برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

مشاهده : 2452 , پاسخ ها : 6
موضوع: خطای عجیب افترافکت

خطای عجیب افترافکت

نام: Untitled.jpg نمایش: 94 اندازه: 312.4 کیلو بایت
    سلام دوستان
    کسی تا به حال با این مشکل مواجه شده؟
    بعد از باز کردن افترافکت اول پریست ها رو بازبینی می کنه و بلافاصله بسته می شه
    حتا افترافکت رو کامل حذف کردم و دوباره نصب کردم اما هنوز مشکل پابرجاست

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    اون پریست ها با این ورژن افتر افکت مشکل دارند
    یا پروژه شما خیلی سنگین میشه
    اسم مجموعه چیه؟
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

benyamiin آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    18440
    سلام.اطلاعی ندارم اما آموزشی تا دقایقی دیگر میزارم نگاه کن شاید مشکلت حل شد.

benyamiin آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    18440
    سلام.ببخشید نتونستم مشکلتون رو حل کنم اما به نوشته جالبی برخورد کردم که خیلی خنده دار بود و شایدم جواب بده!!
    Hi. I had the same problem, but I manage to find something.

I use a pair of bluetooth headphones, which I connect using a bluetooth usb adaptor. I changed my audio hardware choice to the bluetooth headset, worked on my project, then closed it and starting using a speaker set, that I also use. I opened AE and tried to click on preferences, but it crashed everytime. Tried to del preferences, but this didn't work either. It crashed every time.

I then remembered about my bluetooth headsets. Turned them on and connected them to my pc by bluetooth. I opened AE and when I clicked on preferences it didn't crash. I changed my audio hardware to my speakers and restarted AE. Now, it works fine.

I believe that if you have left a wrong audio hardware setting, this prevents preferences from loading.

Hope this helps!
    ترجمه ماشینی:

سلام. من همین مشکل را داشتم، اما توانستم حلش کنم.

من از یک جفت هدفون بلوتوث استفاده میکنم که با استفاده از آداپتور بلوتوث USB وصل میکنم. انتخاب سخت افزار صوتی خود را به هدست بلوتوث تغییر دادم، روی پروژه من کار کرد، سپس آن را بسته و شروع به استفاده از یک بلندگو، که من نیز استفاده می کنم. من AE باز کردم و سعی کردم بر روی تنظیمات کلیک کنم، اما هر زمان آن را سقوط کرد. تلاش برای دلایل ترجیح داده شده، اما این نیز کار نمی کند. هربار سقوط کرد

سپس در مورد هدست بلوتوث من یاد گرفتم. آنها را روشن کردم و آنها را به بلوتوث کامپیوتر وصل کردم. من AE باز کردم و زمانی که بر روی تنظیمات کلیک کردم آن را نابود نکردم سخت افزار صوتی خود را به سخنرانان من تغییر داد و AE را دوباره راه اندازی کرد. در حال حاضر، کار خوب است.

من معتقدم که اگر تنظیمات سخت افزاری صوتی را ترک کرده باشید، این باعث می شود تنظیمات از بارگیری جلوگیری شود.

امیدوارم که این کمکتان کند.

از استاد هادی پور میخوام که یه جوابی هم به ما بدهد که این چه گفته است؟

راستش پلاگین و پریست و اسکرییپت چندتایی روی سیستم دارم اما مشخص نیست که کدوم مجموعه داره فشار می یاره به سیستم

چه مشکلی عجیبی
    اما برام جالب تر این بوده که شما چی سرچ کردی که همچین جوابی برات پیدا شده

benyamiin آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    18440
    والا رفتم همین has stopped رو در انجن ادوب زدم جواب ها رو خوندم.بنده ابله که نیستم

کلمات کلیدی این موضوع