درباره حسین هادی پور بیشتر بدانید

سلام وقتتون بخیر

هدف از این تاپیک صرفا جهت آشنایی بیشتر با استاد عزیزمون حسین هادی پور هستش و هیچ ارزش قانونی دیگه ای هم نداره

کلا تصمیم گرفتم برای یک بارم که شده از مقوله سی جی ، آموزش و مسائل پیرامون اون خارج بشم و به دغدغه ها، علایق و سلایق

حسین عزیز بپردازم

خوبه که بدونید این تصمیم من از سر کنجکاوی نیست و جایز نمیدونم که بخوام در مورد زندگی خصوصی کسی تجسس کنم اما فکر میکنم

خوب باشه که تا حدی هم من و هم شما

بیشتر حسینو بشناسیم تا حداقل به این مسئله واقف و آگاه بشیم که او هم مث همه ی ما یه انسانه و مشکلات و دغدغه های خاص به

خودشو داره، آرزوها داره، ممکنه دلتنگ بشه و گریه کنه

ممکنه خوشحال بشه و بخنده، ممکنه ذوق کنه ، عصبی بشه ، ناراحت بشه و یه دنیا ریز و درشت دیگه که بهتره همه رو از زبون خودش

بشنویم

به امید اون روز که لااقل کمه کم همه مون سالروز تولد حسینو بدونیم و همینجا براش جشن ها بگیریم تا شاید بتونیم ذره ای از زحمات

خالصانه و بی دریغ حسین عزیز رو جبران کنیم

اینم بگم که بچه ها اگه سوال خاصی دارید سعی کنید حدالامکان خط قرمز ها رو رعایت کنید مچکرم

حسین جان شما هم در جواب دادن سوالات کاملا مخیرید و میتونید به هر سوالی که دوست نداشتین جواب ندین

خب قبل از هر چیز به عنوان عضو کوچکی از خانواده ویدئو افکت سوالات خودمو میپرسم

1- خب حسین جان یه بیوگرافی کامل از خودت برامون بگو.

متولد چه سالی هستی؟ ( لطفا دقیق باشه) چی خوندی؟ کجا زندگی میکنی؟ چند تا خواهر و برادرین؟ از پدر و مادر و تحصیلاتشون

برامون بگو و ...

2- چی شد که وارد دنیای سی جی شدی و این سایتو افتتاح کردی؟ ( لطفا اشاره کن که چند ساله داری کار میکنی)

3-برای آیندت چه تصمیمی داری؟ سر انجام این سایت به چه شکلیه؟ (یه چشم اندازی از سایت و مخارجش برامون بگو)

4- در حال حاضر مشغول چه کاری هستی؟

5- ازدواج کردی؟ (اگه نه تا همین حد بهمون بگو تا حالا عاشق شدی؟ تا حالا کسیو دوست داشتی؟ اصلا دوست داری خانومت CG کار

باشه یا نه؟ اصلا به ازدواج فکرم میکنی؟)

6- اهل ورزش هستی؟ ورزش مورد علاقه ت؟ بازیکن مورد علاقه ت؟

7- فیلم، کتاب، موسیقی، خواننده، و رنگ مورد علاقه ت چیه؟

8- غذا چی دوست داری؟

9-بزرگترین آرزوت چیه؟

10- آخرین باری که گریه کردی کی بوده و برای چی؟

11- بهترین و بدترین خاطره ی زندگیت؟

فعلا همین سوالات به ذهنم اومد