برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 1574 , پاسخ ها : 4
موضوع: تیک داشتن حرکت دوربین

تیک داشتن حرکت دوربین

با سلام.هنگامی که به دوربین برای حرکت کیفریم میدم .تو پیش نمایش بعضی جاها دوربین تیک دار حرکت میکنه.که نهایتا در خروجی نهایی هم دوربین تیک داره.
    و در بعضی پروژهای سنگین که پیش نمایش کنده ،یکسره خروجی میگیرم...که توی خروجی هم همچین تیکی رو میبینم.

آیا باید فریم ها رو نرم کنم؟
    آیا به دلیل حجم بالای پروژه به نسبت سیستم تیک بوجود میاد؟
    راه حلی برای روان شدن حرکت دوربین سراغ دارین؟

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    دوست من ، اگرچه نمونه ای از مشکل شما ندارم اما بطور کلی میتوان گفت که شما در کار با دوربین باید چند نکته ساده را توجه کنید :
    1- حتی المقدور دوربین خود را به یک " نال آبجکت " لینک کنید و سپس با کمک نال آبجکت دوربین خود را انیمیت کنید .
    2- مسیر حرکت دوربین را از زوایای مختلف ( ویوهای متفاوت ) مورد بررسی و نظارت قرار دهید تا از ایجاد زوایای تند در مسیر انیمیت دوربین مطلع شده و بسته به پروژه این زوایای تند را به کمانها و قوسهای ساده تبدیل کنید .
    3- کیفریمها را بسته به پروژه تا حد ممکن نرمتر کنید تا از توانمندی سیستم در این زمینه در تکمیل گزینه دوم استفاده کرده باشید .
    موفق باشید .

سلام.ممنونم از راهنمایی تون.چطور میتونم تو سینما فوردی دوربین و با نال آبجکت حرکت بدم و کیفریمهای اونو نرم کنم؟

آموزشهای اینکه دوربین و به null object بدم دیدم.اما نرم کردن فریم انیمیشن دوربین و نمیدونم چطوره؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط amin1393 نمایش پست ها
    سلام.ممنونم از راهنمایی تون.چطور میتونم تو سینما فوردی دوربین و با نال آبجکت حرکت بدم و کیفریمهای اونو نرم کنم؟

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط amin1393 نمایش پست ها
    آموزشهای اینکه دوربین و به null object بدم دیدم.اما نرم کردن فریم انیمیشن دوربین و نمیدونم چطوره؟
    باید حرکت کی فریم هارو به صورت Ease Easy کنید
    این اموزش رو ببینید
    https://www.youtube.com/watch?v=LWzwm3hSusE
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

کلمات کلیدی این موضوع