برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1859 , پاسخ ها : 3
موضوع: مشکل کار با levels در افترافکت

مشکل کار با levels در افترافکت

سلام دوستان
    یه مشکلی برام پیش اومده ، من با توجه به آموزشی که استاد توی سایت گذاشته بود دقیق جلو میرم تا سوژه خودم رو از بک گراند جدا کنم ، اما بعد از جدا کردن ، قسمتی که جدا شده ب هصورت کارتونی در میاد و مثل آموزش استاد واقعی و طبیعی نیست
    این قسمت جدا شده ای هست که استاد انجام داده و شخصیت تصویرش درست و طبیعی جدا شده:

اینم برای من هست که دقیق مثل آموزش جلو رفتم ، ولی دقت کنین بخش هایی که جدا شده طبیعی نیست و یه حالت کارتونی داره:

مشکل از کجا هست؟

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    مشکل از کلیپ استفاده شده است و یا محدوده ای که در افکت levels استفاده کردید، دقت داشته باشید که این روش فقط در صورتی جواب میده که شخصیت شما لباس روشن تنش نباشه و یا اینکه زیاد به خود شخصیت نور نتابیده باشه (ضد آفتاب باشه).

یک عکس هم از فوتیج اصلی بگزارید، شاید بشه راهی که برای اون مناسب باشه و یا تنظیماتش رو از توی تصویر دید و ارائه کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    مشکل از کلیپ استفاده شده است و یا محدوده ای که در افکت levels استفاده کردید، دقت داشته باشید که این روش فقط در صورتی جواب میده که شخصیت شما لباس روشن تنش نباشه و یا اینکه زیاد به خود شخصیت نور نتابیده باشه (ضد آفتاب باشه).

یک عکس هم از فوتیج اصلی بگزارید، شاید بشه راهی که برای اون مناسب باشه و یا تنظیماتش رو از توی تصویر دید و ارائه کرد.
    والا به خاطر این که فیلم خصوصیش هست نمیتونم بذارم تو اینترنت
    ولی تره ، روشن بود ، کت و شلوارش تقریباً هم رنگ پشت صحنه بود مه من لول رو زیاد کردم و یه کم از کراوات و کت و صورتش انتخاب شد و اخرشم اینجوری
    راه دیگه برای این شکل تصاویر چیه؟

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط iiraniangamei نمایش پست ها
    والا به خاطر این که فیلم خصوصیش هست نمیتونم بذارم تو اینترنت
    ولی تره ، روشن بود ، کت و شلوارش تقریباً هم رنگ پشت صحنه بود مه من لول رو زیاد کردم و یه کم از کراوات و کت و صورتش انتخاب شد و اخرشم اینجوری
    راه دیگه برای این شکل تصاویر چیه؟
    مشکل شما همینه دیگه، اون روش که توی اون آموزش هست براتون کارساز نیست چرا که رنگ بدن، صورت و لباس شخصیت در فیلم شما با پشت صحنه خیلی نزدیکی داره.

شما باید از روتواسکوپی (روتوسکوپی/rotoscopy) استفاده کنید، ویدیوی زیر رو ببینید و کمی در مورد این تکنیک تحقیق کنید، کار وقت گیری هست ولی از پایه کارهای جلوه های سینمایی هست و یاد بگیرید انجامش بدید، میتونید پیشرفت خوبی توی جلوه های ویژه داشته باشید:

آموزش تکنیک های روتوسکوپی