برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

مشاهده : 2494 , پاسخ ها : 6
موضوع: ارور moho

ارور moho

سلام دوستان خسته نباشید
    من هروقت پروژه اخرمو تو moho باز میکنم ارور
    LoalLibrary failed with error 126:the specific module could not be fount میده
    و اوکی رو که میزنم برنامه بسته میشه
    چیکار کنم؟

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    دوست من این ایرور بشما میگوید که قطعه یا مدلی چیزی در پروژه تان هستن که در کتابخانه نرم افزار موجود نیست و یا اگر هست بدلیل نظیمات غلط یا تغییراتی که ممکن است قبلا شما ایجاد کرده باشد قابل بارگذاری نیست . باید خودتان چک بفرمائید که چه اشتباهی در این پروژه مرتکب شده اید و یا چه چیزی ممکن است از شما بخواهد که قبلا بوده است یا باید باشد اما الان نیست . شاید فایلهای کتابخانه نرم افزار کاملا بارگذاری و نصب نشده باشد . این بستگی به این دارد که آیا قبلا از این نرم افزار استفاده کرده اید و این به اصطلاج آخرین پروژه تان را در همین نرم افزار حاضر ساخته و ذخیره کرده اید یا نه و ... ؟!!! ... بهر حال مشکل در لایبرری و فایلی از کتابخانه نرم افزارتان است . با ذخیره و بازگشایی مجدد و دقت در آن بررسی دوباره بفرمائید . موفق باشید .

اصلا باز نمیشه،ارور میاد اوکی رو میزنم برنامه بسته میشه کلا
    از هیچکدوم از چیزایی که تو لایبرری هست استفاده نکردم

واااای الان چک کردم دیدم هیچکدوم از پروژه هام باز نمیشن

کمکم کنید لطفا
    سه ماه رو این پروژه وقت گزاشتیم

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    من که تا به حال اون مشکل رو به چشم ندیده بودم، ولی یه سرچ تو اینترنت زدم، مشکل به نظر از برنامه هایی هست که opengl استفاده میکنند و برای کارت گرافیک های Radeon این مشکل پیش میاد.

مشکلش هم با کپی کردن یکی از فایل های کارت گرافیک که در سیستم خود شما وجود داره به راحتی قابل حل هست.

ابتدا ببینید سیستم عامل شما 64 بیتی هست یا 32 بیتی، بعد متناسب با نسخه سیستم عاملتون یکی از فایل های الصاقی از پایین دانلود کنید و سپس روی آن راست کلیک کرده و با دسترسی ادمین اجرا کنید (run as administrator). اگر سوالی در حین اجرای فایل از شما پرسیده شد، در جواب آن جواب N را بدهید. در پایان برنامه ای که مشکل خطای library میداد را اجرا کنید و ببینید مشکل حل شد یا خیر؟

**** فایل های زیر صرفاً برای رفع مشکل با کارت گرافیک های Radeon و پیغام خطای شماره 126 میباشند. در صورت بروز مشکل بر روی کارت گرافیک های Intel و یا Nvidia مشکل را با آپدیت کردن درایور کارت گرافیکی حل کنید.

Fix32bit.bat

Fix64bit.bat

نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    من که تا به حال اون مشکل رو به چشم ندیده بودم، ولی یه سرچ تو اینترنت زدم، مشکل به نظر از برنامه هایی هست که opengl استفاده میکنند و برای کارت گرافیک های Radeon این مشکل پیش میاد.

مشکلش هم با کپی کردن یکی از فایل های کارت گرافیک که در سیستم خود شما وجود داره به راحتی قابل حل هست.

ابتدا ببینید سیستم عامل شما 64 بیتی هست یا 32 بیتی، بعد متناسب با نسخه سیستم عاملتون یکی از فایل های الصاقی از پایین دانلود کنید و سپس روی آن راست کلیک کرده و با دسترسی ادمین اجرا کنید (run as administrator). اگر سوالی در حین اجرای فایل از شما پرسیده شد، در جواب آن جواب N را بدهید. در پایان برنامه ای که مشکل خطای library میداد را اجرا کنید و ببینید مشکل حل شد یا خیر؟

**** فایل های زیر صرفاً برای رفع مشکل با کارت گرافیک های Radeon و پیغام خطای شماره 126 میباشند. در صورت بروز مشکل بر روی کارت گرافیک های Intel و یا Nvidia مشکل را با آپدیت کردن درایور کارت گرافیکی حل کنید.

Fix32bit.bat

Fix64bit.bat
    داداش خیلی ممنونم