برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

انیمیت کردن لب های کاراکتر ریگ شده در افتر افکت (footage)

سلام عزیزان و زحمتکشان این سایت ... جا داره یه تشکر کنم از تمامی خدماتی که در اختیار ملت گذاشتین ...عالیه

در حال ساخت یه پروژه آموزشی و مدرسه ای هستیم، یه کاراکتر ریگ شده با تمامی فایل های جانبیش وارد کردم، فقط تنها مشکلم الان انیمیت کردن لب هستش که قسمت footage عکس های آماده شده ی حالت های مختلف لب دهان روداره فقط نمیدونم چجوری برای انیمیت کردن دهان از انی فوتج ها استفاده کنم.. و نکته دوم اینکه از کدوم قسمت rotate میتون انجام بدم جوری که کاراکتر مثلا به سمت چپ قدم بزنه یا بیاد رو به رو یا راست بره

ممنون... اگر هم امکان توضیح دادن این مطلب به صورت متنی امکان پذیر نیست... هزینه کلیپشو خواهم پرداخت.
    ممنون. (کارکاتر در کامپوزیشن اصلی میباشد)
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    خوب ببینید هر پروژه ای فوتیج اون فرق میکنه که بهتون بگیم چطوری انجام شده
    کجا دانلود کردید یا اسم پروژه چیه شاید دیده باشم؟
    و برای چرخش و این چیزا شما باید کیفریم هارو تغییر بدید
    شما اگه نرم افزار رو به صورت مقدماتی بلد نباشید براتون خیلی سخت میشه پیشنهاد میکنم اول یاد بگیرید عزیز خیلی بهتر میشه
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

حسین جان مجموعه های شما رو تقریبا در خصوص افتر افکت همه خریدم به جز چندتای جدیدا... و تقریبا با مفاهیم کی فریم ها آشنایی دارم و چون یه خورده وقت تنگ است...دارم زیاد روش وقت میذارم - کاراکتر مال این مجموعه است (rigmo rigged character)... هم پایه رو دارم کار میکنم هم یه خورده سطح بالاتر...

فکر کنم چند مدل rotate داره کاراکتر یا نه فرقی نمیکنه؟ استفاده از shortcut هارو متقریبا در این خصوص خوندم مثلا p برای position و t برای opacity ....و R,... اگه میتونید هم من خصوصی پروژه رو ارسال کنم و روی پروژه کلیپ آموزشی تهیه کنید

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    دوست من این پروژه آماده قبلا در همین سایت برای دانلود در اختیار عموم قرار گرفته است و همانطوریکه مستحضر هستید در ویدئوهایی که درون فایل آن موجود است توضیحات پروژه و طریقه انیمیت بخشهای مختلف کارکترها را هم توضیح داده است ( البته به انگلیسی ). شما میتوانید از روشها ( پلاگین دویک ) و امکاناتی که این آموزشها در اختیارتان قرار داده است براحتی برای انیمیت کارکترها در پروژه تان استفاده کنید چون فلسفه این آموزشهای درون پروژه ای همین است . این یک پیشنهاد بود . موفق باشید .
    ویرایش توسط kkhodaey : 09-16-16 در ساعت 02:28

نقل قول نوشته اصلی توسط kkhodaey نمایش پست ها
    با سلام ؛
    دوست من این پروژه آماده قبلا در همین سایت برای دانلود در اختیار عموم قرار گرفته است و همانطوریکه مستحضر هستید در ویدئوهایی که درون فایل آن موجود است توضیحات پروژه و طریقه انیمیت بخشهای مختلف کارکترها را هم توضیح داده است ( البته به انگلیسی ). شما میتوانید از روشها ( پلاگین دویک ) و امکاناتی که این آموزشها در اختیارتان قرار داده است براحتی برای انیمیت کارکترها در پروژه تان استفاده کنید چون فلسفه این آموزشهای درون پروژه ای همین است . این یک پیشنهاد بود . موفق باشید .
    ممنون برادر- انگلیسیشو نگاه میکنم بهتره آخه نداشتم. تنکس