برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 1433 , پاسخ ها : 4
موضوع: مشکل صدا در افترافکتس

مشکل صدا در افترافکتس

سلام دوستان
    به یه مشکل عجیب برخوردم. هدفون رو به لپ تاپ متصل کردم. فایل های صوتی همه جای لپ تاپ از طریق هدفون پخش میشه ولی توی محیط افترافکتس که میام از اسپیکر لپ تاپ پخش میشه!!! مشکل میتونه ار کجا باشه؟

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    مشکل به احتمال زیاد در تنظیمات کارت صدا، داخل افترافکت هست.

از منوی Edit زیرمنوی Preferences و گزینه Audio Hardware:

after effect CC2014 و نسخه های قدیمی تر:

after effect cc2015 و جدیدتر:
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده    

ممنون بابت توضیحات
    من ورژن 2015 رو دارم. تنظیماتی که گفتید رو انجام دادم و صدا به هدفون منتقل شد. ولی وقتی هدفون رو جدا میکنم مگه نباید صدا بطور اتومات به اسپیکر منتقل بشه؟ اگه قرار باشه که هر دفعه بخوام بین هدفون و اسپیکر change بشم این تنظیمات رو تغییر بدم که خیلی ناجوره؟

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط DigitalLover نمایش پست ها
    ممنون بابت توضیحات
    من ورژن 2015 رو دارم. تنظیماتی که گفتید رو انجام دادم و صدا به هدفون منتقل شد. ولی وقتی هدفون رو جدا میکنم مگه نباید صدا بطور اتومات به اسپیکر منتقل بشه؟ اگه قرار باشه که هر دفعه بخوام بین هدفون و اسپیکر change بشم این تنظیمات رو تغییر بدم که خیلی ناجوره؟
    ویندوز با درایور کارت صداتون کنار نمیاد که این مشکل پیش میاد.

توی اینترنت و در سایت تولید کننده لب تاب ای که دارید به دنبال نسخه آپدیت شده درایور کارت صداتون بگردید و یا اینکه درایور فعلی که روی سیستم نصب هست رو پاک کنید و بگزارید تا خود ویندوز یک درایور برای کارت صدای شما از سایت میکروسافت دانلود و نصب کنه.

* این راه ممکنه کارساز باشه، ممکن هم هست هیچ تفاوتی نکنه (بستگی به سخت افزار و درایور داره. نسخه های به روز درایورها احتمال رفع مشکل رو دارند)

* با نصب درایورهای میکروسافت ممکنه یک سری از امکانات نظیر تنظیم اکوی محیطی و صدای سه بعدی پیشرفته را که درایورهای اختصاصی کارت صدا به شما میدند از دست بدید، ولی در عوض همخوانی بین نرم افزارها با این درایورها و ورودی/خروجی های دستگاه شما ممکنه حل بشه.
    ویرایش توسط pejii : 02-25-17 در ساعت 18:27

نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    ویندوز با درایور کارت صداتون کنار نمیاد که این مشکل پیش میاد.

توی اینترنت و در سایت تولید کننده لب تاب ای که دارید به دنبال نسخه آپدیت شده درایور کارت صداتون بگردید و یا اینکه درایور فعلی که روی سیستم نصب هست رو پاک کنید و بگزارید تا خود ویندوز یک درایور برای کارت صدای شما از سایت میکروسافت دانلود و نصب کنه.

* این راه ممکنه کارساز باشه، ممکن هم هست هیچ تفاوتی نکنه (بستگی به سخت افزار و درایور داره. نسخه های به روز درایورها احتمال رفع مشکل رو دارند)

* با نصب درایورهای میکروسافت ممکنه یک سری از امکانات نظیر تنظیم اکوی محیطی و صدای سه بعدی پیشرفته را که درایورهای اختصاصی کارت صدا به شما میدند از دست بدید، ولی در عوض همخوانی بین نرم افزارها با این درایورها و ورودی/خروجی های دستگاه شما ممکنه حل بشه.
    اين لپ تاپ رو خيلي وقت نيست خريدم و فكر كنم آپديت ترين درايورها رو روش نصب كردم. البته باز آپديت بودنشون رو چك ميكنم. بهرحال ممنون

کلمات کلیدی این موضوع