برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15

مشاهده : 4139 , پاسخ ها : 14
موضوع: مشکل در رابطه با Cinema 4d R19

Exclamation مشکل در رابطه با Cinema 4d R19

سلام دوستان عزیز، خسته نباشید!
    من نرم افزار Cinema 4d R19 با حجم 330 مگابایت و Content Pack ها از سایت سافت 98 دانلود کردم، نرم افزار نصب شد، اما نمی دونم چطور باید Content Pack ها را نصب کنم، به گفته خود سایت تمامی محتویات این پوشه را داخل پوشه محل نصب نرم افزار کپی کردم، اما باز بی فایده بود، خواهش می کنم کمک کنید،
    خیلی ممنون!!
    ?? ?? ???? ??? ????? ?? ??? ??? ?? ???? ???? ??????

?? ?? ?? ???? ????? ? ?? ?? ???? ?? ??? ?????

??? ??? “?????” ???? ???? . . .

شما دوست عزیز content ها رو توی فولدر اصلی maxon ودر قسمت library کپی کنید به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه
    فقط برای help نرم افزار پوشه ای خارج از library قرار بدید.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط saheb نمایش پست ها
    شما دوست عزیز content ها رو توی فولدر اصلی maxon ودر قسمت library کپی کنید به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه
    فقط برای help نرم افزار پوشه ای خارج از library قرار بدید.
    موفق باشید
    ممنون از پاسخگویی تان! اما اگر میشه کمی واضح تر توضیح دهید، یعنی من باید تمامی فولدر های Content Pack را داخل library محل نصب کپی کنم؟
    و منظورتان از "
    فقط برای help نرم افزار پوشه ای خارج از library قرار بدید." چیه؟ اگه میشه کامل تر توضیح دهید، من تمامی این کار ها را انجام دادم ولی بی فایده بود،
    خیلی ازتون ممنونم!

خیلی ممنون! مشکلم حل شد!!

سلامی مجدد!
    چگونه می توانم مدل سازی دقیق انجام بدهم؟به عنوان مثال چگونه با تمام جزئیات تصویر زیر را سه بعدی کنم؟(در cinema 4d)، برای انیمیت میخوام تمامی قطعات شکل زیر جدا شوند و مجددا بسته شوند، خواهش می کنم آموزش را قرار دهید، خیلی ممنون!
    نام: pride.jpg نمایش: 310 اندازه: 38.4 کیلو بایت

دوست عزیز منم این مشکل دارم
    چی شد حل کردی؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad Mahdy نمایش پست ها
    سلامی مجدد!
    چگونه می توانم مدل سازی دقیق انجام بدهم؟به عنوان مثال چگونه با تمام جزئیات تصویر زیر را سه بعدی کنم؟(در cinema 4d)، برای انیمیت میخوام تمامی قطعات شکل زیر جدا شوند و مجددا بسته شوند، خواهش می کنم آموزش را قرار دهید، خیلی ممنون!
    نام: pride.jpg نمایش: 310 اندازه: 38.4 کیلو بایت
    شما باید تک تک قطعات رو جدا مدلسازی کنید و بعد به هم وصل کنید.و باید با اصول مدلسازی آشنا باشید چنانچه تازه شروع به کار کردید پیشنهاد میکنم فعلا فقط اصول مدلینگ رو یاد بگیرید و از مدلهای بسیار سادهتر استفاده کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط mda1374 نمایش پست ها
    دوست عزیز منم این مشکل دارم
    چی شد حل کردی؟؟
    داخل یکی از فروم های خارجی، کاربری به نام «Manilyn» تجربه اش رو به اشتراک گذاشته بود که خودم هم استفاده کردم و درست عمل کرد.

Install Content Cinema 4D R19
    First you check if you have the following folder:
    c: \ Users \ "username" \ AppData \ Roaming \ MAXON \ Cinema 4D R19_BFE04C39 \ updates \ 19024_content \
    اگر این پوشه را نداشتید از راه زیر بروید:
    Start Maxom => Help => Check for updates. After a few seconds / minutes you get Language Packs, Quickstart Packs and the Content Libaries as an update, just select a "Content Libraries" Pack => Continue, Next Dialog => Continue and after the DL started to cancel, the folder has already been created !

Now copy all content files into this folder, start Maxom => Help => Check for updates
    After a few seconds / minutes, you will see Language Packs, Quickstart Packs, and Content Libraries as an update.
    Select all Content Libraries (which you have copied to the above folder) and continue.
    In the following window de-select all, except for "Automatic application restart during installation".
    Go on and already the "Content Libraries" will be installed offline!
    After the installation you can delete the "Content Libraries" from the "19024_content" folder, if you still have them in the Download folder for a later installation!
    Have fun

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad Mahdy نمایش پست ها
    خیلی ممنون! مشکلم حل شد!!
    سلام میشه لطفا توضیح بدید چطور حل شد چون من هم همین مشکل رو دارم ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط rbyazdi نمایش پست ها
    سلام میشه لطفا توضیح بدید چطور حل شد چون من هم همین مشکل رو دارم ممنون
    طبق قرمایشات دوستان بالا
    وارد نرم افزار بشید منوی help چک اپدیت بزن ( به اینترنت متصل باش) به دلخواه تیک یه پک زبان بزن ه چند ثانیه بعد که شروع به دانلود کرد متوقف ش کن
    به ادرس

C:\Users\.....\AppData\Roaming\MAXON\Cinema 4D R......\updates\....._content

برو حالا برگرد و محتویاتی که از سایت دانلود کردی ( 8 گیگ) رو بازش کن وارد پوشه اپدیتش بشو و محتوایات اونو در ادرس بالا کپی پیس کن و برگرد در نرم افزار اینترنت متصل باشه به منوی help برو و چک اپدیت بزن همه چی تمومه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین