیم که حرکت نکنه طی انیمیشن

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    نقل قول نوشته اصلی توسط leilirastegar نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی میدونه چطور میشه لایه ها مربوط به فضا رو فیکس کنیم که حرکت نکنه طی انیمیشن
    با سلام ،
    دوست من ، روی لایه بگراند دبل کلیک کنید و در سربرگ باز شده تیک گزینه " lmmune to camera movements " را بزنید . موفق باشید .

خیلی متشکرم از توجه و راهنمایتون ،این کار رو قبلا امتحان کرده بودم ،ولی این کار لایه رودر برابر حرکت دوربین مقام میکنه ،من میخواستم اگه راهی وجود داره خود لایه های مثل در وپنجره و قاب رو دیوار و..... سر جاشون قفل بشن،که وقتی حواسمون نیست میریم تو لایش دستمون تکون میخوره از جاش حرکت نکنه،چون برای من خیلی پیش میاد مرتب تو انیمیشنم در حال گذاشتن وسایل خونه سر جاش هستم.