برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

mhdbadboy آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    8

معرفی یکی از بهترین سایت های ایرانی باید دانلود در زمینه فایل آماده gfxdownload.ir

سلام به همه بچه ها
    سایت gfxdownload.ir یه سایت خوب واسه دانلود که تقریبا هرچیزی می تونی توش پیدا کنی (در زمینه فایل های آماده-آموزش ها کم و مال سایت های خارجی اند فارسی نیستند)
    مدیر این سایت فهیم.... است که هربسته ای رو که بخواید به فروش میزاره سایت فروشگاه داره و دانلود مخصوص VIP هست که پولش کمه فقط 4500 برای یه ماه اونوقت مثل من تو یه فایل ورد لینک ها رو داشته باشید اون موقع به ترتیب دان کنید
    ویرایش توسط mhdbadboy : 09-01-13 در ساعت 11:58

aminbinazir آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    898
    دوست عزیز آدرس سایت ایرانی در انجمن ممنوع هستش

mhdbadboy آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    8
    به نظر من اون برای سایت هایی است که آموزش می گزارن که براشون تبلیغ نشه این سایت که بدرد همه می خوره که توش برای افتر فوتیج و اینها دا کنیم اگه آقای هادی پور صلاح می دونن خودشون این پستو حذف کنن

واقعيت امر سايت فارسي كلا ممنوعه !!!!!! ولي ديگه چي بگم !!!!!!!! واقعيتش ديگه خسته شديم اينقدر گفتيم ...

يه چيز ديگه هست دوست عزيز قيمت هايي كه توي اين سايت هست خيلي گرونه من همون پكيجي كه گفتي 45 هزار تومان با 15 هزار تومان گرفتم كه با پستش شده 17 هزار تومان ....((‌و كيفيت فوتيجها مثل همين سايت 2k هست ...
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

دوست عزیز اول اینکه گذاشتن ادرس سایت های ایرانی در سایت ممنوعه .
    دوم اینکه اصلا فکر نکنم گذاشتن لینک vip این سایت کار درستی باشه چون اگه اینطوری بود دیگه وی ای پیش نمی کردن.
    سوم اینکه بیشتره این چیز هایی که این سایت برای دانلود vip گذاشته رایگانش تو بیشتر سایت های خارجی هست

کلمات کلیدی این موضوع