برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 5 از 9 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 83

مشاهده : 36714 , پاسخ ها : 82
موضوع: درباره "حسین هادی پور" بیشتر بدانید!

شما میخ باشید هرچی تو سرتون میزنن قوی تر بشید.
    خسته نباشی دوست عزیز شما همیشه جز بهترینا هستی

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    عزیزید شما دوستان
    لطف دارید موفق باشید
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

سلام. من کی باشم که بخوام از حسنات و بزرگی و معرفت آقا حسین عزیز حرف بزنم. فقط در همین حد میدونم که ماها شاید هیچکدوم از ماها نتونستیم و نمیتونیم این بزرگی و این مردانگی رو جوابگو باشیم اونم یعنی این (خدمت بی منت) که توی این دوره و زمونه یا نیست یا در خوش بینانه ترین حالت ممکن از هر چند صد نفر یه تعداد انگشت شمار هستن که آقا حسین به معنای واقعی کلمه یه استاد گرانقدر هستن برامون نه الکی بگیم بهشون استاد بلکه واقعا استاد ما هستن. من چیزی از افترافکت بلد نبودم فقط در چند مورد دیدم که یه کارهایی توی کلیپ ها یا فیلم ها انجام شده و از وقتی متوجه شدم این کارها با افترافکت هست عاشق این نرم افزار شدم نمیخوالم بگم الان خیلی بلدم نه ، اما همینی که بلدم رو 99% مدیون آقا حسین عزیز هستم بابت آموزشهایی که دادن باعث پیشرفت همه و خودم شدن و تنها کاری که می تونم الان براش انجام بدم اینه که ار صمیم قلب براش آرزو کنم اینقدر پیشرفت کنه که بتونه به تمام آرزوهای خودش در دنیای افترافکت و در تمام مراحل زندگیش برسه...
    و در آخر اینکه آقا حسین هادی پور عزیز شما خیلی خیلی تو قلب ما جا داری همیشه و همیشه با افتخار میگم که شما به من افترافکت یاد دادی و ذکات علمی که خدا بهت داده رو به زیبایی و درستی واقعا پرداختی...
    برای این همه خوبی و این همه مرامت ممنونیم ممنون
    ???? ?? ????? ???? ????

???? ???? ????? (?? ??? ??????) : ?????? ?? ???? ???????? ?????? ???.

با سلام خسته نباشید به نظر من باید سخت کار کرد ونا امید نشد اینم بگم که من خودم در شهرستان زندگی می کنم وحدودا از هفت سال پیش که پا به این عرصه گذاشتم با این جنس کمبودها ار نظر کاری و امکانات روبرو بوده ام ولی با توجه امروز به حضور نسل فیلمسازان جوان که به علم cg و قدرت آن واقف هستند برای این حرفه آینده روشنی را متصور هستم و مسلما حضور استادان خوبی چون آقای هادیپور و دیگر متخصصین این حرفه بسیار نیاز خواهد بود

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط farid_art نمایش پست ها
    با سلام خسته نباشید به نظر من باید سخت کار کرد ونا امید نشد اینم بگم که من خودم در شهرستان زندگی می کنم وحدودا از هفت سال پیش که پا به این عرصه گذاشتم با این جنس کمبودها ار نظر کاری و امکانات روبرو بوده ام ولی با توجه امروز به حضور نسل فیلمسازان جوان که به علم cg و قدرت آن واقف هستند برای این حرفه آینده روشنی را متصور هستم و مسلما حضور استادان خوبی چون آقای هادیپور و دیگر متخصصین این حرفه بسیار نیاز خواهد بود
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidaftere نمایش پست ها
    سلام. من کی باشم که بخوام از حسنات و بزرگی و معرفت آقا حسین عزیز حرف بزنم. فقط در همین حد میدونم که ماها شاید هیچکدوم از ماها نتونستیم و نمیتونیم این بزرگی و این مردانگی رو جوابگو باشیم اونم یعنی این (خدمت بی منت) که توی این دوره و زمونه یا نیست یا در خوش بینانه ترین حالت ممکن از هر چند صد نفر یه تعداد انگشت شمار هستن که آقا حسین به معنای واقعی کلمه یه استاد گرانقدر هستن برامون نه الکی بگیم بهشون استاد بلکه واقعا استاد ما هستن. من چیزی از افترافکت بلد نبودم فقط در چند مورد دیدم که یه کارهایی توی کلیپ ها یا فیلم ها انجام شده و از وقتی متوجه شدم این کارها با افترافکت هست عاشق این نرم افزار شدم نمیخوالم بگم الان خیلی بلدم نه ، اما همینی که بلدم رو 99% مدیون آقا حسین عزیز هستم بابت آموزشهایی که دادن باعث پیشرفت همه و خودم شدن و تنها کاری که می تونم الان براش انجام بدم اینه که ار صمیم قلب براش آرزو کنم اینقدر پیشرفت کنه که بتونه به تمام آرزوهای خودش در دنیای افترافکت و در تمام مراحل زندگیش برسه...
    و در آخر اینکه آقا حسین هادی پور عزیز شما خیلی خیلی تو قلب ما جا داری همیشه و همیشه با افتخار میگم که شما به من افترافکت یاد دادی و ذکات علمی که خدا بهت داده رو به زیبایی و درستی واقعا پرداختی...
    برای این همه خوبی و این همه مرامت ممنونیم ممنون

سلام و درود بر شما دوستان عزیز و مهربون
    ممنون شما لطف دارید ایشالا که روی سکوی قهرمانی ببینمتون و همیشه شاد و سلامت باشید.
    Download and Plugin

آقا حسین دمت گرم

• یه لایک گنده داری

tvstar1997 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    21176
    اقا حسین نوشته هات خیلی قشنگ بود اینشالا همیشه از شما همایت میکنیم
    [COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.870588)]?? ???? ??? . . .[/COLOR]
    [COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.870588)]???? ??? ?? ???? ???? ??????? ??? ???????...[/COLOR]

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط tvstar1997 نمایش پست ها
    اقا حسین نوشته هات خیلی قشنگ بود اینشالا همیشه از شما همایت میکنیم
    نقل قول نوشته اصلی توسط 008 نمایش پست ها
    آقا حسین دمت گرم
    یه لایک گنده داری

خیلی ممنون عزیزان لطف دارید
    Download and Plugin

جعفر ولادتی آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    21238
    من تازه با سایت و آقا حسین آشنا شدم ولی خدایی رک بگم از هیچ چیزی دریغ نمیکنه واسه ما من تا مشکلی واسم پیش میاد در اسرع وقت ایشان هر جور شده آموزش و نحوشو میزارند من تو هیچ سایت دیگه ای اینجوری ندیدم امیدوارم همیشه پاینده باشی هر وقتم گذرتون به شهر ما افتاد یه برنج و ماهی مهمون من .... ما کردها مهمون نوازیم حدس میزدم ازدواج نکرده باشی چون وقت زیاد واسه ما و سایت میزاری آدم متاهل مثل من گرفتاریش زیاده کاش منم زود ازدواج نمیکردم با وجود بعضی خوبیاش بد دردیه

دمت گرم قهرمان اونجا که گفتی تا زنده ام این سایت هم خواهد بود جیگرم حال اومد و بهت افتخار کردم تنت سلامت قهرمان

صفحه 5 از 9 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین