برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

مشاهده : 1874 , پاسخ ها : 6
موضوع: مشکل جلو بودن صدا از تصویر

Mahdi-AE آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    26089

مشکل جلو بودن صدا از تصویر

باسلام
    دوستان من یک ویدئو دارم ووقتی که باپلیر اونو پخش میکنم هیچ مشکلی نداره.
    اما وقتی که وارد افتر افکت میکنم تا یکم تدوینش کنم صداوتصویر هماهنگ نیستند وصدا از تصویر جلوتره حتی بعد از رندر هم همینجوری
    بود.
    ????? ?? ??? ??? ?????? ? ?? ?????? ????
    ??? ?????? ???? ????? ?? ????????? ???? ???
    ?? ????? ??? ????? . . .

خب خیلی راحت یه رندر بگیر فقط صوت بعد فیلمو بی صدا کن این صوتو خودت روش بزار بعد بقیهی کارات

Mahdi-AE آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    26089
    نقل قول نوشته اصلی توسط payam0 نمایش پست ها
    خب خیلی راحت یه رندر بگیر فقط صوت بعد فیلمو بی صدا کن این صوتو خودت روش بزار بعد بقیهی کارات
    ممنون.اما فایده نداشت اولش خوب میشه اما بعد از لب خونی جدا میشه
    ?? ????? ??? ????? . . .

خب احتمالا یا حجک فیلم زیاده و نمیتونه خوب رندر کنه یا اینکه کیفیتش خیلی پایینه و نمیتونه اگه حجمش بالاس حجمو بیار پایین یا از media encoder برای رندر استفاده کن

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    1- این مساله رو قبلاً هم بهش اشاره کرده بودم، افترافکت کلاً با صداهای فشرده شده مشکلات sync داره و در بعضی موارد به قدری شدیده که به چشم میاد. حتماً صدا را جدا کرده و فشرده نشده (wav یا aiff) در پروژه وارد کنید.

2- از ویدیوی خود توسط پلیر یا نرم افزارهایی که میتونند اطلاعات مناسبی استخراج کنند (برای مثال Media Info) اطلاعات مربوط به سرعت پخش ویدیو را (frame rate) بررسی کنید، ویدیوهایی که دارای سرعت پخش متغیر هستند (variable frame rate) مشکلات sync براشون زیاد پیش میاد، در این مورد ویدیو را حتماً قبل از وارد کردن به نرم افزارهای adobe باید توسط یک انکودر که میتونه با این نوع ویدیو به درستی رفتار کنه (برای مثال ffmpeg یا handbreake) باز کرده و یک بار به صورت ویدیویی با فریم ریت ثابت رندر بگیرید و پس از آن برای تدوین به نرم افزراهای adobe تحویل دهید.

Mahdi-AE آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    26089
    نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    1- این مساله رو قبلاً هم بهش اشاره کرده بودم، افترافکت کلاً با صداهای فشرده شده مشکلات sync داره و در بعضی موارد به قدری شدیده که به چشم میاد. حتماً صدا را جدا کرده و فشرده نشده (wav یا aiff) در پروژه وارد کنید.

2- از ویدیوی خود توسط پلیر یا نرم افزارهایی که میتونند اطلاعات مناسبی استخراج کنند (برای مثال Media Info) اطلاعات مربوط به سرعت پخش ویدیو را (frame rate) بررسی کنید، ویدیوهایی که دارای سرعت پخش متغیر هستند (variable frame rate) مشکلات sync براشون زیاد پیش میاد، در این مورد ویدیو را حتماً قبل از وارد کردن به نرم افزارهای adobe باید توسط یک انکودر که میتونه با این نوع ویدیو به درستی رفتار کنه (برای مثال ffmpeg یا handbreake) باز کرده و یک بار به صورت ویدیویی با فریم ریت ثابت رندر بگیرید و پس از آن برای تدوین به نرم افزراهای adobe تحویل دهید.
    سلام دوست من
    بله دقیقا فیلم من زمانش متغیر است ووقتی روی پلیر ها اونو میبینی هیچ مشکلی نداره
    اما وقتی که فیلم رو به هر نرم افزار برای ویرایش میفرستم همه چی بهم میریزه
    با نرم افزارhandbreakeانجام دادم تغیری نکرد البته نمیدونم ایا باید در تنظیماتش دست کاری کنم؟
    ?? ????? ??? ????? . . .

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi-AE نمایش پست ها
    سلام دوست من
    بله دقیقا فیلم من زمانش متغیر است ووقتی روی پلیر ها اونو میبینی هیچ مشکلی نداره
    اما وقتی که فیلم رو به هر نرم افزار برای ویرایش میفرستم همه چی بهم میریزه
    با نرم افزارhandbreakeانجام دادم تغیری نکرد البته نمیدونم ایا باید در تنظیماتش دست کاری کنم؟
    بعله باید یک تغییر کوچکی در تنظیما handbreake بدید.

در برگه Video گزینه Constant Framerate رو انتخاب کنید و از گزینه های سرعت پخش، یک فریم ریت نزدیک به سرعت فیلم رو برگزینید:

نام: hbreak.jpg نمایش: 55 اندازه: 45.4 کیلو بایت

کلمات کلیدی این موضوع