سلام دوستان عزیز
آقای هادی پور میشه یه آموزش مقدماتی واسه کار با 3D max و maya بذارین
یا دوستان کسی از این قبیل آموزش ها سراغ داره؟
میدونم این دوتا نرم افزار کارایی و استفاده ها و ابزار ها و تکنیک و ترفند های زیادی داره اما میخوام یه چیز سطحی و مقدماتی باشه که آموزش های انگلیسی و غیره رو ببینم؛بدونم دارن چیکار میکنن...برای مثال یکی از مشکلاتی که توی دیدن آموزش ها دارم یه (قسمت که شبیه محیط Xpersso سینمافودی هست) قسمت متریال دهی هست... یه پنجره رو باز میکنن(فک کنم اسمش متریال ادیتور بود)که چنتا چیزو هی بهم وصل میکردن که زیاد متوجه نمیشم... تا حدودی میفهمم کارش چیه اما اون پارامترایی که داره رو متوجه نمیشم
حالا با این اوصاف...با نرم افزار سینمافوردی خیلی راحترم...به تسلط به نسبت خوبی رسیدم...آموزش های انگلیسی رو که دارم میبینم کامل متوجه میشم... همینطور آموزش هایی که شما دادین وااااقعا عالین ...یه مثال خیلی خیلی خیلی ساده مثلا به پلاگین رو که اجرا میکنن مشخص هست که تنظیمات مربوط به پلاگین کدوم قسمت هست ولی توی مایا و 3d max خیلی جاها به مشکل خوردم واس همین ازش دل زده شدم...ولی میخوام روی هر دو نرم افزار تسلط داشته باشم چون به هر حال سینمافوردی هم تا یه قسمتایی جواب گو هست مثلا شاید چیزی که تو ذهنم هست رو مایا یا تردی مکس از پسش بر بیاد...مثلا شبیه سازی یه انفجار رو هر چند که trublanceFD پلاگین بسیار قوی و به خوبی انجام میده ولی چیزی رو که پلاگین FumeFX توی مایا و مکس انجام میده رو نمیشه ازش چشم پوشی کرد...به اصولی کار کردن هم خیلی اهمیت میدم
خلاصه این صحبتمامم اینه که کسی آموزشی واسه رسیدن به تساط نسبی واسه مایا و مکس سراغ داره؟
دوستان ببخشید که سرتون رو زیاد درد آوردم ولی شرمندم واقعا توی این پروسه ضعف دارم
آقا حسین و دوستای عزیز خوشحال میشم راهنماییم کنید