برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

مشاهده : 2869 , پاسخ ها : 10
موضوع: شما چه فکر می کنید ؟؟؟

شما چه فکر می کنید ؟؟؟

درود به عزیزان انجمن

این نمونه کار آقای دهباشی است که از شبکه سه و از برنامه 90 پخش شد، آقای دهباشی گفته بودند که این کار رو به تنهایی انجام دادند و انصافا کار خیلی زیبای هم است.
    توی یکی از سایتها که ازشون سوال شده بود حالت چرخش دوربین(Matrix) رو چطوری انجام دادند گفته بودند که دوربین ثابت بوده و خودشون داشتن می چرخیدند که به نظر من همچین چیزی نمیشه و اگه دقت کنید متوجه میشید که ایشون حرکتی به دور خودشون ندارند
    نظر شما در مورد کاری که آقای دهباشی انجام دادند چیه؟؟

http://www.mediafire.com/download/cl...obseek2/90.mov

3 مگ

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    نظر من
    1- اصلا این کارو قبول نداشتم
    شنیده بودم میگفتند یکی یک تیزر ساخت برای نود گفتن عالیه طوری تعریف کرده بودند که من میگفتم دیگه این بهترینه الان که دیدم واقعا اون چیزی نبود که اینطور تعریف میکردند یعنی چیز خاصی نداشت

در مورد با گزینه دومی باید بگم که یه چیزی گفتند ایشون شما زیاد جدی نگیرید

http://forum.video-effects.ir/thread2007-2.html

Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    سلام
    نظر من
    1- اصلا این کارو قبول نداشتم
    شنیده بودم میگفتند یکی یک تیزر ساخت برای نود گفتن عالیه طوری تعریف کرده بودند که من میگفتم دیگه این بهترینه الان که دیدم واقعا اون چیزی نبود که اینطور تعریف میکردند یعنی چیز خاصی نداشت

در مورد با گزینه دومی باید بگم که یه چیزی گفتند ایشون شما زیاد جدی نگیرید

http://forum.video-effects.ir/thread2007-2.html

من هم باشما موافقم ایشون در مورد حرکت دوربین واقعیت رو نگفته احتمالا کسانی بودند که به ایشون کمک کردند

سلام خسته نباشید بنظر من راست گفته این حرکتBullet timeنیست با دوربین دور سوژه چرخیده با تمرین میشه این کارو کرد من نمونه قویترشو تو کلیپهای اسپرت دیدم

دوست عزیز
    این کار با یک دوربین که روی ریلی به شکل َآرک چیده شده و چرخش دوربین با زاویه 180 درجه در جلوی یک پرده سبز انجام شده است و سوژه ثابت است دکور مجازی که ساخته شده و درست ترک شده باعث می شود که احساس کنید یک چیزی شبیه Bullet time به وجود بیاید .
    در Bullet time موضوع در مکان فریز می شود و اجرای آن فقط با دوربین های متوالی انجام میشود با نرم افزار نمی شود مگر موضوع را با یک نرم افزار سه بعدی به صورت فتو ریالیست بسازیم و دوربین نرم افزار را حول آن بچرخانیم.

آره آقا. دوربین دور سوژه چرخیده و سوژه ثابت بوده. خیلی چرت بود. این کسی که این رو ساخته دستش درد نکنه.چرا که خوب پارتیی تونسته تو صدا سیما جور کنه که چونین کار بدرد نخوری رو تونسته پخش کنه. خدا رو شکر اصلاً فوتبال نگاه نمی کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_anvaran نمایش پست ها
    آره آقا. دوربین دور سوژه چرخیده و سوژه ثابت بوده. خیلی چرت بود. این کسی که این رو ساخته دستش درد نکنه.چرا که خوب پارتیی تونسته تو صدا سیما جور کنه که چونین کار بدرد نخوری رو تونسته پخش کنه. خدا رو شکر اصلاً فوتبال نگاه نمی کنم.
    محمد جان اين چه ربطي به فوتبال داره !!!!!!!!!!!! ايشون مثه خيلي هاي ديگه فيلم رو فرستاده به برنامه نود و نودم يه بار پخش كرده !!!!! اين ديگه پارتي نمي خواد كه ، شما هم درست كن بفرست نيازي هم به پارتي نيست ...
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

محمد جان اين چه ربطي به فوتبال داره !!!!!!!!!!!! ايشون مثه خيلي هاي ديگه فيلم رو فرستاده به برنامه نود و نودم يه بار پخش كرده !!!!! اين ديگه پارتي نمي خواد كه ، شما هم درست كن بفرست نيازي هم به پارتي نيست ...

خوب گفتم که فوتبال نگاه نمی کنم. گفتم شاید وله ست.

خوب گفتم که فوتبال نگاه نمی کنم. گفتم شاید وله ست.
    نه عزيز وله نيست ، در برنامه نود يه بخشي هست كه دوستان هنرمند مي تونند كارهاي خودشون رو بفرستند و پخش بشه البته بايد در مورد برنامه نود باشه ، نياز به پارتي هم نيست :d...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین