سلام
این تاپیک زده شد برای تست پروژه های نرم افزارهای مختلف تا بهتر بشه تصمیم گرفت که چه سیستمی (مخصوصا پردازنده و بازم مخصوصا گرافیک) ، در چه نرم افزارهایی بهتر جواب میدن
همین اول بگم ، خوشحال میشیم که همه توی این تست شرکت کنن (چون پایگاه اطلاعاتی انجمن از عملکرد قطعات مختلف در نرم افزار بالاتر میره و بهتر میشه سیستم پیشنهاد داد) . دوم اینکه هر کس میتونه پروژه آپلود کنه و خوشحال میشیم
هر کسی میخواد شرکت کنه ، نوع سیستم عامل و مدل دقیق قطعات سخت افزار (مخصوصا پردازنده و گرافیک و رم و هارد) رو بنویسه
کسایی که گرافیک دارن ، خیلی عالی میشه اول ، یه بار بدون گرافیک تست کنن (گرافیک رو در بایوس غیر فعال کنن و یا با هر روش دیگه ای) و زمان رندر رو بگن و دوباره با گرافیک تست کنن و اعلام کنن

------------------------------
در این پست ، پروژه ی افترافکت که به پلاگین Trapcode Form وابسته هست رو آپلود میکنم :

دانلود پروژه

تنظیمات رندر در این پروژه ، انجام داده شده هست و فقط کافیه بعد از رفتن به سربرگ Render Queue ، گزینه ی Render رو بزنید (تنظیمات نباید دستکاری شه)
چون زمان ریل تایم برای من و زمان رندر ، یکی بود ، فقط زمان یه دونه رو میگم . ولی اگه میخواین هر دو رو تست کنین ، بعد از تست یک کدوم ، اول کش رو پاک کنین و بعد دوباره تست کنین
چون پلاگین Form در افترافکت 2017 ام کار نمیکنه ، نسخه ی 2015 رو نصب کردم

مشخصات سخت افزار :
SSD : Samsung 850 Evo 120GB
Ram : 8GB DDR3 1600MHZ
CPU : i5 4460
گرافیک ندارم

مشخصات نرم افزار :
Win 10 X64
After Effect 2015 v 13.5

زمان رندر : 5 دقیقه و 9 ثانیه (چه ریل تایم و رندر)