برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14

مشاهده : 3163 , پاسخ ها : 13
موضوع: سوال در مورد کلیپ سازی

سوال در مورد کلیپ سازی

سلام دوستان
    ممنون میشم نظراتتونو بنویسین.هم بیشتر من استفاده کنم و هم شاید برای خیلی از دوستان سوال باشه
    برای ساخت کلیپ اینطوری هستش که از خواننده که در چند نما فیلم تهیه میشه؟
    بعد به سلیقه تدوینگر کنار هم چیده میشه؟
    با پریمیر صحنه های خودشو کنار هم میزاره؟
    بعد از این مراحل که صحنه ها کنار هم چیده شدن و به صورت خام(بدون افکت) به افترافکت انتقال داده میشه بعد اونجا افکت داده میشه یا نه تیکه تیکه به نرم افزار افترافکت میبریم افکت خودمونو اعمال میکنیم بعد خروجی میگیریم دوباره به پریمیر میبریم و از پریمیر خروجی میگیریم؟؟؟
    خروجی نهایی از افترافکته یا پریمیر؟؟؟؟
    امیدوارم منظورمو خوب رسونده باشم دوستان.....
    دوستان عزیز ممنون میشم اگه یه راهنمایی کامل بدین

با درود
    جواب سوال اولتون
    1- بله
    2-بله
    3-بله
    در مورد کار کلیپ در افتر من خودم اینطوری کار میکنم که اون صحنه های که نیاز به افتر داره رو روش کلیک راست می کنم و سویچ میکنمش به افتر افکت و اونجا روش کار میکنم بعد که کارم تموم شد افترو میبندم و اون صحنه اتوماتیک اعمال میشه تو پریمیر، مزیت این کار اینه که افترتون خیلی سنگین نمیشه و شما میتونید راحت کار کنید
    خروجی نهایی هم در پریمیر هست چون سرعت رندرش به مراتب بالاتر از افتر است

ممنون دوست عزیز....
    پس روی صحنه دلخواه تو پریمیر کلیک راست کنم بفرستم تو افتر بعد از تو افتر تغییراتی که میخوام اعمال کنم بعد افترو ببندم دیگه نمیخواد save کنم همون صحنه با تغییراتی که دادم اضافه میشه تو پریمیر؟؟؟؟
    بازم تشکر از ariana عزیز

نقل قول نوشته اصلی توسط tehran44 نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز....
    پس روی صحنه دلخواه تو پریمیر کلیک راست کنم بفرستم تو افتر بعد از تو افتر تغییراتی که میخوام اعمال کنم بعد افترو ببندم دیگه نمیخواد save کنم همون صحنه با تغییراتی که دادم اضافه میشه تو پریمیر؟؟؟؟
    بازم تشکر از ariana عزیز
    وقتی تغییرات رو انجام دادی save کن به هر اسمی که دوست داری و در یک پوشه مشخص (بهتره در کنار پروژه پریمیر باشه) و تمام

مرسی داداش

hossein آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    897
    سلام منم یه سوال دارم
    همینطور که میدونید یه کلیپ از ده ها پلان و سکانس تشکیل شده که توو محیط های مختلف برداشت شده
    حالا ممکنه یه قسمتیش تووی خونه باشه یه قسمتش فضای بیرون باشه و محیط های دیگه...
    میخوام بگم که هر کدوم از این برداشت ها یه تصحیح رنگ جدا داره یا نه کلیپ ساز میاد یه تنظیماتی رو بطور کلی به کلیپ میده؟
    خب اگر جدا باشه پس چطور اینقدر صحنه ها با هم به لحاظ رنگی مچ شدن؟
    و اگر تنظیمات کلی باشن که معقولانه نیست چون فضای بسته با فضای باز تنظیم رنگش متفاوته
    میخواستم بدونم مراحل تصحیح رنگ در ساخت کلیپ به چه شکلیه

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein نمایش پست ها
    سلام منم یه سوال دارم
    همینطور که میدونید یه کلیپ از ده ها پلان و سکانس تشکیل شده که توو محیط های مختلف برداشت شده
    میخوام بگم که هر کدوم از این برداشت ها یه تصحیح رنگ جدا داره یا نه کلیپ ساز میاد یه تنظیماتی رو بطور کلی به کلیپ میده؟
    و اگر تنظیمات کلی باشن که معقولانه نیست چون فضای بسته با فضای باز تنظیم رنگش متفاوته
    درود خدمت دوست عزیزم حسین جان
    این تصحیح رنگها رو میشه در خود پریمیر انجام دارد
    شما از افکتهای پریمیر مجموعه adjust رو انتخاب کنید و بعد می توانید با انتخاب atuo color و یا auto contrast و یا auto levels همه سکانسها را شبیه به هم کنید
    موفق باشید

سلام منم یه سوال دارم
    حسين جان تصحيح رنگ كار بسيار سختي هست ، البته دوست عزيز Ariana در اين مورد گفتند ولي تنها به مجموعه adjust نبايد اكتفا كرد ...
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

hossein آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    897
    آره امید واقعا کار مشکلیه (حداقل برای من)
    مشکلی که دارم اینه که صحنه هام به لحاظ رنگ با هم مچ نمیشن!
    واسه همین یه لحظه فکر کردم نکنه کلیپ سازا یه تنظیم کلی میدن!!!

آره امید واقعا کار مشکلیه (حداقل برای من)
    مشکلی که دارم اینه که صحنه هام به لحاظ رنگ با هم مچ نمیشن!
    واسه همین یه لحظه فکر کردم نکنه کلیپ سازا یه تنظیم کلی میدن!!!
    البته حسین جان ناگفته نمونه که این یه امر طبیعی است که نمای که بیرون گرفته میشه با نمای داخلی فرق داشته باشه تا بیننده احساس کنه که زمان و یا مکان تعقیر کرده و فیلم و یا کلیپ از حالت تئاتر گونه بیرون بیاد و واقعی جلوه کنه. همان طور که امید عزیز هم اشاره کردن تنظیم رنگ کار دشواری است ولی شما فکر کن یک سریال 50 قسمتی رو داری تدوین میکنی اینجا باید سعی کنی با یک رنگ زیبا کل نماها رو به هم نزدیک کنی و افکت های adjust برای نزدیک کردن کنتراست ها و کالرها خیلی کم میکنه که کارتون سریعتر انجام بشه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع