برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1467 , پاسخ ها : 3
موضوع: مشکل حذف صدای ویدیو پس از Export

مشکل حذف صدای ویدیو پس از Export

سلام دوستان
    روال کار به این صورت بود که ابتدا از پروژه با Media Encoder با این تنظیمات خروجی گرفتم:
    Format: H264
    Preset: HD 720p 25
    بعد برای کاهش حجم فایل با HandBrake به این صورت فایل رو Encode کردم:
    Preset: Fast 720p30
    حالا مشکلی که به وجود اومده اینه که فایل با PC و لپ تاپ با KM بطور صحیح پخش میشه ولی روی موبایل صدای اون حذف شده و به صورت صامت در اومده. باید چیکار کنم که روی موبایل هم صدا صحیح پخش بشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    دوست من ، این به دلیل عدم وجود کدک مخصوص این فرمت در پلیر موبایل است که صوت آن دچار مشکل میشود . حالا یا باید بنوعی به تمام موبایلهایی که قصد پخش این ویدئو را دارند کدک مخصوص را انتقال دهید و یا فرمت ویدئویتان را عوض کنید . اگرچه تردید دارم و پلیرهای موبایل بخاطر ساختارشان فاقد بسیاری از کدک ها میباشند با اینحال شاید و شاید این موبایل و پلیر موبایل شما است که فاقد کدک این فرمت است . روی موبایل دیگران هم تست کنید و نسبت به نتیجه اقدام بفرمائید . موفق باشید .

نقل قول نوشته اصلی توسط kkhodaey نمایش پست ها
    با سلام ؛
    دوست من ، این به دلیل عدم وجود کدک مخصوص این فرمت در پلیر موبایل است که صوت آن دچار مشکل میشود . حالا یا باید بنوعی به تمام موبایلهایی که قصد پخش این ویدئو را دارند کدک مخصوص را انتقال دهید و یا فرمت ویدئویتان را عوض کنید . اگرچه تردید دارم و پلیرهای موبایل بخاطر ساختارشان فاقد بسیاری از کدک ها میباشند با اینحال شاید و شاید این موبایل و پلیر موبایل شما است که فاقد کدک این فرمت است . روی موبایل دیگران هم تست کنید و نسبت به نتیجه اقدام بفرمائید . موفق باشید .

روي آيفون و آيپد تست شد كه ويديو صامت بود. با چه فرمتي بهتره Export بگيرم كه به نوعي عمومي باشه و اكثر ديوايس ها ساپورتش كنن؟

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    باسلام ؛
    دوست من ، با در نظر گرفتن مقصد ، به تمایل و انتظار شما بستگی دارد . مثلا اگر برای عموم ارسال میشود بهتر است " mp4 " و در اندازه متوسط به پائین ارسال شود و اگر قرار است دریافت کننده از آن برای پخش در نمایشگرهای بزرگتر استفاده کند بالطبع باید اندازه و کیفیت آن در نظر گرفته شود . معمولا در اکثر مبدلها فرمتهای معمول هریک از انواع مصرف کننده ها بصورت جدا گانه و در اندازه های کاربردی طبقه بندی شده است و فقط شما با توجه به اندازه و کیفیت تصویر یکی از پریست ها را انتخاب میکنید . مثلا فرمتها و اندازه های مخصوص وب در یک کادر جداگانه و فرمتهای مخصوص موبایل در انواع مختلف آن در بخش های جداگانه ی دیگری بصورت مجزا قابل دسترسی و گزینش هستند . اکنون انتخاب با شماست که از کدامیک از اندازه ای تصاویر برای جلب مخاطب استفاده کنید اما آنچه مشخص است تمایل مخاطب برای تماشای ویدئو های کم حجم تر بیشتر است مگر در موارد خاص . موفق باشید .