برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

مشاهده : 1362 , پاسخ ها : 2
موضوع: مشکلات آپدیت کارت گرافیک invidia

abbaskarimi78 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3615

مشکلات آپدیت کارت گرافیک invidia

با سلام / من چند ماهیه کارت گرافیک جی فورس سری 970 نصب کردم هر چند وقتی یک علامت تعجب روی آیکن کارت در کنار ساعت مبنی بر آپدیت کارت گرافیک میاد و مشکلات از این جا شروع میشه / وقتی کارت رو باز میکنیم روی دکمه چک آپدیت که میزنم هیچ اتفاقی نمیفته حتی با شیلتر شکن هم نمیتونه به سایت انویدیا وصل بشه / من داخل سایت میشم البته بازهم یا شلتر شکن و آخرین اپدیت رو دانلود میکنم / اما وقتی آخرین آپدیت رو نصب میکنم و علی رغم به روز بودن باز هم آن علامت تعجب کوچک رو آیکن کارت گرافیک در کنار ساعت هستش و واقعا رو اعصابه / تنها راهش اینه که کارت گراافیک رو با تمام زیر مجموعش پاک کنم دوباره فایل دانلود شده جدید رو نصب کنم تاآن علامت تعجب نیاد که واقعا وقت گیره / حالا میخاستم ببینم راهی هست که سرعت آپدیت رو یک جورهای مستقیم کنیم و این همه راه رو نریم با تشکر
    ????? ?? ????? ???? ??? ?? ?????? ???? ?? ????? ?? ????? ???? ????

abbaskarimi78 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3615
    یعنی تو گروه هیچکی کارت گرافیکش رو آپدیت نمییییییییییییییییییییییی ییییییییییییککککککککککککک کککککنننننه
    ????? ?? ????? ???? ??? ?? ?????? ???? ?? ????? ?? ????? ???? ????

hamidpanahi آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    9866
    سلام دوست عزیز.
    از لینک زیر جدیدترین آپدیت رو برای کارت گرافیکتون دانلود کنید (نسخه مربوط به سری 970 و ویندوزی که استفاده می‌کنید). بعد اگر مشکل حل نشد. که بعید میدونم حل نشه. از قسمت پایین کنار ساعت روی آیکن کارت گرافیک کلیک راست کنید و در قسمت update notifications تیکش رو بردارید.

موفق باشید.
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  
    ویرایش توسط hamidpanahi : 05-26-16 در ساعت 14:09

کلمات کلیدی این موضوع