برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

مشاهده : 2255 , پاسخ ها : 8
موضوع: یک سوال دوستانه از اعضا فعال

heidar آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    27445

یک سوال دوستانه از اعضا فعال

سلام به همه دوستان فعال وب سایت ویدیو افکت یک سوالی داشتم که فقط منظورم با افراد فعال این انجمن هست.

آیا مدیر این انجمن آقای هادی پور از فروش آموزش هایی که در فروشگاه سایت قرار داده به کاربران فعال هم پولی پرداخت می کنه؟

چون همون طور که مطلع هستید وصل شدن به شبکه رایگان نیست و باید پول پرداخت کرد و این پول را شما پرداخت می کنید.

همچنین استفاده از سیستم که چند میلیون هزینه برای خریدنش شده و هزینه برق و از همه مهمتر زمانی که شما صرف

می کنید تا جواب گو باشید تا کاربران به سایت های دیگر پراکنده نشوند.

و در نبود شما فکر نمی کنم محصولات فروشگاه به فروش برود و همچنین آمار بازدید سایت که با کمک شما افزایش

می یابد باعث بالا رفتن قیمت سایت می شود.

همه این موارد هزینه و زمان می طلبد که شما باید پرداخت کنید.

علت سوال هم این بود که می خواستم مطلع شوم تا اگر خدا خواست عضو فعال این انجمن شوم. متشکرم

amir6417 آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    386
    نه عزیزم پولی در کار نیست
    یکی مث من پیش خودش حساب میکنه نرم افزارایی مث افتر و پریمیر و ... رو که الان تو جامعه کلی پول بابت آموزشش میگیرن (البته چیز زیادیم دستتو نمیگیره )با همراه شدن با برو بچه های این سایت به راحتی یاد گرفتیم .
    پس اولا واسه جبرانشم که شده بد نیست همونطور که ما هرچی خواستیم یادمون دادن . ماهم اگه چیزی یاد گرفتیم در اختیار دیگران بزاریم

mohsen_dalir آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    1365
    تو هیچ انجمنی هیچ مدیر و پاسخگویی پول دریافت نمیکنه
    تو انجمن همه تلاش میکنن پیشرفت کنن

heidar آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    27445
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir6417 نمایش پست ها
    نه عزیزم پولی در کار نیست
    یکی مث من پیش خودش حساب میکنه نرم افزارایی مث افتر و پریمیر و ... رو که الان تو جامعه کلی پول بابت آموزشش میگیرن (البته چیز زیادیم دستتو نمیگیره )با همراه شدن با برو بچه های این سایت به راحتی یاد گرفتیم .
    پس اولا واسه جبرانشم که شده بد نیست همونطور که ما هرچی خواستیم یادمون دادن . ماهم اگه چیزی یاد گرفتیم در اختیار دیگران بزاریم

داداش امیر ممنون که جواب دادین ولی آخه این جوری هم که خدارو خوش نمیاد این همه وقت بگذاری هزینه کنی تو انجمن آخرش هم هیچی یک دیگه استفادشو ببره.

من اینترنتم رایگانه یه جورایی. باور کن فکر کنم دیشب ساعت 3 می شد دیدم یکی از مدیرا فکر کنم آقای محسن دلیر و چندتا از اعضای فعال آنلاین بودن خود

مدیر هادی پور خوابیده بود داشتن جواب کاربرا رو میدادن. یه مثلی هست که میگه در دیزی بازه. این آموزش ها رو هم میشه با یه سرچ کوچیک پیدا کرد.

اگه رفاقتی هم باشه باید طرف مقابل هم در عوض این لطف بیاد و یکی از آموزش های فروشگاه رو رایگان به یکی از اعضای فعال هدیه کنه یا بیاد رفاقتی یه مقدار

از پول فروش آموزش هاش رو بریزه تو حساب کاربرای فعال.

داداش به خدا من فکر کردم پولی چیزی وسطه تا ساعت 3 اینا بیدارن. من چند وقت پیش هم تو این سایت اومدم همین مدیر هادی پور نوشته بود آموزش خصوصی میدم

قیمتش رو هم نوشته بود 600 هزار تومن فکر کنم. این همه پول می گیره از دلش نمیاد یه کمی شو بده به کاربرای فعال اونوقت طرف تا ساعت 3 بیداره

جواب کاربرارو میده.

داداشم سرت رو درد نیارم ممنون که وقت گذاشتید مطلب رو خوندید. ولی اگه من رو به عنوان برادر قبول کنید میخواستم تجربه ای که خودم بدست آوردم رو براتون

بگم نمی دونم متاهل هستید یا نه ولی وقتی متاهل بشید تازه متوجه می شید که چقدر وقت خودتون رو طلف کردید چون اون موقه فقط پوله که حرف اول رو میزنه.

باز هم تشکر میکنم.

ویرایش توسط heidar : 07-24-16 در ساعت 22:29

heidar آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    27445
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_dalir نمایش پست ها
    تو هیچ انجمنی هیچ مدیر و پاسخگویی پول دریافت نمیکنه
    تو انجمن همه تلاش میکنن پیشرفت کنن
    سلام علیکم

آقای مدیر محسن دلیر

حرف شما رو قبول دارم همه تلاش می کنند تا پیشرفت کنند نه این که همه رایگان تلاش کنند تا محصولات شخص دیگری به فروش برسد.

mohsen_dalir آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    1365
    نقل قول نوشته اصلی توسط heidar نمایش پست ها

داداش امیر ممنون که جواب دادین ولی آخه این جوری هم که خدارو خوش نمیاد این همه وقت بگذاری هزینه کنی تو انجمن آخرش هم هیچی یک دیگه استفادشو ببره.

من اینترنتم رایگانه یه جورایی. باور کن فکر کنم دیشب ساعت 3 می شد دیدم یکی از مدیرا فکر کنم آقای محسن دلیر و چندتا از اعضای فعال آنلاین بودن خود

مدیر هادی پور خوابیده بود داشتن جواب کاربرا رو میدادن. یه مثلی هست که میگه در دیزی بازه. این آموزش ها رو هم میشه با یه سرچ کوچیک پیدا کرد.

اگه رفاقتی هم باشه باید طرف مقابل هم در عوض این لطف بیاد و یکی از آموزش های فروشگاه رو رایگان به یکی از اعضای فعال هدیه کنه یا بیاد رفاقتی یه مقدار

از پول فروش آموزش هاش رو بریزه تو حساب کاربرای فعال.

داداش به خدا من فکر کردم پولی چیزی وسطه تا ساعت 3 اینا بیدارن. من چند وقت پیش هم تو این سایت اومدم همین مدیر هادی پور نوشته بود آموزش خصوصی میدم

قیمتش رو هم نوشته بود 600 هزار تومن فکر کنم. این همه پول می گیره از دلش نمیاد یه کمی شو بده به کاربرای فعال اونوقت طرف تا ساعت 3 بیداره

جواب کاربرارو میده.

داداشم سرت رو درد نیارم ممنون که وقت گذاشتید مطلب رو خوندید. ولی اگه من رو به عنوان برادر قبول کنید میخواستم تجربه ای که خودم بدست آوردم رو براتون

بگم نمی دونم متاهل هستید یا نه ولی وقتی متاهل بشید تازه متوجه می شید که چقدر وقت خودتون رو طلف کردید چون اون موقه فقط پوله که حرف اول رو میزنه.

باز هم تشکر میکنم.

عزیز من اگه تا ساعت سه بیدارم این طور نیست که کل وقتم تو انجمن باشم کارمو انجام میدم و دارم کار مشتری رو انجام میدم
    تو انجمنم میایم سر میزنیم تا جایی که وقت کنیم
    آقای هادی پور بنده خدا که از زندگیش گذشته و داره آموزش میسازه شما کافی بری تو صفحه اصلی تعداد آموزش ها رو ببینی و با سایت های
    مقایسه کنی شما دوتا آموزش بساز ببین چه قدر مشکله ساخت این آموزش ها
    آموزش های فروشگاه در آمدی برای ایشون نداره و بیشترش هزینه سایت میشه بهتره بری ببینی هزینه سایت داشتن چقدره
    خیلی از کاربرا با همین آموزش ها به جاهای بالایی رسیدن و برای خودشون در آمد دارن

سلام
    اینجا همه میان آموزشهای آقای هادیپور عزیز رو میبینن یاد میگیرن
    اونوقت پول هم بگیرن؟؟!!
    شما باید قدر اقای هادیپور رو بدونید
    همین آموزش هایی که داره سی هزار تومن میفروشه و کلی براش زحمت کشیده
    تو سایتای دیگه که اموزشهاشون اصلا حرفه ای نیست میان بالای صد هزار تومن میفروشن به درد هم نمیخوره !!(دیدم که میگم)

سلام

عجب...

من (و خیلی ها مثل من) علاقه زیادی به کامپیوتر دارم و چند سال پیش به جلوه های ویژه علاقه مند شدم. تو اینترنت برای آموزش جستجو کردم و در میان سایت های ایرانی سایت چندان مفید و بروزی پیدا نکردم تا اینکه یبار تو گوگل یه چیزی رو سرچ کردم و با این سایت آشنا شدم
    آموزشی رو از سایت دانلود کردم و باهاش مشکلم حل شد
    بعدها به سایت سر زدم و اون رو بوک مارک کردم . هرچی میگذشت با آموزش های جالب بیشتری تو سایت مواجه میشدم و کم کم به کمک همین آموزش های رایگان استاد هادی پور در سایت اصلی تونستم کار کردن با افتر افکت رو به حد کافی یاد بگیرم
    بعد شیش ماه تازه با انجمن آشنا شدم و دیدم چقدر انجمن باحالی هست و واقعا تا حالا انجمنی به صمیمیت و خوبی اینجا ندیدم

اینجا واقعا هرکی میاد بدون هیچ دست مزدی برای پیشرفت و حل مشکل دیگران کمک و تلاش میکنه

این همه خاطره نوشتم که بگم آقای هادی پور خیلی بزرگوار تر از اونی هست که بخواد به این سایت و انجمن چشم داشت مالی داشته باشه

اگر هم میبینید پکیج آموزشی برای فروش گذاشتن ، بخاطر اون افرادی هست که یا نمیتونن دانلود کنن یا میخوان یکجا داشته باشن آموزش هارو و قیمت پکیج ها هم واقعا کمترین مقدار ممکنه و شما این رو با هزینه های سایت یا همین وقتی که صرف کردن مقایسه کنید. ایشون این همه آموزش رایگان هم گذاشتن چرا اینها به چشمتون نمیاد؟!

از این حرف هایی که زدین باید خجالت بکشید

ما همه شاگرد های آقای هادی پور هستیم و کلی هم به ایشون و مدیران عزیز مدیونیم
    ان شاءالله یک روز با آقای هادی پور و بروبچ انجمن یه هالیوود تو ایران میزنیم و چشم هالیوود رو در میاریم

Trust is like an eraser

The more you use it , the shorter it becomes

دوست عزیز کاری ندارم که این موضوعی ک صحبت کردی خوبه یا بد ....ولی خب صد در صد ذهنت مشغول شده که پرسیدی و هیچ ایرادیم نداره ...کسیم الکی اینجا از کسی تعریف نمیکنه. من شرایط خودم رو میگم... تا 2 سال پیش هرکی میگفت افتر افکت فک میکردم ی نرم افزاریه که فقط چن نفر توو ایران بلدن ...اما یادمه یه ویدیو دیدم که خیلی برام سوال بود این ویدیو چجوری ساحته شده مربوط ب ترکیب چن تصویر بود که یه شخصی توی 4-5 جای خونه همزمان بودش ... بعدش توی گوگل همین جمله رو سرچ زدم تا یاد بگیرم که وارد سایت ویدیو افکت شدم و دیدم اقای هادی پور این اموزش رو در 5 دقیقه خیلی شیرین و ساده توضیح دادن ...کم کم علاقه پیدا کردم و با پریمیر و فتوشاپ بردمش جلو ... و یکمیم عکاسی یاد گرفتم ...و خداروشکر تونستم الان یه اتلیه راه اندازی کنم ...ولی بدون اینکه ی قرون هزینه ای بابت یادگیری افتر افکت و پریمیر بدم . و الان خداروشکر کم و بیش منبع درامدی دارم ...اتفاقا یک ماه دیگه هم عروسیمه .. و تا 2 سال پیش مونده بودم چه شغلی انتخاب کنم و بعد این اتفاق همیشه اقای هادی پور رو سر نماز دعا کردم .... من با اموزشای رایگان تونستم درامد داشته باشم. ............داداش روزی رسون من یا تو یا حسین هادی پور نیستیم ..روزی رسون همون بالاییه.. داستان خودم رو بدون هیچ اغراقی گفتم که ببینی اگه از نظر تو اقای هادیپور همش داره استفاده میکنه ..از نظر من باعث روزی رسون خونم توی اول زندگی مشترکم شده

کلمات کلیدی این موضوع