برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

مشاهده : 1079 , پاسخ ها : 2
موضوع: نمونه کار جدید برودکست کوتاه گوشی ایفون ۶

mehdu آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    18125

نمونه کار جدید برودکست کوتاه گوشی ایفون ۶

سلام
    با این سیستم کندم بالاخره یه تیزر ساختم در خصوص معرفی گوشی ایفون
    دوستان لطفا نظر بدید و نواقص رو بگید فقط خواهش میکنم اگر انتقادی بود راه حل برطرف کردنش رو هم بگین چطوریه و صرفا انتقاد نکنین فقط ...

اطلاعات پروژه :
    نرم افزار ها : سینما - افتر سیسی 2017 - موتور رندر استاندارد - پریمیر cs6
    تجربیات جالبی و عجیبی هم حین پروژه برام بوجود اومد :
    ---مثلا موقع رندر فایل png seq با ۲۵ فریم از سینما همون خروجی رو تو افتر وارد میکردم میزد 30 فریم تو افتر
    --- از time remap که تو افتر استفاده میکردم تو پریمیر هم speed and dur یکم احساس میکنم سازگار نیستن و فیلم تیک داره انگار ...
    یه سوال : پریمیر png seq رو ساپورت نمیکنه مگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام و تبریک سال نو ؛
    دوست من ، ضمن عرض خسته نباشید به شما ، باید ابتدا عرض کنم که بجز مواردی که خودتان ذکر کردید ، بگراندتان بیش از حد جلوه کارتان را تهدید میکند لذا روی بگراند مناسب تری کار کنید . اما در پایان باید عرض کنم که حجم کارتان برای دیدن و نظر دادن زیاد است . میتوانستید ابعاد آنرا کوچکتر کنید . تصویر کوچکتر ( یعنی اچ دی و حتی کمتر ) هم میتوانست کیفیت کارتان را در حد قابل قبول انتقال دهد و در عوض مخاطبان شما را افزایش دهد . موفق باشید .
    ویرایش توسط kkhodaey : 03-28-17 در ساعت 02:12

mehdu آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    18125
    نقل قول نوشته اصلی توسط kkhodaey نمایش پست ها
    با سلام و تبریک سال نو ؛
    دوست من ، ضمن عرض خسته نباشید به شما ، باید ابتدا عرض کنم که بجز مواردی که خودتان ذکر کردید ، بگراندتان بیش از حد جلوه کارتان را تهدید میکند لذا روی بگراند مناسب تری کار کنید . اما در پایان باید عرض کنم که حجم کارتان برای دیدن و نظر دادن زیاد است . میتوانستید ابعاد آنرا کوچکتر کنید . تصویر کوچکتر ( یعنی اچ دی و حتی کمتر ) هم میتوانست کیفیت کارتان را در حد قابل قبول انتقال دهد و در عوض مخاطبان شما را افزایش دهد . موفق باشید .
    بله دقیقا انتخاب بکگراند متناسب برای کار واقعا یکم ذوق و سلیقه میخات و تو زیبایی کار خیلی تاثیر داره

کلمات کلیدی این موضوع